بانک مقالات ضدشیطان پرستی ، ضد فراماسونری ،ضد اومانیسم وضد صهیونیسم anti666
اندكی صبر ظهور نزدیك است...

بزرگ مردتاریخ

جستجو
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

پیشنهادات خطرناك اسراییل به ایزدی های عراق/ ایزدی ها چه كسانی هستند؟ دین و مذهب آنها چیست؟+ عكس
این اقدام رژیم صهیونیستی می‏تواند ابعاد تازه‏ ای ازجمله به‏ كارگیری ابزاری از پناه‏ جویان و آوارگان عراقی از جهات امنیتی و جاسوسی را مطرح نماید.

e8e448246d03b35eaa9e86611061c001.gif
نوشته شده در یکشنبه 23 آذر 1393 توسط شهرزاد
پیشنهادات خطرناك اسراییل به ایزدی های عراق/ ایزدی ها چه كسانی هستند؟ دین و مذهب آنها چیست؟+ عكس
این اقدام رژیم صهیونیستی می‏تواند ابعاد تازه‏ ای ازجمله به‏ كارگیری ابزاری از پناه‏ جویان و آوارگان عراقی از جهات امنیتی و جاسوسی را مطرح نماید.

e8e448246d03b35eaa9e86611061c001.gif
نوشته شده در یکشنبه 23 آذر 1393 توسط شهرزاد
موضوع: اس ام اس اربعین -

اربعین اس ام اس اربعین اس ام اس اربعین حسینی

 

بنازم آنکه دایم گفتگوی کربلا دارد

دلی چون جابر اندر جستجوی کربلا دارد

به یاد کاروان اربعینی با گریه می گوید

همی بوسم خاکی را که بوی کربلا دارد . . .

e8e448246d03b35eaa9e86611061c001.gif


برچسب ها: اس ام اس اربعین، اس ام اس اربعین حسینی، پیامک اربعین حسینی، پیامک تسلیت اربعین، اس ام اس تسلیت اربعین، بانک مقالات شیطان پرستی-جنبش مصاف-استادرائفی پور-دجال-تک چشم-ماهواره-سکس وخانواد-فروپاشی بنیان خانواد-عکس شیطان پرستان-آداب شیطان پرستی،

نوشته شده در پنجشنبه 20 آذر 1393 توسط شهرزاد
موضوع: شیطان پرستی -
 1. شیطان پرستی فلسفی Philosophical Satanism:
  این شیطان پرستی توسط آنتوان لاوِی ایجاد شده است و مراسم آنها شبیه مراسم جادوگری آلیستر کراولی ، (جادوگر قرن هفدهم میلادی بریتانیا) می باشد.
  این نوع شیطان پرستی به شدت تحت تاثیر افکار آلیستر کراولی، نیچه، رند، مارکوس دی سید، ویندهام لویس، چارلز داروین، مارک تواین و دیگران بوجود آمده است.
  در شیطان پرستی لاوِی، شیطان نیروی مثبت است. و در مقابل آن، اعمال کلیسای مسیحیت مورد تمسخر قرار می گیرد و اعمال دنیوی در مقامی بالا فرض می شوند.
  این ضدمذهب به خاطر جو حاکم بر جوامع غربی ایجاد شده است. که به خاطر شدت عمـل کلیسا، مـردم دیـن زده شده و از خداوند دور گشتند.
 2. شیطان پرستی دینی Religious Satanism:
  این نوع شیطان پرستی شبیه شیطان پرستی آنتون لاوِی است. اما با این تفاوت که در این نوع، شیطان نوعی جنبه خدایی و متافیزیکی دارد. زیرا آئین های خاصی در آن اجرا می شود که شبیه اعمال الهی است.
  ممکن است پیروان این مکتب، به یک خدا یا خدایان متعددی اعتقاد داشته باشند که این خدایان برگرفته شده از خدایان مصر و یونان و بین النهرین می باشند.
  گاه خدای آنها همان فرشته رانده شده لوسیفر از درگاه خدا می باشد. که آنها اعتقاد دارند طغیان او در برابر خداوند کاملاً درست بوده است. (دقیقاً همان مطلبی که یزیدیان درباره ملک طاووس می گویند.)
  برخی از آنها اعتقاد دارند که فرشتگان دیگر، با بدگویی او نزد خداوند موجب رانده شدن او شدند. کلاً این گروه به آزادی فکر و عمل و بالا بردن خود به هر وسیله ای، حتی جادو اعتقاد دارند.
  این گروه بر اساس آیه ای از تورات که در آن اشاره شده (خدا به انسان اجازه استفاده از میوه درخت دانایی را نداد تا چشمانش باز گردد و خوب و بد را ببیند و خود تبدیل به خدا شود)1، شیطان را عامل آگاهی انسانها می دانند و انسان را از پرستش خدایی که مانع آگاهی و پیشرفت انسانهاست بر حذر می دارند و انسان را برای شناخت مسیر درست، کامل می بینند. همچنین خدای مورد پرستش بشر را خدایی ظالم می دانند، که چند بار در طول تاریخ ظلمهای بزرگی به انسانها کرده است.
 3. شیطان پرستی گوتیک Gothic Satanism:
  این نوع شیطان پرستی همان شیطان پرستی عصر سلطه کلیسا است. در این نوع شیطان پرستی کودک خواری، قربانی کردن دختران، بز کشی و تمام کارها و اعمال ضد کلیسا انجام می شود.
  شیطان پرستی نزدیکی زیادی به جادوگری دارد. و دنیای آن پر از افسانه های گوناگون، شیاطین متعدد و افراد مختلف خصوصاً جادوگران است. در دنیای امروز هم کشورهای مختلفی دارای کلیسای شیطان هستند. کشورهای آمریکا،‌ انگلیس، آلمان و همچنین چین.
  بر خلاف ادعای شیطان پرستان جدید، که بر اساس متون کتاب مقدس شیطان پـرستی، بر عـدم کودک آزاری و آزار حیوانات پافشاری می کنند، وحشتناک ترین اعمال توسط آنها تنها برای مقابله با دستورات الهی انجام می شود.
 4. شیطان پرستی آته ایستیک Satanism Atheistic
  آته ایستها منکران خدا هستند. خدایان همانقدر قدرت دارند كه پیروانشان. هر آته ایستی هیچ خدایی با هر قدرتی را قبول ندارد. خیلی از آته ایست ها در افكارشان محافظه‌كاری به خرج می دهند.
  می گویند: ما به چیزی كه نمی‌بینیم اعتقاد نداریم و این قاعده شامل شیطان هم می شود. از جمله اعتقادات این گروه می توان به موارد زیر اشاره کرد.
  در جهان زمین، چیزی برای هدایت نمی خواهیم. ما ادیان فریبكار و متظاهر و ریاكارانه را نمی خواهیم. تنها چیز خوبی كه در ادیان یكتاپرست یافت می شود، آدم بدها هستند.
  تو تنها كسی هستی كه كنترل زندگیت را بدست داری. چیزی به اسم خدا زندگیت را بهتر نمی كند.
 5. منبع:http://mysavior.ir

برچسب ها: انواع شیطان پرستی -شیطان پرستی فلسفی-کلیسای شیطان-قوانین شیطان پرستی-عکس های وحشتناک شیطان پرستان-قوانین شیطان پرستان-شیطان پرستی در ایرن، جنببش مصاف-استاد رائفی پور-سخنرانی استاد رائفی پور-بانک مقالات ضد شیطان پرستی،

نوشته شده در سه شنبه 18 آذر 1393 توسط شهرزاد
به گزارش گروه فرهنگی فرهنگ نیوز، چندی پیش «حسین علیزاده» انصراف خود را از دریافت نشان «شوالیه» از دولت و سفارت فرانسه اعلام کرد. در متن نامه سرگشاده علیزاده گفته است که به نام حسین علیزاده قناعت کرده، تا آخر عمر به آن پیشوند یا پسوندی نخواهم افزود.
 
وی همچنین عنوان کرده است که خود را بی‌نیاز از دریافت هر نشانی دانسته، همچنان اندر خم کوی دوست و به شوق عشق تا آخر عمر خواهم ایستاد. هنوز چندی از این اتفاق نگذشته بود که محمد رضا شجریان که خود نشان شوالیه را از دولت فرانسه دریافت نموده است ضمن تبریک به علیزاده، دلایل عدم دریافت این نشان را برای علیزاده به زعم خود اینگونه تعبیر کرد:
 
"پوزش‌خواهی او از جنبه اعتراض به دولت فرانسه نبود بلکه اعتراض به رفتار و گفتار کسانی از خودمان بود که از این نشان‌ها استفاده نابجا کردند و می‌کنند. منظورم خود شخصیت‌های دریافت‌کننده نشان و مدال نیست بلکه بادمجان دور قابچینهایی‌ست که نام این نشان‌ها را پیشوند نام هنرمند مورد علاقه‌شان می‌کنند. "
 
محمدرضا شرف الدین، مدیر عامل انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس، در واکنش به اظهارات محمدرضا شجریان درباره عدم دریافت نشان شوالیه توسط حسین علیزاده، نامه ای را منتشر کرده است که در آن آمده است:
 
 " این مرز و بوم سرزمین زنان و مردانی است که افتخارات خود را از اعتقادات، فرهنگ و تمدن خویش دارند نه از تعظیم به بیگانگان. امروز نام کسانی برای ملت ما بزرگ است که هیچ نشانی بر سینه شان آویخته نشد و بالاترین نشان افتخار برای آنها احترام و تعظیمی است که ملت به نام جاویدان آنان می نمایند.
 
 
ستارخان، باقرخان، امیرکبیر و ده ها و ده ها قهرمان ملی و همه آنها که عزت شهادت را برخفت تعظیم در مقابل قدرت های به اصطلاح بزرگ در جنگ تحمیلی برگزیدند. همه سرداران شهید، لقب سرداری را بعد از شهادت از ملت خود دریافت کردند و در زمان حیاتشان کسی به آنان مدال نداد. در مقابل کسانی که برای مقاصد خود، کسب شان و منزلت به سفارتخانه روس و انگلیس پناه می بردند، امروز در چشم ملت ما مردود، خوار و خفیف و بدنامند."
 
شرف الدین ادامه می دهد: 
"دولت مردانی که شما از آن ها سپاسگذاری نموده اید در سی و اندی سال پیش تاکنون در مقابل ملت شریف، نجیب و مظلوم ایران، تمام قد ایستاده اند تا جایی که فرانسه را به دشمن تمام عیار ملت ایران تبدیل کرده اند. حمایت سیاسی، نظامی و لجستیکی ازصدام و تروریست ها از اقدامات اسلاف همین دولت مردان بر علیه ملت شریف شماست و امروز همین دولت مردان فرانسه چوب لای چرخ مذاکرات هسته ای می گذارند چنان که فرانسه به قطب مخالف پیشرفت مذاکرات و لغو تحریم ها تبدیل شده است.
 
شرف الدین در بخش دیگری از این نامه آورده است:
"سری به بیمارستان هایی بزنید که بیماران خاص، به خصوص بیماران سرطانی بستری هستند و از نزدیک دردهای هم وطنانتان را مشاهده کنید، آن وقت مطمئنم ادبیات شما خطاب به دولتمردان فرانسه که نمی گذارند مذاکرات هسته ای به نتیجه برسد و تحریم ها برداشته شود تغییر می کند.
 
مطمئنم اگر لختی تآمل کنید نامه ای به آقای وزیر امورخارجه فرانسه خواهید نوشت و شاید نشان افسری شوالیه که به شما اهدا کرده اند را برایشان پس خواهید فرستاد و به آنها خواهید گفت که هرگز لقب استادی که ملت ایران به شما ارزانی داشته است را به نشان سخیف و ارتجاعی قرون وسطائی که سمبل مسلمان کشی است تنزل نخواهید داد."

برچسب ها: واکنش یک مدیر هنری به شجریان/ آقای شجریان! دولتمردان فرانسه را رها کنید، اهدای نشان شوالیه به شجریان-اهدای نشان شوالیه به حسین علیزاده-اهدای نشان شوالیه از سوی دولت فرانسه به هنرمندان، اهدای نشان شوالیه درسفارت فرانسه،

نوشته شده در یکشنبه 16 آذر 1393 توسط شهرزاد
به گزارش گروه اجتماعی فرهنگ نیوز، گسترش روز افزون شبکه های اجتماعی و استفاده بی رویه افراد از این شبکه ها بدون در نظر گرفتن آفات جبران ناپذیر آن، نتایج فرهنگی را به بار می آورد که باید به آن توجه جدی شود.
 آمار ضد و نقیض از روابط غیر اخلاقی در کشور/ آیا رسانه ها به ازدواج سفید دامن می زنند؟
 
از پس این ارتباطات هر روز و هر هفته پدیده ای جدید از فرهنگ غربی(که تعدادی از آنها در جوامع غربی نیز مورد پذیرش همگان نیست) به ادبیات فرهنگی ما وارد می شود و تعدادی جوان از سر ناآگاهی به آن می پیوندند.

e8e448246d03b35eaa9e86611061c001.gif


 

برچسب ها: از راست تا دروغ ازدواج سفید آمار ضد و نقیض از روابط غیر اخلاقی در کشور/ آیا رسانه ها به ازدواج سفید دامن می زنند؟، روابط نامشروع-خیانت-ازدواج سفید-روابط اخلاقی،

نوشته شده در یکشنبه 16 آذر 1393 توسط شهرزاد
درآمدزایی هولوکاست برای اسرائیل تمامی ندارد
کمک 60 میلیون داری به رژیم صهیونیستی؛
دولت فرانسه از اعطای کمک 60 میلیون داری به رژیم صهیونیستی بدلیل عبور برخی قربانیان یهودی از خطوط راه آهن این کشور خبر داده است!

e8e448246d03b35eaa9e86611061c001.gifبرچسب ها: درآمدزایی هولوکاست برای اسرائیل تمامی ندارد،

نوشته شده در یکشنبه 16 آذر 1393 توسط شهرزاد
پروژه انتقام‌جویی از سپاه کلید خورد!
 پس از فتنه ۸۸، عمل به تدبیرات مقام معظم رهبری و وفاداری به مکتب امام راحل، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در معرض آماج حملات ضد انقلاب و اپوزیسیون قرار داد.

پس از آن هم این جریان منحرف لانه کرده در دولت های نهم و دهم بود که بر خلاف مشی عمومی اکثر دولتمردان عمده تلاش خود را بر تضعیف نهادهای انقلابی متمرکز کرد.

e8e448246d03b35eaa9e86611061c001.gif


برچسب ها: پروژه انتقام‌جویی از سپاه کلید خورد!-فتنه88-سران فتنه-خواص-بصیرت-،

نوشته شده در یکشنبه 16 آذر 1393 توسط شهرزاد
موضوع: عکس هایی ازتاریخ معاصر -

سنگ قبر خواندنی یک شهید+عکس
ای برادر به کجا می‌روی، کمی درنگ کن! آیا با کمی گریه و خواندن یک فاتحه بر مزار من و امثال من، مسئولیتی را که با رفتن خود بر دوش تو گذاشته‌ایم فراموش خواهی کرد یا نه!؟ اما مسئولیت ادامه دادن راه ماست. ما نظاره می‌کنیم که تو چه خواهی کرد!! والسلام_عبدالمعاصی رضا نادری

e8e448246d03b35eaa9e86611061c001.gifبرچسب ها: سنگ قبر خواندنی یک شهید+عکس،

نوشته شده در یکشنبه 16 آذر 1393 توسط شهرزاد

به گزارش فرهنگ نیوز،‌ چندی پیش حسن رحیم‌پور ازغدی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در سخنانی نسبت به برگزاری دهه‌های متوالی عزاداری و خسته‌کردن مخاطب نسبت به هشدار داد.
نظر آیت‌الله مکارم درباره ایام محسنیه

e8e448246d03b35eaa9e86611061c001.gif


برچسب ها: استفتائی از آیت‌الله مکارم شیرازی درباره ایام محسنیه، ایام محسنیه-ایام فاطمیه-ایام عزاداری-شبهات وپاسخ ها-استاد رائفی پور-بانک مقالات ضد شیطان پرستی،

نوشته شده در یکشنبه 16 آذر 1393 توسط شهرزاد
گروهی مختار را متهم می‌نمایند به این‌كه به خاطر تقرب به معاویه قصد تحویل امام(ع) به معاویه را داشته است كه به بررسی دقیق آن پرداخته ایم.
به گزارش گروه فرهنگی فرهنگ نیوز، فراز و فرود تاریخ رابطه مستقیم دارد با سعود و نزول عقل و محصولاتش، یعنی درایت و بصیرت در جامعه. هرگاه در یك جامعه عقل در قوس صعود قرار گیرد جامعه  به سمت كمال و الهی شدن پیش می‌رود و آن‌گاه كه طلوع جهل در یك جامعه صورت پذیرد غروب انسان حاصل می‌گردد.
 
یكی از پرفراز و فرودترین جریان‌ها در كل تاریخ، سیر تاریخی ائمه(علیهم‌السلام) است، كه گاه برحسب ظاهر در جامعه قدرت می‌گرفتند و درزمانی دیگر به انزوا گرفتار می‌شدند. دراین‌بین تاریخ زندگی و دوران امامت امام حسن مجتبی(علیه‌السلام) یكی از مظلومانه‌ترین روزگارهای اهل‌بیت(علیهم‌السلام) به شمار می‌رود. روزگاری كه همراه بود باخیانت یاران نزدیك و نادانی برخی از خواص. دوره‌ای كه تطمیع و تهدید چشم‌ها را بست و تعصب كور زبان‌ها را گشود؛ جهل مردم از تیغ شمشیر تا نیش زبان را بر امام(علیه‌السلام)  رواداشت و كار را به آنجا رساند كه مظلومیت آن یگانه دوران زبان زد خاص و عام شد .

e8e448246d03b35eaa9e86611061c001.gifبرچسب ها: جهل خواص و شروع انحراف اجتماع آیا مختار به امام حسن(ع) خیانت کرد؟/ بررسی ابعاد خیانت خواص به امام حسن(ع)، فتنه88-موسوی-کروبی-خواص-حصرخانگی موسوی وکروبی-زدگینامه مختار ثقفی-عکس های دیده شده سریال مختارنامه-سرنوشت قاتلان امام حسین-صحنه های حذف شده سریال مختارنامه،

نوشته شده در یکشنبه 16 آذر 1393 توسط شهرزاد
موضوع: عکس هایی ازتاریخ معاصر -

خبرگزاری تسنیم: تیم کاری "حسین کیست؟" در محرم و صفر امسال، با توزیع بروشورهایی در خیابان‌های سوئد، ماجرای عاشورا را برای رهگذران تعریف می‌کنند.

 
عکس/گریستن زن سوئدی با شنیدن ماجرای حسین(ع)


عکس/گریستن زن سوئدی با شنیدن ماجرای حسین(ع)

منبع:مشرق


برچسب ها: گریستن زن سوئدی با شنیدن ماجرای امام حسین(ع)، باک مقالات ضد فراماونری واومانیسم-عرفان کاذب-پروتکل های یهود،

نوشته شده در یکشنبه 16 آذر 1393 توسط شهرزاد
موضوع: شبهات و پاسخ ها -

قرآن کتابی است عظیم الشأن که ما معمولا از توجه به آن غافل بوده ایم و قلبی که در آن چیزی از قرآن نباشد، همچون خانه ویران است . روزانه یک آیه از قرآن و نکات پیرامون آن منتشر می شود.

  خداوند در سوره فصلت آیه  44 می فرماید:

  اعوذبالله‌من‌الشیطان‌الرجیم

بسم الله الرحمن الرحیم

«وَلَوْ جَعَلْنَاهُ قُرْآنًا أَعْجَمِیًّا لَّقَالُوا لَوْلَا فُصِّلَتْ آیَاتُهُ أَأَعْجَمِیٌّ وَعَرَبِیٌّ قُلْ هُوَ لِلَّذِینَ آمَنُوا هُدًى وَشِفَاء وَالَّذِینَ لَا یُؤْمِنُونَ فِی آذَانِهِمْ وَقْرٌ وَهُوَ عَلَیْهِمْ عَمًى أُوْلَئِکَ یُنَادَوْنَ مِن مَّکَانٍ بَعِیدٍ»

اگر قرآن را به زبان عجم می فرستادیم ، می گفتند : چرا آیاتش به روشنی بیان نشده است ? کتابی به زبان عجم و پیامبری عرب ? بگو : این کتاب برای آنها که ایمان آورده‌اند هدایت و شفاست و آنها که ایمان نیاورده اندگوش‌هاشان سنگین است ، و چشمانشان کور است ، چنانند که گویی آنها را ازجایی دور ندا می دهند

***

در تفسیر نمونه آمده است:

بدون شک زبان عربى از غنى ترین و پرمایه ترین زبانهاى دنیا است اما با این حال عظمت قرآن از این نظر نیست که به زبان عربى است ، بلکه عربى بودن آن به خاطر این است که خداوند هر پیامبرى را به زبان قوم خود مى فرستد، تا در درجه اول آنها ایمان بیاورند و بعد دامنه آئین او به دیگران گسترش ‍ پیدا کند.
اما بهانه جویانى که مانند کودکان هر روز مطلب غیر منطقى تازه اى را مطرح مى کردند، و با حرفهاى کودکانه و ضد و نقیض خود نشان مى دادند که به دنبال حق طلبى نیستند، یکروز مى گفتند چرا این قرآن تنها به زبان عرب نازل شده ؟ آیا بهتر نبود همه یا قسمتى از آن به غیر این زبان بود تا دیگران نیز بهره گیرند؟ (در حالى که آنها هدف دیگرى داشتند منظورشان این بود که توده مردم عرب از جاذبه فوق العاده محروم گردند).
و اگر این خواسته آنها انجام مى شد، مى گفتند: چگونه او عرب است و کتابش غیر عربى ؟
خلاصه هر روز به بهانه اى خود و دیگران را سرگرم و از راه حق باز مى داشتند.
اصولا (( بهانه جویى )) همیشه دلیل بر این است که انسان درد دیگرى دارد که نمى خواهد آن را فاش بگوید، درد این گروه نیز این بود که توده هاى مردم سخت مجذوب قرآن شده بودند، و لذا منافع آنها سخت به خطر افتاده بود، براى خاموش کردن نور اسلام به هر وسیله اى متوسل مى شدند.
منبع:خبرگزاری تسنیم
برچسب ها: «چرا قرآن فارسی نازل نشد؟» -شبهه-دلیل نزول عربی قرآن-بانک مقالات ضدشیطان پرستی،

نوشته شده در یکشنبه 16 آذر 1393 توسط شهرزاد
این روزها چینی ها انسان های مصنوعیِ پیشرفته تری نسبت به عروسک های انسان نمایی که در سال های گذشته وارد بازار کرده بودند را به صورت گسترده توزیع می‌کنند.

زن مصنوعی چینی به بازار آماد+ عکس
برچسب ها: زن مصنوعی چینی به بازار آمد+ عکس-سکس با عروسک-اندام مصوعی زن-اندام مصنوعی مرد-اندام مصنوعی برای سکس-خرید وفروش اندام مصنوعی برای سکس، جنس اندام مصنوعی-بانک مقالات ضد شیطان پرستی،

نوشته شده در شنبه 15 آذر 1393 توسط شهرزاد
موضوع: نقدوبررسی فیلم وسریال -
[]
برچسب ها: تقابل مسیح و شیطان در فیلم های جن گیری، شیطان پرستی-فراماسونری-توهین به ادیا در شیطان پرستی وفراماسونری-اصستادرائفی پور-جنبش مصاف،

نوشته شده در سه شنبه 11 آذر 1393 توسط شهرزاد
دادگاه جنایی قاهره حکم تبرئه حسنی مبارک دیکتاتور مصر و علاء و جمال پسران وی و حبیب العادلی وزیر کشور دوره او را در پرونده قتل انقلابیون صادر کرد.

به گزارش فرارو، امروز آخرین جلسه دادگاه موسوم به محاکمه قرن که متهم آن حسنی مبارک رئیس جمهور برکنار شده مصر و دو فرزند او علاء وجمال به اضافه حبیب العادلی وزیر کشور زمان مبارک است برگزار شد. 

در این دادگاه حسنی مبارک از اتهام مشارکت در کشتار معترضان در جریان اعتراضات سال ۲۰۱۱ و پرونده فساد تبرئه شد. حبیب العدلی، وزیر کشور سابق و چندین نفر دیگر از مقامات ارشد امنیتی سابق هم از اتهامات وارده مبرا دانسته شدند. اتهامات این افراد در 162 هزار برگ طی یک سال و 4 ماه و 22 روز و در 55 جلسه مورد بررسی قرارگرفت. 

صبح امروز یک بالگرد نظامی حسنی مبارک رئیس جمهور مخلوع مصر را از بیمارستان نظامی المعادی به آکادمی پلیس در التجمع الخامس منتقل و وی در حالی که جمعی از هوادارانش در بیرون دادگاه تجمع کرده بودند وارد آکادمی پلیس شد. عکس های اسوشیتدپرس و رویترز از اکادمی پلیس مصر را در زیر می بینید.

(تصاویر) آخرین جلسه دادگاه حسنی مبارک

برچسب ها: آخرین جلسه دادگاه حسنی مبارک -بهارعربی-بیداری اسلامی- محاکمه فرعون مصر-محاکمه دیکتاتور مصر-آخرین جلسه حسنی مبارک-بانک مقالات ضد صهیونیسم-اس ام اس جدید-اس ام اس خنده دار-بانک مقالات ضد شیطان پرستی-موعود-همهچیز درباره ولیت فقیه-بهائیت-وهابیت، جنایات داعش-غزه-فلسطین-داعش-تمیدید مذاکرات5+1،

نوشته شده در سه شنبه 11 آذر 1393 توسط شهرزاد


تل آویو  برای همجنس بازان بهشت روی زمین محسوب می شود.

با دقت در عرصه فرهنگ سازی جهانی به مواردی خاص بر خواهیم خورد که نظام های غربی به خصوص نظام آمریکا و انگلستان با تغذیه از سرمایه های مالی و انسانی یهود، به شدت و با اصراری بسیار عجیب سعی در گسترش و تبلیغ آنها در میان مردم خود و دیگر ملت ها دارند. یکی از این موارد که شدیدا مورد توجه نظام فرهنگ سازی غرب بوده «همجنس بازی» است.

e8e448246d03b35eaa9e86611061c001.gif


برچسب ها: آشنایی با ابعاد آشکار و پنهان ترویج همجنس بازی در جهان + تصاویر-باتک مقالات ضد اومانیسم-شیطان پرستی-سکس با محارم-سکس ضربدرقبح زنا-شکستن مرزهای خانواده، روابط خارج ازازدواج-استاد رائفی پور-جنبش مصاف-خرافات-سایت سکسی و کانون خانواده،

نوشته شده در شنبه 8 آذر 1393 توسط شهرزاد

ارض موعود! پروژۀ سرّی صهیونیسم و مرزهای اسرائیل بزرگ

مرزهایی که برای ارض موعود در تورات مشخّص گردیده است و اینکه این مرزها کدام سرزمین‌ها و کشور‌های عصر حاضر را در بر می‌گیرد، بسیار قابل تأمّل و حائز اهمّیت است. در این باره نقشه‌ای که بیش از همه مورد قبول واقع گریده و وسعت سرزمینی آن را مشخّص می‌سازد، توسط اسرائیل شاهاک در کتاب «تاریخ و دین یهود و سنگینی سه هزار ساله» چنین توضیح داده می‌شود:

e8e448246d03b35eaa9e86611061c001.gif


برچسب ها: ارض موعود! پروژۀ سرّی صهیونیسم و مرزهای اسرائیل بزرگ،

نوشته شده در شنبه 8 آذر 1393 توسط شهرزاد
موضوع: شیطان پرستی -
ستاره پنج پر یا پنتاگرام یکی از مهمترین، قدرتمندترین و ماندگارترین سمبل ها در تاریخ بشر است. این علامت در فرهنگ و تمدن باستانی مایاهای آمریکای لاتین، هند، چین، مصرو یونان از مهمترین و پرمعناترین علامتها بوده است.

 ابتدایی ترین شکل پنتاگرام بر روی دیوارهای غارهای عصر حجر کنده کاری شده بود. و در نقاشی های مردم بابل به عنوان الگوی ترسیم سیاره ونوس به چشم می خورد.

e8e448246d03b35eaa9e86611061c001.gifبرچسب ها: ستاره پنج پر یا پنتاگرام-آداب شیطان پرستی-موسیقی وشیطان پرستی-سکس وشیطان پرستی-کلیساای شیطان پرستی،

نوشته شده در شنبه 8 آذر 1393 توسط شهرزاد
محمد حسینی چندی پیش در صندلی داغ شبکه من و تو حاضر شد و از خیانتهایی که در حق مردم و رسانه ملی انجام میداد پرده برداشت.

اشکها و اعترافات محمد حسینی در شبکه من و تو/ بین اصولگراها و بسیجیان هم محبوب بودم/ مردم و خاک کشورم را از دست دادم
وی با بیان اینکه پول هنگفتی که من دریافت میکردم را هیچکس دیگری نمیگرفت گفت : همانهایی که به من پولهای کلان میدادند تا خودشان را مسخره کنم میگفتند ، در زمان شاه هم کسی به اندازه تو در صدا و سیما پول نگرفته است!

e8e448246d03b35eaa9e86611061c001.gif


برچسب ها: اشکها و اعترافات محمد حسینی در شبکه من و تو، دانلودکیپ سیدمحمدحسینی درشبکه منو تو-mشو-m show-صاحبان شبکه منوتو-تجاوزدرشبکه منوتو-بهائیان درشبکه منوتو،

نوشته شده در شنبه 8 آذر 1393 توسط شهرزاد
موضوع: اسلام ستیزی -فساداخلاقی -
تجاوز جنسی یک داعشی به یک الاغ ، توسط یک هواپیمای بدون سرنشین شکار شده است.
 این بار داعشی ها پای خود را از جرم و جنایاتی مثل قتل مردان ، زنان و کودکان بی گناه و قتل و غارت فراتر گذاشته است و طی یک ویدئو ضبط شده به گناهی بسیار عظیم و غیر اخلاقی دست زده است.

در این ویدئوی 30 ثانیه ای که توسط یک هواپیمای بدون سرنشین ضبط و ثبت شده است، یک داعشی در تصویر دیده می شود که در حال حیوان آزاری و تجاوز به یک الاغ می باشد.

فیلم این صحنه به دلیل مسائل اخلاقی قابل انتشار نیست..

e8e448246d03b35eaa9e86611061c001.gifبرچسب ها: تجاوز جنسی تروریست داعشی به یک الاغ / تصاویر 18+ -عکس جنایات داعش-تجاوزداعش به زنان ایزدی-تاریخچه داعش، علت حمایت ازداعش-عکس لورفته رهبر داعش،

نوشته شده در شنبه 8 آذر 1393 توسط شهرزاد
بسیاری از رسانه ها نورای ۴ ساله را تنها فرزند علی دایی معرفی می کنند اما در واقع چنین نیست. دایی به غیر از نورا فرزند دیگری دارد که عکس و نام او کمتر در رسانه ها منتشر شده است.

ماجرای دختر اول و همسر سابق علی دایی + تصویر

فرزند دیگر علی دایی که این یکی هم دختر است "دنیز” نام دارد و حاصل ازدواج نخست و البته نافرجام علی دایی است. "دنیز” 9 ساله هم اکنون به همراه مادرش در لندن زندگی می کند و سالی یک بار برای دیدن پدرش به ایران می آید.

e8e448246d03b35eaa9e86611061c001.gifبرچسب ها: ماجرای دختر اول و همسر سابق علی دایی + تصویر، اخبارستاره ها-ماجراهای ناگفته ستاره ها-بانک مقالات ضد اومانیسم-شیطان پرستی در ایران -موسیقی زیرزمینی،

نوشته شده در شنبه 8 آذر 1393 توسط شهرزاد

 هجوم هندوهای محلی برای زیارت کودک هشت دست + عکس کودک / خرافات در هند

هند که کشور عجایب و مهد خرافات در بسیاری از زمینه هاست این روزها شاهد نمونه دیگری از خرافه پرستی شده است. در آخرین نمونه تولد نوزادی با هشت دست و پا در ایالت بنگال این کشور موجب شده است تا جمعیت فراوانی از مردم محلی برای زیارت این کودک به عنون خدایگان به بیمارستان محل تولد این نوزاد هجوم بیاورند.

برخی مردم محلی این کودک را پسر خدا نام نهاده اند و آن را نماینده ای از خدای هندو می شمارند چرا که یکی از خدایان هندو به نام برهما با 8 دست و پا تصویر شده است

پزشکان این کودک را محصول یک دوقلوی نارس می دانند اما محلی ها این نظر پزشکان را نپذیرفته و آن را یک اعجاز می شمرند

اخیرا نیز  نمونه های مشابهی از خرافه پرستی در هند از جمله تقدیس انسان دم دار یا عروسی گاوها گزارش شده بود که تصویر آن را در گالری می بینید.

تصویر از دیلی میل

WWW.SHAFAQNA.COM


برچسب ها: هجوم هندوهای محلی برای زیارت نوزاد هشت دست و پا + عکس کودک / خرافات در هند -طلسم-0ورد0 دعا-جادو-خرافات-اوراد-دعانویسی-خرافات درمیام ملل-خرافات درمیان مردم هند، سرودملی هند-تارخ هند-نهرو-گاندی-استقلال هند-کشورهفتاد ودوملت-بانک مقالات ضد شیطان پرستی،

نوشته شده در شنبه 8 آذر 1393 توسط شهرزاد

دو کلیپ زیبا به مناسبت هفته بسیج، تقدیم به دوستان عزیز:

برای دریافت پوستر بسیج ، روی عکس زیر کلیک کنید
پوستر بسیج لشکر مخلص خداست

کلیپ صوتی از شعر خوانی حماسی مرحوم آقاسی درباره بسیج
download
حجم: 1.26 MB | تعداد دریافت: 2139

کلیپ تصویری جذاب از سخنرانی استاد پناهیان درباره ویژگی های بسیجی ها
download
حجم: 2.44 MB | تعداد دریافت: 1890


برچسب ها: دو کلیپ زیبا به مناسبت هفته بسیج-بانک مقالات ضد فراماسونری-جنبش مصاف، دکتررائفی پور-دانلودکلیپ های استادرائفی پور-تحلیلی روز-شیطان پرستی،

نوشته شده در چهارشنبه 5 آذر 1393 توسط شهرزاد
موضوع: اس ام اس هفته بسیج -

۱. بسیج تندیس پایداری و رمز جاوید مبارزه ومخاصمه با بیدادگرانند و نام طوفانی آن , حجم پوشالی سكوت و سازش را به فریادی عصیانگر علیه زورمداران تاریخ مبدل كرد.
*هفته بسیج مبارک*

۲. تا “چفیه” به دوش، “چکمه” بر پا دارد
بر دیده همیشه “امر مولا” دارد
این “هیمنه” و “صلابت” اش، دشمن ترس
با نام “بسیج” عشق معنا داردبرچسب ها: اس ام اس هفته بسیج-اس ام اس 5آذر-سالروز تشکیل بسیج درسال58،

نوشته شده در چهارشنبه 5 آذر 1393 توسط شهرزاد
موضوع: تحلیل روز -

مردی با دوچرخه به خط مرزی میرسد.

 او دو کیسه بزرگ همراه خود دارد.

  مامور مرزی میپرسد : « در کیسه ها چه داری؟». او میگوید «شن»

 مامور او را از دوچرخه پیاده میکند و چون به او مشکوک بود ، یک شبانه روز او را بازداشت میکند ، ولی پس از بازرسی فراوان ، واقعاً جز شن چیز دیگری نمییابد.

بنابراین به او اجازه عبور میدهد.

 هفته بعد دوباره سر و کله همان شخص پیدا میشود و مشکوک بودن و بقیه ماجرا...

این موضوع به مدت سه سال هر هفته یک بار تکرار میشود و پس از آن مرد دیگر در مرز دیده نمیشود.

یک روز آن مامور در شهر او را میبیند و پس از سلام و احوال پرسی ، به او میگوید : من هنوز هم به تو مشکوکم و میدانم که در کار قاچاق بودی ، راستش را بگو چه چیزی را از مرز رد میکردی؟

  قاچاقچی میگوید : دوچرخه!

بعضی وقت ها موضوعات فرعی ما را به کلی از موضوعات اصلی غافل میکند.

شهرزاد:فراماسونری هم دقیقا همین طور اعتقادات مارومورد هدف قرار میده,چندی پیش مقاله ایی درمورد امیرتتلو دراینجا بازنشردادیم که متاسفانه طرفداران ایشون با بی رحمی تمام هرچیزی که لایق خودشون بود رو نثار ماکردن ولی هیچ کس به زوایای پنهان اعمال آقای تتلو که گویا متحول شدن وتوبه کردن و امثال ایشون توجهی نمی کنن.

خداعاقبت همه رو ختم به خیر کنه.


برچسب ها: تئوری شن-فراماسونری-اومانیسم-جنبش مصاف-استادرائفی پور-حکومت جهانی،

نوشته شده در چهارشنبه 5 آذر 1393 توسط شهرزاد
مقام معظم رهبری

موضوعات
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic