بانک مقالات ضدشیطان پرستی ، ضد فراماسونری ،ضد اومانیسم وضد صهیونیسم anti666
اندكی صبر ظهور نزدیك است...

بزرگ مردتاریخ

جستجو
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

موضوع: شیطان پرستی -نقدوبررسی فیلم وسریال -

مجموعه فیلم های دروازه ی ستاره ای

مجموعه فیلم های دروازه ی ستاره ای پروژه ایست که از سال ۱۹۸۱ کلید خورده است و اخرین سری این مجموعه فیلمی با عنوان :  دروازه ی ستاره ای شماره ۱۰۱ : مصاحفه با دکتر دنیل جانسون  دروازه ی ستاره ای به معنای ارتباط با خدایان است...

e8e448246d03b35eaa9e86611061c001.gif

مجموعه فیلم های دروازه ی ستاره ای

بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ
مجموعه فیلم های دروازه ی ستاره ای پروژه ایست که از سال ۱۹۸۱ کلید خورده است و اخرین سری این مجموعه فیلمی با عنوان : 
دروازه ی ستاره ای شماره ۱۰۱ : مصاحفه با دکتر دنیل جانسون 

دروازه ی ستاره ای به معنای ارتباط با خدایان است که در دوران باستان مورد ستایش و پرستش قرار میگرفتند .هر چند الهه پرستی در اکثر فرهنگ های قدیمی همچون یونان و روم و چین و ایران و مصر و … وجود داشته و شواهدی محکم نیز دلیلی بر اثبات این مدعاست . 

—اولین موردی که در مورد این فیلم ها بحث بر انگیز و جذاب به نظر میرسد مقوله ی فضایی بودن خدایان دوران باستان است که اولین بار توسط اریک وان دانیکن در کتاب ارابه ی خدایان مطرح شد که این کتاب پرفروشترین کتاب در امریکا و المان و …دز زمان خود شده است . هر چند این فرضیه جالب و جذابیست اما نکاتی در کتاب مطرح شده که به راحتی میتوان ایدوئولوژی فضایی بودن خدایان را رد کرد . 
برای رد فضایی بودن خدایان میتوانید به کتاب ارابه ی بی خدایان مراجعه کنید که تمامی موارد مطرح شده توسط دانیکن را باطل کرده است .

—دومین مورد بحث خود دروازه ی ستاره ای در این فیلم است که باز این مورد در کتاب گذرگاه خدایان(۱۹۸۱) توسط دانیکن مطرح شد و در همان سال بود که اولین فیلم با موضوع وسیله ای برای ارتباط با خدایان یا همان دروازه ی ستاره ای مطرح شد در واقع میتوان گفت پشت تمام این فیلم ها و سریال های هالیوودی و امریکایی کسی نیست جز تفکرات اریک ون دانیکن !

هر چند دروازه ی ستاره ای تنها فیلمی نبود که تفکرات دانیکن نشات میگرفت و در سال ۱۹۸۲ با چاپ کتاب خدایان و طرح با شکوه آنها فیلمی با عنوان ترنسفورمرز مطرح شد که در ان پرایم ها خدا بودند.
فیلم تغییر دهنده های ۲ رو قبلن بسیار اجمالی و نمادین بررسی کردیم و به اثبات اینکه ۷ پرایم به معنای خدایان است پرداختیم و در فیلم تغییر دهنده های ۳ ادعای حقیر کاملا توسط سازندگان فیلم تائید شد و دوبار در فیلم اشاره به اینکه پرایم ها خدا هستند میشود .
نکته ی حائظ اهمیت زیر سوال بردن و توهین کردن به تمامی پیامبران الهی در این فیلم است چرا که در فیلم تغییر دهنده ها : نیمه ی تاریک ماه سه بار اعلام میشود که سم نقش اول این فیلم پیامبر است و به همین راحتی به تمامی پیامبران توهین میشود .

نتیجه گیری : عملا ایدوئولوژی خدایان فضایی طرحی کاملا رد شده است و در خود امریکا نیز کتاب های اخیر دانیکن با استقبال خوبی روبرو نمیشوند و این نشان از این دارد که مردم متوجه دروغ های وی شده اند .

سوال :اگر این الهه ها و خدایان فضایی نیستند چه چیزی باعث پرستش انها میشده ؟ 
دو پاسخ برای این سوال وجود دارد 
۱٫اسطوره هایی ک از ذهن مردم ان زمان تراوش میکرده 

۲٫جن 

پاسخ اول مسلما پاسخ جامعی است ولی نمیتواند به این سوال پاسخ دهد که چگونه اهرام مصر با خرافات ساخته شدند ؟ یا بقیه سازه های عجیب و غریب گذشته که به آنها نمیپردازیم .

پاسخ دوم عملا شجاعانه تر و کارآمد تر است !(به نقل از مستند ظهور )

هر چند با این دید که جن ها متهم به موجود فضایی بودن هستن نمیتوان دید کاملی نسبت به این قضیه داشت و لازم است به بحث سیاست فضایی و استعمار فضایی پرداخته شود تا پاسخی کامل برای این فیلم ها و ایدوئولوژی ها داشت . 

هدف از ایدوئولوژی خدایان فضایی چه بود ؟ 

۱٫رد تمامی پیامبران الهی 
۲٫رد خدا 
۳٫پوششی عامیانه برای جلب عموم مردم به برنامه های فضایی 
۴٫استعمار فضایی (برای اینکه بحث برای دوستا ن ملموس تر شود به ماهواره های جاسوسی توجه بیشتر کنید و اینکه براحتی میتوان یک کشور را به راحتی مورد رصد قرار داد)

 
 
 
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ
منبع:رازهای شیطان پرستان

برچسب ها: بانك مقالات شیطان پرستی-آنتی666-دجال-صهیونیسم-ماهواره-اسلام ستیزی-ایران هراسی-جنبش مصاف-استادرائفی پور-مبارزه با صهیونیسم بین الملل-بنای آزاد-شیطان پرستی در ورزش- نسل كشی مسلمانان-آخرین اخبارجهان اسلام-جنایات صهیونیست ها درفلسطین، اس ام عید فطرجدید- بانك مقالات ضدشیطان پرستی وضد اومانیسم وضدفراماسونری و ضد صهیونیسم-جنبش مصاف-آنتی666-عكسهایی ازتاریخ معاصر-مبارزه با وهابیت-تاریخچه وهابیت-بزرگان وهابیت-جنایات وهابیت-تحلیل روز-اس ام اس جدید-پیامك مناسبتی-پیام كوتاه سركاری-فساد اخلاقی-همجنس بازی-ترویج اباحه گرایی-امامت-مهدویت-ظهور-روانشناسی-فراماسونری-بنای آزاد-فراموشخانه-میرزاملكم خان-دانلودآهنگ جدید-هنرمندان-عاشورا-قرآن واهل بیت-تهمت به پیامبر-سنت شكنی به اسم پیامبر-تاریخ تشیع-صفویه-امت رسول الله-سنن نبوی-سقیفه بنی ساعده-اسلام ستیزی-ایران هراسی-مسلمان كشی -تروریسم-قربانیان تروریسم-بنیادهابیلیان-خانواده شهدای ترور-ولایت فقیه-جنبش سبز-اپوزوسیون-سكس-دوم خرداد-اصلاحات-خاتمی-كروبی-موسوی-حبس خانگی- نسل كشی درفلسطین-حمله بودائیان به مسلملنان درمیانمار -محورمقاومت-حزب الله لبنان-بانك مقالات ضدشیطان پرستی-همه چیز درباره اسرائیل-مدعیان دروغین-موعود-منجی-آخرالزمان-امیرتتلو-عادات وآداب ورسوم شیطان پرستان-عكس شیطان پرستی-همه چیزدرباره شیطان پرستی-همه چیزدرباره فمنیسم واومانیسم -سخنرانی های امام خامنه ایی خبرگان رهبری-دولت اسلامی-گروههای تكفیری، عكس هایی ازتاریخ معاصر، برازیهای شیطان پرستی-فیلم های دروازه ستاره ایی،

نوشته شده در پنجشنبه 24 مهر 1393 توسط شهرزاد
مقام معظم رهبری

موضوعات
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات