بانک مقالات ضدشیطان پرستی ، ضد فراماسونری ،ضد اومانیسم وضد صهیونیسم anti666
اندكی صبر ظهور نزدیك است...

بزرگ مردتاریخ

جستجو
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

دانلود توهین وقیحانه اللهیاری به مدافعین افغان حرم حضرت زینب در سوریه و مجاهدین

اللهیاری - الله یاری

دانلود 

توهین وقیحانه اللهیاری به مدافعین افغان حرم حضرت زینب در سوریه و مجاهدین

اللهیاری – الله یاری


برچسب ها: اللهیاری مجری شبکه ضد ولایی اهل بیت: مدافعین حرم حضرت زینب الاغ هستند!،

نوشته شده در دوشنبه 27 بهمن 1393 توسط شهرزاد
موضوع: حجاب -

متأسفانه در شبکه های اجتماعی عده ای از بانوان عزیز کشورمان برای خودنمایی و یا شاید هم چشم روی هم چشمی و یا اینکه بگویند از ما زیباتر مخلوقی نیست (که البته همه آن ها دچار خود کم بینی هستند) اقدام به انتشار تصاویر بزک کرده و بی حجاب خود می نمایند.

اما تأسف این قضیه زمانی بیشتر می شود که عده ای از بلهوسان و چشم چرانان زیر عکس هایشان می نویسند عجب دافی و همان بانوی ایرانی با این جمله خوشحال می شود و فکر می کند بسیار زیبا و خوشگل است و تشکر هم می کند.

و باز هم متأسفانه گروه ها و صفحاتی در همین شبکه های اجتماعی با نام های داف درست شده است و در آن اقدام به انتشار تصاویر شمار بسیار زیادی از همین دختران و زنان ایرانی نموده اند و چشم چرانان زیادی اقدام به لایک کردن و کامنت گذاشتن برای این صفحات و گروه ها می کنند.

اما خواهرم تو میدانی لغت داف ( Duff ) که این روزها بلهوسان و چشم چرانان برای عکس های بزک کرده و بی حجاب شما به کار می برند، یعنی چه و از کجا آمده و مفهوم آن چیست؟

خواهرم تو داف (Duff) نیستی ...

خوب است بدانید یکی از معانی داف ( Duff ) در زبان انگلیسی یعنی سبزى هاى فاسد جنگل!، آیا ارزش بانوی نجیب و پاکدامن ایرانی به اندازه سبزی های فاسد جنگل است؟ آیا شما تا اینقدر بی ارزش هستید؟

جالب تر آن است که بدانید داف در زبان آلمانی یعنی بند کفش! و در اروپا برای دختران و زنان فاحشه به کار می رود وحتی در تایلند محلی به نام دافی جایی هست برای زنان روسپی.

و حالا تو ای خواهر من ای ناموس وطن ای نماد بانوی نجیب ایرانی آیا ارزش تو به اندازه بند کفش و سبزی فاسد و فاحشه است؟ آیا تو باید وسیله ای باشی در چشم بلهوسان برای کوچک کردن ارزش زن ایرانی؟ کاش قدر خودت را بهتر میدانستی و اینقدر ارزان خود را برای چشم های هیز به حراج نمی گذاشتی...

پ,ن : دختر سیبی است؛ که باید از درخت سر بلندی چیده شود؛ نه در پای علف های هرز ...!

منبع:


برچسب ها: داف، داف باز، داف های فیس بوک، سرترین داف های ایرانی فیس بوک، داف خوشگل ایرانی، هرزه، زنان ساپورت پوش،

نوشته شده در دوشنبه 27 بهمن 1393 توسط شهرزاد

 انتشار فتوایی از یک مبلغ سعودی در خصوص حرام بودن ساخت “آدم برفی”، جنجال بسیاری را بین کاربران عربستانی در شبکه‌های اجتماعی به وجود آورده است.

این فتوا همزمان با بارش برف در برخی مناطق عربستان، موجی از بحث و جدل را بین عربستانی ها به راه انداخت.
از روز یکشنبه برخی مناطق شمالی عربستان سعودی شاهد بارش برف بود، به صورتیکه تصاویر برف بازی و آدم برفی های‌ساخته شده توسط عربستانی‌ها، صفحه‌های آنان را در شبکه‌های اجتماعی پر کرده است.
با این حال سایت خبری “ارم نیوز” خاطرنشان کرد که برخی فعالان در شبکه‌های اجتماعی به فتوای “محمد صالح المنجد” اشاره کردند که در آن ساخت آدم برفی را حرام دانسته است. البته زمان صدور این فتوا مشخص نیست.
هشتگ (#) ایجاد شده در خصوص تحریم ساخت آدم برفی در کشورهای عربی و به ویژه عربستان توجه بسیاری از کاربران را جلب کرده است، به صورتیکه برخی با آن موافقت و برخی هم مخالفت کرده‌اند.
یکی از کاربران دراینباره نوشته است: هنوز فرصت نکرده بودیم از بارش برف شادمان شویم که فتوایی صادر کردند؛ فقط مانده که برای قهوه عصر و آتش فتوا صادر کنند !


برچسب ها: ساخت آدم برفی در عربستان حرام شد!، انک مقالات ضد شیطان پرستی، همه چیز درباره فراماسونری، وهابیت، خرافات درمیان ملل،

نوشته شده در دوشنبه 27 بهمن 1393 توسط شهرزاد

محاکمه یک معلم که ۳۵۰ دانش آموز را شیطان پرست کرده بود، ادامه دارد و ترس مردم از این است که این معلم از اتهام خود تبرئه شده و به جامعه بازگردد.

e8e448246d03b35eaa9e86611061c001.gif
برچسب ها: معلمی که۳۵۰ دانش آموز را شیطان پرست کرد، بانک مقالات ضد شیطان پرستی، شیطان پرستی درایران، فراماسونری، بانم مقالات ضدفراماسونری،

نوشته شده در سه شنبه 21 بهمن 1393 توسط شهرزاد
موضوع: اسلام ستیزی -

گزارش‌های حاکی از ترور و حمله و آشوب در ایالت سین‌کیانگ چین رو به افزایش نهاده و به رغم شکایت اقلیت اویغورهای مسلمان از تبعیض دینی و فرهنگی و اجتماعی، مقامات چینی همواره مسئولیت کلی خشونت‌ها را به گردن تروریست‌های ناشناس می‌اندازند.

e8e448246d03b35eaa9e86611061c001.gif
برچسب ها: رنجی که مسلمانان چین می‌برند، اسلام ستیزی، اسلام ستیزی درچین، کشتارمسلمانان میانمار، شیعه کشی توسط وهابیت،

نوشته شده در سه شنبه 21 بهمن 1393 توسط شهرزاد


بنی صدر گفت که من اصولا عادت ندارم به زنم بگویم که شما برو در اتاق دیگر بنشین و یا جدا از ما غذا بخور و نمی‌توانم او را مجبور کنم که تو حتما باید یک نوع حجاب خاصی را داشته باشی.
ماسال نیوز زن بنی صدر


e8e448246d03b35eaa9e86611061c001.gif


برچسب ها: حضور بی‌حجاب زن بنی‌صدر مقابل هاشمی‌ رفسنجانی + عکس، بنی صدر، همسر ودختران بی حجاب بنی صدر، فرار بنی صدر، خاطرات علی جنتی، خاطرات شهید محمد منتظری، بانک مقالات ضد فراماسونری،

نوشته شده در سه شنبه 21 بهمن 1393 توسط شهرزاد

تاریخ انتشار
پنجشنبه، 25 دی ماه، 1393

در یکی از صفحات فیسبوک منتسب به بهزاد فراهانی ، نامه ای خطاب به گلشیفته فراهانی منتشر شده است.

به گزارش ماسال نیوز به نقل از خبرآنلاین، در یکی از صفحات فیسبوک منتسب به بهزاد فراهانی ، نامه ای خطاب به گلشیفته فراهانی منتشر شده است.

 در این نامه آمده است:

تو را دخترم نمیخوانم،

چرا که هنر را با عریانی اشتباه گرفتی.

تو را دخترم نمی نامم

چرا که هویت اریایی را در اندام لخت خود به سخره گرفتی

تو را چه بگویم که از هنر و فهم تنها حیوانی ترین راه را برای اعتراض یافتی ،

فرزند فرهنگ باخته ام من برخودم لعنت فرستادم که یادم رفت برایت شاهنامه بخوانم ،

از کوروش و زرتشت بگویم ، لعنت به من که کنار بازیگری ،

بازی زندگی را یادت ندادم که چنین رسوایی را برای آریایی به بار آوردی ،

دیدن اندام عریانت ، زانوانم را لرزاند ،

فرزند ، چه بر سر هویت متعصب ایرانی اوردی،

کاش مرده بودم واندام برهنه ونگاه بی رنگت ، در دستان مردم دست به دست نمیشد .

کاش تو اعتراض باشرفت میکردی . نه با اندامت،

که فقط یک پدرو خرد کردی .

با من چه کردی

ای غریبه …!'

 منبع:ماسال نیوز


برچسب ها: نامه پدر گلشیفته فراهانی درباره برهنگی دخترش!،

نوشته شده در سه شنبه 21 بهمن 1393 توسط شهرزاد

کاچو نوازش علی خان، یک طلبه پاکستانی مقیم ایران است که می‌گوید: سب و لعن خلفا در شبکه‌های تلویزیونی برخی جریانات منحرف منتسب به شیعه و برخی افراد کم بهره از تحلیلی‌های جهانی دلیل کشته شدن شیعیان پاکستان است.

به گزارش ماسال نیوز به نقل از رجانیوز کاچو نوازش علی خان، یک طلبه پاکستانی مقیم ایران است. او در گفت‌وگویی نظرات خود درباره حوادث اخیر پاکستان و کشتارهای وحشیانه ای که هدف اغلب آنها شیعیان پاکستان است را بیان کرده است. او معتقد است که منشأ این حرکات تروریستی و خون‌ریزی های اخیر در این کشور حرکت‌های تند جریانی انحرافی میان شیعیان است. جریانی که پشتوانه رسانه‌ای خوبی داشته و از سوی بزرگان نظام با عنوان شیعه انگلیسی از آن یاد می‌شود. علت این عنوان هم به این دلیل است که هجم قابل توجهی از بودجه این جریان از کشور انگلستان تأمین می‌شود. مشروح گفت‌وگوی دوهفته نامه عهد با نوازش علی‌خان را در ادامه می‌خوانید:

در ابتدا خودتان را اجمالا معرفی بفرمایید.

بنده کاچو نوازش علی خان هستم از منطقه ای در شمال پاکستان نزدیک مرز چین. نزدیک ده سال است که طلبه شده ام. در ابتدا دو سال در پاکستان درس خواندم و بعد از آن به نجف رفتم. یک سال در نجف بودم و سال 84 به ایران آمدم. هم اکنون در مدرسه آل البیت در رشته فقه و معارف گرایش فلسفه درس می خوانم. تحصیلات دانشگاهی ام نیز فوق لیسانس رشته جغرافیا است

e8e448246d03b35eaa9e86611061c001.gif

.برچسب ها: روایت تکان‌دهنده طلبه پاکستانی از علت کشتار شیعیان در پاکستان، شیعیان پاکستان، شیعیان افغانستان، کشتار شیعیان، گروههای تکفیری، حمله انتحاری به مساجد شیعیان، داعش ولشگرجنگوی،

نوشته شده در سه شنبه 21 بهمن 1393 توسط شهرزاد
موضوع: فراماسونری در سایرکشورها -
آزمایش DNA که پادشاهی ملکه الیزابت را متزلزل کرده است
تاریخ انتشار
چهارشنبه، 12 آذر ماه، 1393

دانشمندان با بررسی دی ان ای ریچارد سوم به این مهم دست یافتند که ملکه الیزابت، شخص مورد نظر در این شجره نامه نیست.

ماسال نیوز

به گزارش ماسال نیوز به نقل تیتریک، بیش از 500 سال پس از مرگ در یک جنگ،سه سال پیش دانشمندان اسکلتی را در شمال انگلستان کشف کرده بودند که متعلق به شاه ریچارد سوم، پادشاه قرون وسطی بریتانیا بود. 


e8e448246d03b35eaa9e86611061c001.gif
برچسب ها: اثبات حرام زاده بودن ملکه فراماسونرانگلیس، نمادهای فراماونری، معنای فراماسونری، نسب ملکه انگلیس، فراماسونری درسایر کشورها، ریشه های فراماسونری، نمادهای فراماسونری درالمپیک لندن،

نوشته شده در سه شنبه 21 بهمن 1393 توسط شهرزاد


تحصیلات

هنگامی که شهید لاجوردی، در سال 1320 ش به سن lajevardi1مدرسه رسید، در یکی از مدارس تهران ثبت نام کرد. او پس از شش سال تحصیل در دوره ابتدایی، در حالی که نوجوانی 13ـ14 ساله بود، پای به دبیرستان نهاد و پس از دو سال تحصیل در این مقطع، در کنار پدر به کار و فعالیت مشغول شد. وی در دوران مختلف زندگی، در کنار کار و مبارزه، از محضر اساتید روحانی بهره ها برد و حتی در زندان رژیم طاغوت، درس های فقه و اصول را نزد برخی از روحانیون در بند رژیم شاه آموخت.

 

آغاز مبارزات

دوران دبیرستان شهید لاجوردی، هم زمان با اوج lajevardi4مبارزات آیت اللّه کاشانی و شهید نوّاب صفوی بود. وی در نشست هایی که از طرف آن دو بزرگوار برگزار می شد، حضوری فعّال داشت. از این زمان، مبارزات شهید لاجوردی با رژیم پهلوی آغاز شد. وی به علت تحصیلات دینی و هم چنین هوش و استعدادْ و قدرت درک و استنباط بالایی که داشت، در جلساتی که خودْ از اعضای مؤسس آن بود، به تفسیر قرآن می پرداخت.

 

وفاداری به امام رحمه الله

شهید لاجوردی، به حق مجاهد فی سبیل اللّه بود که در این راه، سختی های بسیاری را به جان خرید و تمام وجودش را وقف دفاع از اسلام کرد. در بدترین شرایطِ شکنجه در زندان های رژیم طاغوت، زمانی که نشانیِ مبارزان مسلمان را از او می پرسیدند، با صلابت و استواریِ وصف ناپذیری پاسخ می داد: «آقای همه ما خمینی است و آدرس او نجف اشرف است».

 e8e448246d03b35eaa9e86611061c001.gif


برچسب ها: بانک مقالات ضد شیطان پرستی، زندگیناتمه شهید اسدالله لاجوردی،

نوشته شده در سه شنبه 21 بهمن 1393 توسط شهرزاد
موضوع: بازیگران دیکتاتور -فراماسونری در ایران -
سید حسن تقی زاده از جمله رجال مشروطه خواه بود که فراز و فرود های زیادی در زندگی شخصی و سیاسی او وجود دارد. تقی زاده از جمله شخصیت هایی بود که شدیدا شیفته غرب بود و می گفت که باید از ناخن پا تا موی سر غربی شد. در گزارش زیر سعی می شود تا به زندگی این شخصیت مهم و موثر در ایام مشروطه نگاهی بیندازیم.سید حسن تقی زاده در آخر رمضان سال 1295 ق (شهریور1256/سپتامبر 1878م) در خانواده ای روحانی در شهر تبریز متولد شد. پدرش«سید تقی اردوبادی»از شاگردان شیخ مرتضی انصاری بود. سید حسن فرزند ششم خانواده بود که پس از چهار برادر دو قلو و یک پسر به دنیا آمد که البته سه تن از برادرانش از دنیا رفتند.همچنین پس از وی نیز دو کودک دو قلو متولد شدند که یکی از آن ها پسر بود که زود درگذشت و دیگری دختری بود به نام ربابه که بعدها همسررفیق شفیقش میرزا محمدعلی خان تربیت شد.

از ناخن پا تا موی سر باید غربی شد

e8e448246d03b35eaa9e86611061c001.gif


                                                                                              برچسب ها: زندگینامه سید حسن تقی زاده، بازیگران دیکتاتور، بانک مقالات ضد فراماسونری، فراماسونری درایران، لژهای فراماسونری ایران، لژبیداری، قوانین فراماسونری،

نوشته شده در سه شنبه 21 بهمن 1393 توسط شهرزاد

دیوار مسجد کوفه خراب شد و این از نشانه های ظهور است


همزمان با سالروز ضربت ‌خوردن امیرالمؤمنین علی ابن ابیطالب علیه السلام، یعنی 19 رمضان سال 1434 قمری مقارن با 6 مرداد 1392 شمسی، دیوار مسجد کوفه از سمت باب الحجة ترک برداشت. به گفته شاهدان عینی این اتفاق با صدای مهیب و رعب‌انگیزی همراه بوده است.

بسیاری از سایت‌های عربی از این اتفاق به عنوان یکی از نشانه‌های غیرقطعی ظهور نام می‌برند؛ چرا که در روایتی از امام حسین علیه السلام آمده است:

«عن محمد بن سنان، عن الحسین بن المختار، عن أبی عبد الله علیه السلام قال: إذا هدم حائط مسجد الكوفة مما یلی دار عبد الله بن مسعود، فعند ذلك زوال ملك القوم، وعند زواله خروج القائم علیه السلام

چون دیوار مسجد کوفه در قسمت خانه عبدالله بن مسعود ویران شود، در آن هنگام حکومت قوم به فرجام می‌رسد و قائم علیه السلام ظهور می‌نماید ...

منبع خبر: خبرگزاری فارس


برچسب ها: دیوار مسجد کوفه خراب شد و این از نشانه های ظهور است.، نشانه های ظهور، وقاتون، امام زمانفمهدی موعود، تک چشم، موعود، دجال،

نوشته شده در سه شنبه 21 بهمن 1393 توسط شهرزاد
ولیعهد پادشاهی عربستان سعودی موضع این کشور در قبال مساله فلسطین را ثابت توصیف کرد و خواستار تشکیل کشور مستقل فلسطین به پایتختی قدس شریف شد.
صراط: شاهزاده مقرن بن عبدالعزیز ولیعهد و معاون رئیس شورای وزیران عربستان سعودی امروز دوشنبه در دفتر کارش با دکتر محمود الهباش قاضی قضات فلسطین و مشاور رئیس دولت فلسطین در امور دینی و روابط اسلامی در کاخ الیمامه در شهر ریاض پایتخت عربستان دیدار و گفت وگو کرد.

به گزارش پایگاه خبری الشرق الاوسط، الهباش در این دیدار سلام و درود و تبریک صمیمانه محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین را تسلیم ملک سلمان بن عبدالعزیز پادشاه عربستان سعودی کرد و سمت ولیعهدی را به شاهزاده مقرن نیز تبریک و تهنیت گفت.

در این دیدار دو طرف آخرین تحولات منطقه ای و اوضاع مربوط به سرزمین های اشغالی را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

شاهزاده مقرن بن عبدالعزیز در این دیدار به میهمان فلسطینی خود تاکید کرد که مواضع دولت و نظام پادشاهی عربستان سعودی در قبال مساله فلسطین تغییر نکرده و این موضع کماکان به قوت خود باقی و ثابت است.

وی افزود: ملک سلمان پادشاه عربستان سعودی هم این مواضع را تغییر نداده است و خواسته های به حق ملت فلسطین و برپایی دولت مستقل فلسطین به پایتختی قدس شریف یکی از اصول و پایه های تغییر ناپذیر در مواضع سیاسی دولت عربستان سعودی در قبال مساله فلسطین است.

در این دیدار شاهزاده فیصل بن خالد بن سلطان بن عبدالعزیز مشاور دربار ولیعهد عربستان سعودی و شاهزاده منصور بن مقرن بن عبدالعزیز مشاور دربار ولیعهد و عبد العزیز بن صالح الحواس منشی ویژه ولی عهد حضور داشتند . همچنین باسم عبدالله الاغا سفیر دولت فلسطین در عربستان سعودی هم در این دیدار حضور داشت.


منبع: تسنیم


برچسب ها: موضع عربستان در قبال فلسطین، بانک مقالات ضدشیطان پرستی، دجال، تک چشم، راز دلار،

نوشته شده در سه شنبه 21 بهمن 1393 توسط شهرزاد
تازه ترین بررسی ها نشان می دهد که قاره اروپا در راس فهرست تامین نیرو برای گروه تروریستی داعش قرار دارد.صراط: یک روزنامه آمریکایی در گزارشی نوشت که قاره اروپا در راس فهرست جذب نیرو برای داعش قرار دارد  و در این میان فرانسه با یک هزارو دویست تروریست مسلح ازاکتبر 2014 تا ژانویه 2015 بالاترین رقم را ثبت کرده است.براساس این گزارش فرانسوی ها در اجرای ماموریت های جنگی مشارکت دارند و مانند تمام تروریست هایی که از حدود هشتاد کشور به داعش در سوریه و عراق پیوسته اند، عمل می کنند.روزنامه آمریکایی واشنگتن پست با انتشار آمار و ارقامی که رو به افزایش است، از افزایش نگرانی از گسترش خطرات این سازمان تروریستی درمیان کشورهای غربی خبر داد. واشنگتن پست یک اینفوگرافی را ضمیمه گزارش خود کرده که رشد قابل ملاحظه در تعداد افراد وابسته به گروهک تروریستی داعش را نشان می دهد.

بر اساس اینفوگرافی واشنگتن پست ، حدود 5 هزار نفر از اکتبر 2014 تا ژانویه 2015 به داعش پیوسته اند تا تعداد افرادی که از هشتاد کشور به این گروه تروریستی ملحق شده اند به حدود 20 هزار نفر برسد و این در حالیست که  مرکز بین المللی مطالعه افراط گرایی و خشونت سیاسی در ماه اکتبر 2014  این تعداد را پانزده هزار نفر ثبت کرده بود.

بیشترین آمار تروریست های مهاجر برای کمک به جنگیدن در صفوف داعش از اکتبر 2014 تا ژانویه 2015 متعلق به غرب گزارش شده ، اما خاورمیانه آمار کمتری از مهاجران را به خود اختصاص داده است.

بر طبق این آمار هیچ افزایشی در تعداد مهاجران از کشورهای حاشیه خلیج فارس دیده نمی شود. همچنین افزایش تعداد مهاجران از کشورهای شمال افریقا نیز متوقف شده، به استثنای لیبی که 44 نفر از این کشور به گروهک تروریستی داعش ملحق شدند.

واشنگتن پست نوشت : تعداد فرانسوی هایی که به داعش پیوسته اند، سه برابر افزایش پیدا کرده است.

این گزارش یک هزارو 200 فرانسوی را در مقایسه با 412 نفر در اکتبر 2014 ثبت کرده است؛ در حالی که آلمان از لحاظ تعداد مهاجران آلمانی برای پیوستن به داعش در رتبه دوم قرار دارد؛ بر طبق این گزارش، در مقایسه با 240 نفر در اکتبر 2014، تعداد مهاجران آلمانی به سمت داعش به 600 نفر افزایش یافته است.

همچنین تعداد تروریست ها از کشورهای انگلیس، بلژیک، نیوزیلند، سوئد، فنلاند، دانمارک و نروژ نیز افزایش قابل ملاحظه ای پیدا کرده است؛ اما در مقایسه با گزارش ژانویه گذشته، تعداد تروریست های خاورمیانه که به داعش پیوسته اند ، کاهش پیدا کرده است؛ همچنین هیچ افزایش قابل ملاحظه ای در تعداد تروریست ها از کشورهای خلیج فارس به داعش ثبت نشده است.

تعداد عناصری که در این مدت از پاکستان به داعش پیوسته اند از 330 نفر به 500 نفر افزایش پیدا کرده است. این آمار در افغانستان از 36 نفر به 50 نفر رسید. در شمال آفریقا نیز هیچ افزایشی در مهاجران از الجزایر و تونس و مغرب ثبت نشده است؛ آمار و ارقام از این کشورها با آمارهای سابق مطابقت داشت.

بر طبق این آمار تخمینی، از میان کشورهای خلیج فارس نیز طی دو ماه گذشته هیچ کسی به داعش ملحق نشد به استثنای امارات که تعداد مهاجران آن از 14 نفر به 15 نفر رسید. اما طی این دوماه هیچ افزایشی در تعداد مهاجران از کشورهای کویت، عربستان، بحرین، یمن، عراق و قطر مشاهده نشده است.

بنا به این گزارش، 71 کویتی، دو هزارو 500 سعودی، 15 اماراتی، 15 قطری، 12 بحرینی، 110 یمنی و 247 عراقی به داعش ملحق شده اند.

عناصرداعش‌ازکدام‌کشورهاهستند؟+نمودار
برای مشاهده نمودار در اندازه بزرگتر روی آن کلیک کنید
منبع: العالم


برچسب ها: عناصرداعش‌ازکدام‌کشورهاهستند؟+نمودار، وهابیت، فرقه های انتحرافی، بانک مقالات ضد شیطان پرستی، آخرالازمان، داعش، ائتلاف ضد داعش،

نوشته شده در سه شنبه 21 بهمن 1393 توسط شهرزاد
حرفای شنیدنی خیاط نام آشنا در قم که دوخت لباس علما و مراجع فراوانی مانند آیت‌الله بروجردی (ره)، آیت‌الله گلپایگانی، آیت‌الله جوادی آملی و رهبران سیاسی جهان اسلام مانند امام موسی صدر و سید حسن نصرالله را عهده‌دار بوده است. زیر آسمان شهری است که فرهنگ، مذهب، اقتصاد و سیاست در آن با هم در آمیخته است پس چندان عجیب هم نیست اگر متوجه شویم لباس برخی سیاستمداران که ردای روحانیت به تن دارند در این شهر دوخته می‌شود.
 


e8e448246d03b35eaa9e86611061c001.gifبرچسب ها: خیاطی که قبای علما و مراجع را دوخت +تصاویر،

نوشته شده در سه شنبه 21 بهمن 1393 توسط شهرزاد
موضوع: عکس هایی ازتاریخ معاصر -
تصاویر زیر صحنه هایی از فعالیت مردم ایران برای به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی را نشان می دهد.

برچسب ها: تصاویر/ صحنه هایی از ایام انقلاب،

نوشته شده در سه شنبه 21 بهمن 1393 توسط شهرزاد
موضوع: عکس هایی ازتاریخ معاصر -
مسجد خوزان شهر خمین موزاییک هایی دارد که شاید هیچ نمونه مشابهی نتوان برای آنها پیدا کرد. موزاییک هایی که روی آنها با خط درشتی شعار «مرگ بر آمریکا» نوشته شده تا نمازگزارانی که وارد این مسجد می شوند هربار بعد از دیدن این موزاییک‌ها قدم‌هایش به سمت شبستان مسجد را محکم‌تر بردارند. موزاییک های سی و چند ساله مسجد خوزان خمین به خوبی نشان می دهد که این شعار تا چه میزان در میان مردم مومن این شهر نفوذ دارد.
عکس/ موزائیک با طرح «مرگ بر آمریکا»

برچسب ها: عکس/ موزائیک با طرح «مرگ بر آمریکا»، بانک مقالات ضد اومانیسم وفمنیسم،

نوشته شده در سه شنبه 21 بهمن 1393 توسط شهرزاد
فیلم «محمد رسول الله» در طول نمایش فیلم تماشاگران در سکوت محض تنها فیلم را به نظاره نشستند و احساساتشان از شکوه و عظمت، مهربانی و عطوفت پیامبر و جهالت و نادانی برخی از اطرافیان پیامبر به غلیان آمده و اشک از دیدگانشان جاری می‌شود.بالاخره انتظارها به سرآمد و بزرگترین پروژه تاریخ سینمای ایران در سینما فرهنگ با حضور مسئولین فرهنگی، علما، مسئولین و تعدادی از هنرمندان رونمایی شد. از سال 1389 که خبر رسید مجید مجیدی شروع به ساخت فیلمی درباره پیامبر اعظم (ص) کرده است، اهالی رسانه و به تبع آن علاقه مندان به سینما پیگیر نحوه ساخت و تولید فیلم بودند. این بار مجیدی در فضای خاص سیاسی منطقه قصد کرد از محاصره مسلمانان در شعب ابی طالب و دوران کودکی حضرت رسول سخن بگوید.

e8e448246d03b35eaa9e86611061c001.gif

برچسب ها: فیلم «محمد رسول الله»، مجید مجیدی، فیلم محمد رسول الله، جشنواره فیلم فجر، بانک مقالات ضدفرقه های انحرافی، بانک مقالات ضداومانیسم، شبهات وپاسخها،

نوشته شده در سه شنبه 21 بهمن 1393 توسط شهرزاد
به دنبال اتخاذ مواضع صریح علیه جریان فتنه
به دنبال اتخاذ مواضع صریح علیه جریان فتنه از سوی حجت الاسلام والمسلمین سیدرضا اکرمی رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست‌جمهوری، دفتر سخنگوی دولت از رسانه‌ها خواست تا از این شخصیت روحانی به عنوان مقام دولتی یاد نکنند.به دنبال اتخاذ مواضع صریح علیه جریان فتنه از سوی حجت الاسلام والمسلمین سیدرضا اکرمی رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست‌جمهوری، دفتر سخنگوی دولت از رسانه‌ها خواست تا از این شخصیت روحانی به عنوان مقام دولتی یاد نکنند. یکی از رویکردهای دولت یازدهم سر دادن شعار اعتدال‌گرایی و استفاده از همه سلایق فکری در بدنه دولت بود کمااینکه ریاست جمهوری نیز طی یک سال و نیم گذشته چندین بار بر این امر صحه گذاشته‌اند و بر انتخاب افراد بر اساس شایسته‌سالاری و نه نگاه حزبی و سیاسی تاکید کرده است.
 یکی از این انتخاب‌ها حجت‌الاسلام سیدرضا اکرمی عضو جامعه روحانیت مبارز و دوست دیرینه رئیس‌جمهور بود که در تاریخ دوم شهریور سال گذشته با حکم مرتضی بانک معاون کل سرپرست نهاد ریاست‌جمهوری به عنوان «رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری» و امام جماعت مسجد سلمان فارسی منصوب شد که عین این حکم نیز در سایت ریاست‌جمهوری آمده است.
 
 
اکرمی «سمت دولتی» ندارد +عکس و سند

e8e448246d03b35eaa9e86611061c001.gif


 
برچسب ها: سمت اکرمی چگونه تکذیب شد؟ +سند، دولات تدبیر امید، انتصابات فامیلی دولت روحانی، بانک مقالات ضد شیطان پرستی، استاد رائفی پور، تحلیل روز، انتصابات دولتفتکذیب،

نوشته شده در سه شنبه 21 بهمن 1393 توسط شهرزاد
پدیده «عکس سلفی» یا عکس خود! اگرچه رفتاری برآمده از شیوع شبکه های اجتماعی موبایلی و اینترنتی و مورد اقبال مروّجین جامعه جهانی است اما این جوان فلسطینی نوآوری خاص و جالبی را با استفاده از همین پدیده به نمایش گذاشته است.این عکس سلفی را سایت روزنامه انگلیسی ایندیپندنت منتشر کرده است.

سلفی یک فلسطینی هنگام فرار از دست صهیونیست‌ها +عکس

در توضیح عکس بالا آمده است که یک جوان فلسطینی در سرزمین های اشغالی، حین فرار از چنگ دو نظامی صهیونیست این عکس سلفی را منتشر کرده است.

پدیده «عکس سلفی» یا عکس خود! اگرچه رفتاری برآمده از شیوع شبکه های اجتماعی موبایلی و اینترنتی و مورد اقبال مروّجین جامعه جهانی است اما این جوان فلسطینی نوآوری خاص و جالبی را با استفاده از همین پدیده به نمایش گذاشته است.

گفتنیست، در تفکر لیبرالیسم به مقوله «فردیّت» و بیان آن توجه فوق العاده ای وجود دارد.

برای همین است که در عمده مظاهر پست مدرنیسم برآمده از لیبرالیسم، جهان درون افراد و «منیّت» با زبان های مختلفی بیان و مورد توجه قرار می گیرد.

این در حالی که بر اساس تعالیم دینی و عقلی ما، خویشتن انسان ها باید ضمن رعایت چارچوب ها و پیرایش های وحیانی و عقلانی؛ فقط در مواقع لزوم در عرصه بیان قرار گیرند.

اما در پروژه جهانی سازی که تشویق های فراوانی در آن برای بیان فردیّت آدمها و توجه دادن افکار عمومی به جاذبه های ناخوب نفسانی وجود دارد؛ تعالیم وحیانی و اخلاقی منکوب می شوند و افراد صرفاً به بیان همه حالات فردی و خصوصی دعوت می شوند تا چرخ ترویج تفکر لیبرالیسم و جنبه های اومانیستی آن شتاب بیشتری بگیرد.

ترویج شبکه های اجتماعی موبایلی و اینترنتی، پروژه هایی نظیر گوگل‌گلاس و رفتارهایی مثل عکس های سلفی که منبعث از شیوع همین مقولات هستند؛ در همین راستا ارزیابی می‌شوند.
منبع: فارس


برچسب ها: سلفی یک فلسطینی هنگام فرار از دست صهیونیست‌ها +عکس،

نوشته شده در سه شنبه 21 بهمن 1393 توسط شهرزاد
پیش از پایان نشست، عماد مغنیه جلسه را ترک می‌کند و از حاضران می‌خواهد، بحث و گفت‌‌وگو و هماهنگی‌ها را ادامه دهند. دقایقی بعد صدای انفجار به گوش رسید.صراط: چند روز پس از اعتراف روزنامه آمریکایی واشگتن‌پست روزنامه کویتی «الرأی» در شماره سه‌شنبه (14 بهمن) خود در گزارشی اقدام به انتشار روایت کامل ترور شهید حاج «عماد مغنیه» کرد که عینا در ذیل می‌آید.

e8e448246d03b35eaa9e86611061c001.gif


 

برچسب ها: روایت کامل ترور شهید عماد مغنیه، حماس، سیدحسن نصرالله، سیدعباس موسوی، بانک مقالات ضد شیطان پرستی،

نوشته شده در سه شنبه 21 بهمن 1393 توسط شهرزاد
مجید انصاری، معاون پارلمانی رئیس جمهور اخیراً در بخشی از گفت وگو با خبرگزاری ایرنا گفته است: حضور در راهپیمایی 22 بهمن نوعی رفراندوم سالانه نسبت به اصل انقلاب، نظام و آرمان های امام(ره) است.
کنایه ناخواسته انصاری به روحانی!
صراط: مجید انصاری، معاون پارلمانی رئیس جمهور اخیراً در بخشی از گفت وگو با خبرگزاری ایرنا گفته است: حضور در راهپیمایی 22 بهمن نوعی رفراندوم سالانه نسبت به اصل انقلاب، نظام و آرمان های امام(ره) است.

*قبل از صحبت های انصاری، چندی قبل بود که رئیس جمهور روحانی در اجلاس ملی اقتصاد ایران خواستار مراجعه به آرای عمومی و برگزاری رفراندوم در برخی مقوله ها شده بود.
 
روحانی گفته بود: «خوب است بعد از 36 سال یک بار هم که شده این اصل قانون اساسی را اجرا کنیم و برای مسائل مهم اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی به جای آنکه قانونی در مجلس تصویب شود، ماده قانونی یا برنامه را مستقیم به آرای مردم و همه‌پرسی بگذاریم»
 
این صحبت رئیس جمهور که بلافاصله از سوی حامیان اصلاح طلب دولت به درخواست رئیس جمهور برای برگزاری رفراندوم هسته ای! تفسیر شد؛ حاشیه های فراوانی را ایجاد کرد.
 
شاه بیت انتقادات وارد شده به رفراندوم‌خواهی رئیس جمهور این بود که اولاً، فرض بر وجوب؛ طرح مسئله رفراندوم باید از مجاری قانونی باشد نه در تریبون های خاص و با ابزارهای تبلیغاتی و ثانیاً مردم ایران با انقیاد از قوانین موضوعه کشور، حضور چشمگیر در انتخابات ها، شرکت گسترده در راهپیمایی های هرساله و همچنین ایجاد دو حماسه ملی در 23 تیرماه سال 78 و 9 دیماه سال 88 برای دفاع از اصل نظام و کشور؛ در واقع پاسخ هرگونه رفراندوم و نظرخواهی درباره سیاست های کلان نظام و کشور در هر زمینه ای را بیان کرده‌اند.
 
تأکید انصاری به رفراندوم نمادین بودن راهپیمایی 22 بهمن سخن درستی است که به نظر می رسد بصورت ناخواسته به همین مسئله اشاره می‌کند.
 
گفتنیست، دولت محترم قبل از طرح بحث رفراندوم نیز مسئله نظرسنجی پیرامون رابطه با آمریکا را مطرح کرده بود که در قبال آن هم پاسخ های مشابه آنچه در بالا ذکر شد؛ ارائه گردید.
 
دولت یازدهم در همین زمینه، به مسئله «فراخوان» نیز ورود کرده است و در ماجرای ضرورت انصراف پردرآمدها از دریافت یارانه اقداماتی را شبیه به فراخوان به مردم انجام داد اما توفیق چندانی نیافت.
 
اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور در همین زمینه اظهار کرده بود که عده ای با جوسازی و فضاسازی نگذاشتند مردم از دریافت یارانه ها انصراف بدهند!
منبع: فارس


برچسب ها: کنایه ناخواسته انصاری به روحانی!،

نوشته شده در سه شنبه 21 بهمن 1393 توسط شهرزاد
وقتی اسم آقازاده بر روی آن‌ها گذاشته می‌شود، وظیفه سنگین‌تری را احساس می‌کنند؛ فرزندانی که از تمام امتیازات پدر، شهادت را انتخاب کردند. تاریخ مقاومت لبنان، هر انسان حقیقت طلب و آزاده‌ای را به وجد می‌آورد. آقازاد‌ه‌های مقاومت
 
رهبران و بزرگان مقاومت همان‌طور که خود با ایمانی عجیب، برای آرمانشان از جان مایه گذاشتند، پسران آن‌ها نیز راه پدر را رفته‌اند.

e8e448246d03b35eaa9e86611061c001.gif
برچسب ها: های ایرانی، بانک مقالات ضد فراماسونری، بانک مقالات ضد اومانیسم، بانک مقالات ضد صهیونیسم، پروتکاپل هخای یهود، بانک مقالات ضد فرقه گرایی، حصرسران فتنه،

نوشته شده در سه شنبه 21 بهمن 1393 توسط شهرزاد


بارها از دولتی بودن شبکه BBC سخن به میان آمده و بارها در میان رسانه ها ملکه شخصیتی فرمایشی معرفی شده است. اما به نظر می رسد ملکه خیلی راحت زورش به BBC می رسد و این شبکه باید حواسش به سلیقه ملکه باشد.
ممیزی شدید ملکه انگلیس در BBC +تصاویر
صراط: در سال های اخیر موارد زیادی پیش آمده که شبکه BBC مجبور شده است خبری را حذف کند یا بابت خبری که ملکه از آن ناراضی بوده، عذرخواهی کند:
 


نوشته شده در سه شنبه 21 بهمن 1393 توسط شهرزاد
در حال حاضر حسن روحانی و اكبر هاشمی رفسنجانی نماینده مردم استان تهران در مجلس خبرگان رهبری هستند.
وضعیت كاندیداتوری «حسن روحانی» و «اكبر هاشمی رفسنجانی» برای انتخابات آینده مجلس خبرگان موجب اختلاف كارگزاران و گروه اعتدال شده است.

از یك طرف گروه كارگزاران معتقد است آقای هاشمی رفسنجانی رای اول تهران در انتخابات خبرگان را خواهد داشت و از طرف دیگر، گروه اعتدال(حلقه اطرافیان حسن روحانی) همین باور را در مورد حسن روحانی دارند.

از طرف دیگر هر دو گروه از ترس اینكه ممكن است نامزد مورد نظرشان در تهران نتواند آرای لازم را بدست آورد فرد رغیب را تشویق به كاندیداتوری از استانهای دیگر می كنند.

بر همین اساس گروه كارگزاران تلاش دارد تا حسن روحانی از استان «سمنان» در انتخابات خبرگان رهبری شركت نماید. از طرف دیگر گروه اعتدال نیز به دنبال آن است كه هاشمی رفسنجانی از استان «قم» یا «كرمان» نامزد انتخابات خبرگان شود.

در حال حاضر حسن روحانی و اكبر هاشمی رفسنجانی نماینده مردم استان تهران در مجلس خبرگان رهبری هستند.

حلقه اعتدال بر این باورند كه هاشمی رفسنجانی دیگر هیچ جایگاهی در قدرت در آینده نظام ندارد و از طرف دیگر باید اقدامی انجام دهیم که آقای روحانی نفر اول انتخابات خبرگان بشود و این خیلی برای «فعالیت های آتی» و «شخص روحانی» مهم است که به عنوان نفر اول تهران، وارد مجلس خبرگان بشود.

منبع: پارس


برچسب ها: برنده رقابت روحانی و هاشمی در خبرگان کیست؟، مجلس خبرگان رهبری، بانک مقالات ضد شیطان پرستی،

نوشته شده در سه شنبه 21 بهمن 1393 توسط شهرزاد
عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه فتنه اول از خواص شروع می‌شود، آن گاه مردم را گمراه می‌کند، گفت: چرا بالاترین اهداف ما «برداشتن تحریم‌ها» شده است؟ در حالی که اسلام و انقلاب ما اهداف دیگری داشت. آیت‌الله مصباح: چرا بالاترین اهداف ما عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه فتنه اول از خواص شروع می‌شود، آن گاه مردم را گمراه می‌کند، گفت: چرا بالاترین اهداف ما «برداشتن تحریم‌ها» شده است؟ در حالی که اسلام و انقلاب ما اهداف دیگری داشت.

آیت‌الله مصباح یزدی عضو مجلس خبرگان رهبری با حضور در افتتاحیه اردوی آموزشی تشکیلاتی اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل «جهاد اکبر 13» به سخنرانی پرداخت.
 
وی در ابتدای سخنان خود گفت: این عنایتی که خدا به ما مرحمت فرموده است، نعمت بسیار بزرگی است این که آدم هدف صحیح را بشناسد، راه صحیح رسیدن به هدف را بشناسد، و در کنارش لغزشگاه ها و جاهایی که دیگران سقوط کردند را توجه پیدا کند و خود و دیگران را حفظ کند که این بسیار نعمت بزرگی است.

e8e448246d03b35eaa9e86611061c001.gifبرچسب ها: آیت‌الله مصباح: چرا بالاترین اهداف ما "برداشتن تحریم‌ها" شده است؟، تحریم ها، شعار انتخاباتی اوباما، قدم زدن ظریف وکری، مذاکرات ژنو، گفتگوهای هسته ایی ایران، تحلیل روز،

نوشته شده در سه شنبه 21 بهمن 1393 توسط شهرزاد
چرا بی‌قانونی در مورد مالکیت خصوصی به سهولت درک می‌شود و همه با آن مبارزه می‌کنند و هیچ‌کس نیز به پلیس و مأموران گلایه‌ای ندارد اما تا به قانونِ حجاب می‌رسیم همه‌چیز عوض می‌شود؟
صراط: در واکنش نسبت به اخبار حضور نیروهای خدوم گشتِ محترم و معزز «ارشاد» در محل کاخ سی و سومین جشنواره‌ی فیلم فجر در برج میلاد تهران، برخی طوری حق‌به‌جانب حرف می‌زنند که گویی واقعاً هرکس در انتخاب نوع پوشش خود آزاد است! قدری که بر این گزاره اندیشه می‌کنی تازه متوجه می‌شوی چه کلاه بزرگی بر سر باورمندان به این گزاره خواهد رفت. این گزاره دست‌کم به چهار چیز بی‌توجه است: اولاً قانون، ثانیاً آینده‌ی کشور، ثالثاً دنیا و آخرت شخص بد پوشش، رابعاً دنیا و آخرت حاضران در جغرافیای نفوذ او.
 

e8e448246d03b35eaa9e86611061c001.gif

برچسب ها: گشت ارشاد، قانون حجاب و عفاف، عکس های لورفته بازیگران زن، ؛دستگیری بازیگر زن در پارتی شبانه، حجاب بازیگرزن در جشنواره فیلم فجر، حدپوشش زرن دراسلام، چادر،

نوشته شده در دوشنبه 20 بهمن 1393 توسط شهرزاد
فیلم «محمد رسول الله» در طول نمایش فیلم تماشاگران در سکوت محض تنها فیلم را به نظاره نشستند و احساساتشان از شکوه و عظمت، مهربانی و عطوفت پیامبر و جهالت و نادانی برخی از اطرافیان پیامبر به غلیان آمده و اشک از دیدگانشان جاری می‌شود.بالاخره انتظارها به سرآمد و بزرگترین پروژه تاریخ سینمای ایران در سینما فرهنگ با حضور مسئولین فرهنگی، علما، مسئولین و تعدادی از هنرمندان رونمایی شد. از سال 1389 که خبر رسید مجید مجیدی شروع به ساخت فیلمی درباره پیامبر اعظم (ص) کرده است، اهالی رسانه و به تبع آن علاقه مندان به سینما پیگیر نحوه ساخت و تولید فیلم بودند. این بار مجیدی در فضای خاص سیاسی منطقه قصد کرد از محاصره مسلمانان در شعب ابی طالب و دوران کودکی حضرت رسول سخن بگوید.پر بیراه نیست اگر بگویم در طول زمان نمایش فیلم نفس ها حبس شده بود و هیچ یک از تماشاچیان حاضر نبود لحظه ای چشم از پرده عریض سینما برگیرد. زیرا لحظات ناب پر از مهر و عطوفت را از دست می داد. مجیدی به خوبی از عهده کار برآمده است و به گونه ای وقایع را بازگو می کند و لحظه‌ای تماشاگر را به خود وا نمی گذارد. عظیم ترین فیلم سینمای ایران با هدایت و درایت مجید مجیدی ساخته شده است. عطوفت و مهربانی پیامبر در فیلم به وضوح دیده می شود و با این فیلم کودکی پیامبر رحمت به درستی معرفی می شود و نشانه های سینمای مجیدی (لطافت و انسانیت) بدون هیچ درشت نمایی قابل لمس است.

در طول نمایش فیلم تماشاگران در سکوت محض تنها فیلم را به نظاره نشستند و احساساتشان از شکوه وعظمت، مهربانی و عطوفت پیامبر و جهالت و نادانی برخی از اطرافیان پیامبر به غلیان آمده و اشک از دیدگانشان جاری می‌شود. مجیدی در فیلم به درستی از ادیان الهی و نوید و بشارت آمدن منجی بشر سخن به میان می آورد و بخش هایی از فیلم به زبان های عبری و ارمنی است که به خوبی می تواند با پیروان این ادیان هم ارتباط برقرار کند.

حرف بدیع و جدی از بخشی از زندگی پیامبر (ص)، از خاندان و حیات و بالاخره سیر و سلوک ایشان که  کمتر خوانده و شنیده ایم. قطورترین برگ های تاریخ به زمان رسالت ایشان باز‌می گردد و کمتر به زمان کودکی و نزدیکان حضرتشان اشاره شده است. همین امر کار گروه تحقیق و نگارش فیلمنامه را سخت تر می کرد.

مجیدی کارگردان صاحب سبک سینمای ایران هنرمندان ایرانی و خارجی را برای ارایه حرفی تازه و نمایش بخشی از زندگی پیامبر که کمتر در تاریخ به آن اشاره شده است به خدمت گرفت.
سینمای ما امروز مفتخر به ساخت فیلمی است که توانست مهربانی پیامبر رحمت را به درستی و به همت هنرمندان ایرانی و به کارگیری هنرمندان خارجی و تکنولوژی و دستاورد سینمای دنیا به تصویر بکشد.

فیلم محمد رسول الله پاسخی است روشنگرانه و مهربانانه برای آنان که هنوز بارقه هایی از حق جویی را درون خود دارند. این فیلم باید راهنمای سینمای ایران و فیلمسازان باشد تا با مضامین دینی  کارهای ارزنده و در خور شان ساخته شود.
منبع: فارس


برچسب ها: باک مقالات ضد وهابیت، نشانه های ظهو.ر، ضدبهائیت، حسنعلی نوری، فیلم محمد سرول الله، مجید مجیدی، عکس های فیلم محمد رسول الله،

نوشته شده در دوشنبه 20 بهمن 1393 توسط شهرزاد
محمد علی فروغی در سال 1254ش به دنیا آمد و پس از مرگ پدر به " ذکاءالملک" ملقب شد. به گفته مهدی بامداد، جد اعلای این خانواده از یهودیان بغداد بود که برای تجارت به ایران آمد و در اصفهان سکنی گرفت و مسلمان شد.
پدر فروغی، محمد حسین ذکاءالملک متخلص به فروغی، از معاریف فرهنگی زمان خود به شمار می رفت. او تحت تأثیر میرزا ملکم خان از پیشکسوتان ترویج فرهنگ غربی و فراماسونی در ایران شد. میرزا محمد علی در چنین مکتبی تربیت شد و به نوبه خود به یکی از برجسته ترین متفکرین غربگرا و بزرگ فراماسون ایران بدل گردید. فروغی فردی دانشمند و با استعداد و بسیار پرکار و از نظر ظاهری با وقار بود و به دلیل همین ویژگی ها به مغز متفکر فراماسونری ایران بدل گردید و نام واندیشه او بر فرهنگ رسمی دوران پهلوی- از دبستان تا دانشگاه- سایه افکنده بود .

e8e448246d03b35eaa9e86611061c001.gifبرچسب ها: چراغدارفراماسونری ایران محمدعلی فروغی، 666، آنتی ابلیسز، مبارزه با فراماسونری، بانک مقالات مبارزه با فراماسونری، جنبش مصاف، استادرائفی پور،

نوشته شده در دوشنبه 20 بهمن 1393 توسط شهرزاد
روسپی گری شاه به روایت اسدالله علم
تمام تفریح شاه و علم، شکار کردن دختران ایرانی و فرنگی از هر نوع بود. این وظیفه جناب علم بوده است تا در مقام ریاست دربار، برای گردش روزانه شاه وسائل لازم را در جایگاه رئیس روسپی‌خانه فراهم کند و البته در این زمینه هیچ کوتاهی نمی‌کرد. او هیچ شرمی از این که برنامه های گسترده خود را برای گذراندن وقت و بی وقت با انواع و اقسام دختران ایرانی و فرنگی بیان کند نداشت. نمونه هایی را فقط نقل می کنیم!

e8e448246d03b35eaa9e86611061c001.gifبرچسب ها: روسپی گری شاه به روایت اسدالله علم، فساد اخلای دربار شاه، شاه وزنانفعلم، تجارت تریاک دردربارپهلوی،

نوشته شده در دوشنبه 20 بهمن 1393 توسط شهرزاد
(تعداد کل صفحات:3)      1   2   3  

مقام معظم رهبری

موضوعات
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic