بانک مقالات ضدشیطان پرستی ، ضد فراماسونری ،ضد اومانیسم وضد صهیونیسم anti666
اندكی صبر ظهور نزدیك است...

بزرگ مردتاریخ

جستجو
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

"یوگا یا پرستش شیطان؟؟" 

e8e448246d03b35eaa9e86611061c001.gif

 
بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ
“یوگا یا پرستش شیطان؟؟”

امروز داشتم اطراف کتابفروشی های تهران چرخی میزدم که یه سری اسامی کتابهای مختلف تو زمینه یوگا خیلی توجهمو به خودش جلب کرد .

مثل : **یوگا و لاغری**یوگا در ۲۸ روز**یوگا برای شفا بخشی**یوگا و درمان کمردرد**یوگا و سیستم گوارشی** و… .اون هم درست در کنار کتاب های مذهبی و قران و … ، 

مثل اینکه این یوگا دوای همه دردهای روحی و جسمیه!!!!!!!
یه سرچ کوچولو تو اینترنت که انجام دادم نتایج جالبی عایدم شد.

البته شما هم شنیدید که افراد در یوگا ساعت ها با بعضی حرکات آرام و چند ذکر مخصوص ، به یک چیز خاص مثل لوبیا و یا یک سنگ و چیزی شبیه آنها متمرکز میشن. آخه مگه این سنگ و لوبیا چقدر میتونه منبع انرژی باشه؟
واقیت اینه که یوگا افکار و رفتار و ذهن خیلی از ما و بخصوص جوانان را بخود اختصاص داده و آنها را از نماز و یاد خداوند که سرچشمه ی اصلی انرژی هست دور کرده! 

با این وجود شاید خیلی از ما هم بجای نماز ، یوگا رو انتخاب کرده باشیم و بجای الله نیز کائنات رو .
اما بهتره که تو این مورد یه کم تردید به خودمون راه بدیم و با یه سرچ ساده یا رجوع کردن به منابع همین مقاله از واقعیت امر اگاه بشیم.وبا در دست داشتن مدارک و مستندات معتبر وجود رابطه بین یوگا و اعمال و رفتار شیطانی رو متوجه بشیم.

این موضوع رو هم متذکر بشم که که با ارایه این مقاله قصد نداریم تا پیرامون فلسفه ی عرفان های غیر الهی و مادی همچون عرفان های بودایی و هندی، و نیز ورزش های تئوسوفیکالی همچون « یوگا » قلم فرسایی کنیم و از این طریق عرفان های غیرالهی مذکور را زیر سوال ببریم؛ چون تا به الان در این رابطه مطالب بسیاری بیان شده و محققان متعددی در این باره سخن گفتن.

اما…

با کمال تأسف باید گفت که این ورزش به ظاهر عرفانی منحوس و نامناسب، در سال های اخیر، به شدت در ایران طرفدار پیدا کرده و کتاب های زیادی اندر فواید و مناقب « یوگا » چاپ شده؛ اون هم در حالی که کتب مذهبی و اسلامی ما در کشورمان کمیاب و نایاب هستن! 

در این مقاله سعی داریم تا به کمک اسناد و مدارک، ارتباط « یوگا » را با « شیطان پرستی » بیان کنیم و از دسایس « دجال احتمالی آخرالزمان » یعنی « فراماسونری جهانی » در اشاعه و ترویج بین المللی این « تعالیم منحوس و شیطانی » به ظاهر عرفانی، پرده برداری کنیم.

اما « یوگا » چیست؟

اگر این سوال از طرفداران « یوگا » پرسیده شود، آن ها خواهند گفت که عظمت « یوگا » در قالب الفاظ نمی گنجد!!!
البته اگر این تعارفات و بزرگنمایی ها را کنار بگذاریم، باید بگوییم که مطابق ادعاهای طرفداران « یوگا »، « یوگا » مجموعه ای از مراقبه ها، تمرین ها و ورزش های « جسمی » و « ذهنی » است که به منظور تعالی جسم و روح به کار گرفته می شود.
این تعلیمات شامل هفت عنصر « آسانا : Asana » (نرمش های کششی)، « باندها : Bandha » (قفل های روان عضلانی انرژی)، « چاکرا : Chakra » (مراکز روانی – انرژی زای جسم پنهان)، « مانترا : Mantra » (صوت یا ارتعاشات انرژی)، « مودرا : Mudra » (وضعیت های انرژی زا)، « نادی : Nadi » (مجاری و کانال های انرژی)، « پرانا : Prana » (انرژی حیاتی) می باشد که این تعلیمات، ریشه در مکاتب الحادی قرون باستان مشرق زمین دارد.

در طی این کلاس ها، ضمن تعلیم حرکات ورزشی یوگا (آسانا)، سایر تعالیم مرتبط با یوگا از جمله عرفان های غیر الهی هندو و بودایی نیز به فراگیران آموزش داده می شود تا آن ها بتوانند با تمسک به عرفان های نامبرده، روح و جسم خود را اعتلا بخشند!

اما « یوگا » چه ارتباطی با پرستش « شیطان » دارد؟

مطابق گفته ی طرفداران « یوگا »، « شیوا : Shiva » الهه و خدای « یوگا » می باشد(۷) و به همین دلیل، الهه ی هندو « شیوا : Shiva » عمدتاً در حین انجام « مدیتیشن یوگایی » به تصویر کشیده می شود.

جالب این که تعداد زیادی از منابع مکتوب « یوگا »، فلسفه ی « تعالیم یوگا » را « پرستش شیوا » عنوان کرده اند.

اما موضوع موقعی نگران کننده می گردد که بدانیم « شیوا » همان تمثال « شیطان » در آیین هندو است! 
نگاهی به کتاب مرجع شیطان پرستان یعنی « انجیل شیطانی: The Satanic Bible » می تواند کمک زیادی به بررسی این ادعا نماید. 
در این کتاب، « Anton Szandor Lavey » نویسنده ی کتاب و رهبر سابق شیطان پرستان جهان، در مبحث « نامهای شیطانی (دوزخی): The Infernal Names »، نام « شیوا : Shiva » الهه ی هندویان و « کالی : Kali » دختر « شیوا » و یکی دیگر از الهه های هندویان را در کنار نام های دیگری همچون « شیطان »، « لیلیث »، « ایشتار »، « ست » و سایر نام های شیطانی ذکر نموده است.

بله عزیزان! آنچه که با نام « یوگا » و به عنوان ورزشی فرحبخش و روحانی مورد تبلیغ و ترویج قرار می گیرد، چیزی نیست جز اوراد، اذکار، حالات و نرمش ها و سماع هایی که به منظور پرستش خدای شیطانی هندویان باستان یعنی « شیوا » صورت می گیرد و فراگیران « یوگا » در طی کلاس های خود می آموزند که با اوراد و اذکار و حالات بدنی خاص خود، انرژی حیاتی! را از الهه ی شیطانی « شیوا » طلب نمایند.

البته عمده ی فراگیران یوگا از مسایل پشت پرده ی این ورزش تئوسوفیکال خبر ندارن و کلاهی بزرگ بر سرشان گذاشته شده و نمی دونن که آنچه آن ها به منظور طلب آرامش روحی انجام می دن، چیزی جز پرستش شیطان (آن هم با طعم هندی اش!) نیست!

البته موضوع تنها به همین جا ختم نمیشه. بلکه شواهد متقنی وجود دارن که نشون میدن، عمده ی رهبران یوگا، در معابد الهه های شیطانی رشد کردن و یا بدون هیچ شبهه ای عضو تشکیلات شیطانی « فراماسونری جهانی » بودن. 

سه تن از رهبران فراماسونری:

« راما کریشنا » یکی از معروف ترین چهره های آیین هندوی نوین و یکی از تاثیرگذارترین و مشهورترین رهبران « یوگا » در عصر جدید می باشد.« راما کریشنا » تاثیرات مهمی در احیای آیین هندو و ترویج اجزای آن همچون یوگا داشته است و از سوی دیگر نیز با تربیت شاگردان برجسته ای همچون « سوامی ویواکاناندا » موجب انتشار جهانی « یوگا » در قرون اخیر گردیده است.

راما کریشنا، رهبر محبوب بسیاری طرفداران « یوگا » که به ریاضت و زهد مشهور بوده است، به پرستش تجسم « شیطان » در آیین هندو یعنی الهه « کالی » مشغول بوده، و خود را « فرزند کالی » یا به تعبیر بهتر « فرزند شیطان » می نامید و به این لقب خود، افتخار می نمود!

« سوامی ویوکاناندا »، یکی از رهبران « جنبش استقلال طلبانه ی هند » بوده است.البته شهرت او تنها به این امر محدود نمی گردد. بلکه وی یکی از شخصیت های مشهور و یکی از پیشگامان « ودانتا » و « یوگا » در قرون اخیر می باشد!وی شاگرد « راما کریشنا » بوده و کسی بود که به « یوگا » شهرتی جهانی داد و این ورزش تئوسوفیکال و رازآمیز را به اروپا و آمریکا برد و آن را به مردم این سرزمین ها معرفی نمود. شاید به جرأت بتوان گفت که هیچکس همانند « سوامی ویواکاناندا » در انتشار جهانی « یوگا » نقش نداشته است . جالب است که بدانیم این شاگرد برجسته یک فراماسون معروف بوده و شکی در مورد عضویت وی در لژهای ماسونی وجود ندارد.

بهاگوان شری راجنیش (اوشو) » یکی از چهره های معروف و مشهور عرفان های نوپدید هندی بوده است و طرفداران بسیاری در سراسر جهان برای خود رقم زده است .« اوشو » نیز تبحر فراوانی در « یوگا » داشته و حتی کتابی با عنوان « Secrets of Yoga : رازهای یوگا » تألیف نموده است و به همین دلیل در زمره ی سردمداران تعالیم « یوگا » قرار می گیرد.

این چهره ی مشهور و محبوب « یوگا » و این رهبر به اصطلاح عرفانی هند، در لا به لای تعالیم شیطانی خود، انسان را به لاقیدی، بی بند و باری و فساد دعوت می کرده است؛ به نحوی که تأکید وی بر آزادی ها و لاقیدی های جنسی به حدی بوده که به وی لقب « کاهن و پیشوای جنسی » داده شده است.

و اما قضاوت با شما…

منابع:

http://www.answers.com/topic/yoga

http://www.google.com/#sclient=psy&hl=en&q=%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4+%DB%8C%D9%88%DA%AF%D8%A7&aq=0&aqi=g1g-m1&aql=&oq=%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4+%DB%8C%D9%88%DA%AF&gs_rfai=&fp=c6affe93747c32d

http://yogasculpturesofindia.com/product_info.php?products_id=75

http://www.hinduwisdom.info/Yoga_and_Hindu_Philosophy.htm

http://www.koausa.org/Gods/God9.html

http://yogasculpturesofindia.com/product_info.php?products_id=75

http://www.hinduwisdom.info/Yoga_and_Hindu_Philosophy.htm

http://en.wikipedia.org/wiki/Yoga

http://www.answers.com/topic/yoga

http://www.shambhala.com/html/learn/features/yoga/basics/intro-3.cfm

http://www.exoticindiaart.com/book/details/IDJ087/

http://www.shambhala.com/html/learn/features/yoga/basics/intro-3.cfm

http://www.exoticindiaart.com/book/details/IDJ087/

http://www.shambhala.com/html/learn/features/yoga/basics/intro-3.cfm

http://www.exoticindiaart.com/book/details/IDJ08

منبع ما:رازهای شیطان پرستان

 

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

برچسب ها: بانك مقالات شیطان پرستی-آنتی666-دجال-صهیونیسم-ماهواره-اسلام ستیزی-ایران هراسی-جنبش مصاف-استادرائفی پور-مبارزه با صهیونیسم بین الملل-بنای آزاد-شیطان پرستی در ورزش- نسل كشی مسلمانان-آخرین اخبارجهان اسلام-جنایات صهیونیست ها درفلسطین، اس ام عید فطرجدید- بانك مقالات ضدشیطان پرستی وضد اومانیسم وضدفراماسونری و ضد صهیونیسم-جنبش مصاف-آنتی666-عكسهایی ازتاریخ معاصر-مبارزه با وهابیت-تاریخچه وهابیت-بزرگان وهابیت-جنایات وهابیت-تحلیل روز-اس ام اس جدید-پیامك مناسبتی-پیام كوتاه سركاری-فساد اخلاقی-همجنس بازی-ترویج اباحه گرایی-امامت-مهدویت-ظهور-روانشناسی-فراماسونری-بنای آزاد-فراموشخانه-میرزاملكم خان-دانلودآهنگ جدید-هنرمندان-عاشورا-قرآن واهل بیت-تهمت به پیامبر-سنت شكنی به اسم پیامبر-تاریخ تشیع-صفویه-امت رسول الله-سنن نبوی-سقیفه بنی ساعده-اسلام ستیزی-ایران هراسی-مسلمان كشی -تروریسم-قربانیان تروریسم-بنیادهابیلیان-خانواده شهدای ترور-ولایت فقیه-جنبش سبز-اپوزوسیون-سكس-دوم خرداد-اصلاحات-خاتمی-كروبی-موسوی-حبس خانگی- نسل كشی درفلسطین-حمله بودائیان به مسلملنان درمیانمار -محورمقاومت-حزب الله لبنان-بانك مقالات ضدشیطان پرستی-همه چیز درباره اسرائیل-مدعیان دروغین-موعود-منجی-آخرالزمان-امیرتتلو-عادات وآداب ورسوم شیطان پرستان-عكس شیطان پرستی-همه چیزدرباره شیطان پرستی-همه چیزدرباره فمنیسم واومانیسم -سخنرانی های امام خامنه ایی خبرگان رهبری-دولت اسلامی-گروههای تكفیری، عكس هایی ازتاریخ معاصر، آیا یادگیری یوگا تمرین شیطان پرستی است؟،

نوشته شده در پنجشنبه 24 مهر 1393 توسط شهرزاد
مقام معظم رهبری

موضوعات
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic