بانک مقالات ضدشیطان پرستی ، ضد فراماسونری ،ضد اومانیسم وضد صهیونیسم anti666
اندكی صبر ظهور نزدیك است...

بزرگ مردتاریخ

جستجو
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

موضوع: شیطان پرستی -

رد شیطان را می توان در همه جا مشاهده کرد. حتی در عبادات. و یکی از موضوعاتی که همواره شیطان از آن سوء استفاده کرده است، موضوع ورزش است. و شیطان پرستان نیز به خوبی از این موقعیت بهره برده و در تمامی مسابقات در سطوح مختلف بین المللی، خود را عرضه کرده اند.
اجرای موسیقی های راک با آن خوانندگان کذایی، در مراسمات افتتاحیه ها و ... نمونه ای از این نفوذ است.
در کنار این مسئله، پرداختن تیم های ورزشی به موضوع شیطان و کشاندن آن به ورزش، خود محل تأمل است.
با نگاهی به آرم تیم فوتبال منچستر یونایتد انگلستان، شاید کمی جو حاکم بر فرهنگ این سرزمین نمایان شود. مسلماً هیچ کس نمی تواند رابطه پرچم یا آرم پرچم با مجموعه را انکار کند. این رابطۀ پرچمِ هر کشور، و علاقه ذاتی یک ملت به کشور خود، ملازم یکدیگرند.
حال اگر تیم محبوبی مانند منچستر یونایتد، که حتی در سایر کشورها از جمله کشور خودمان ایران، طرفداران بسیاری دارد، آرم خود را به یک موجود شیطانی با شمایل خاص آن، که جای هیچ بحثی را باقی نمی گذارد اختصاص دهد، چه برداشتی می توان کرد؟
آیا باز هم می توان آن را تصادفی دانست؟ آیا باز هم باید متهم کنند که همه چیز را سیاه می بینیم. و آیا می توان سیاهی را دید و آن را انکار کرد.

آفتاب آمد دلیل آفتاب      گر دلیلت باید از وی رخ متاب

به تعبیری، اگر ما یک موجود را ببینیم که به شکل گربه است و صدای گربه در می آورد و رفتار یک گربه را انجام می دهد، ناچاریم که بگوئیم او یک گربه است. و هر فکری غیر از این خطاست.
آیا می تـوان گفت که اگر شما به گربه، گـربه بگویی اشتباه کرده ای؟
آیا واضح تر از این هم می توان شیطان را دید و رد پای او را انکار کرد؟ چرا برخی می خواهند همواره خود را بفریبند، و همه روابط موجود را نفی کرده، یا تصادفی، یا فقط از روی سلیقه بدانند؟!
و البته این معضل محدود به باشگاه منچستر یونایتد نمی شود. بلکه در آرم تیمهای دیگر رشته های ورزشی هم مشاهده می گردد.
نمونه ها بسیار زیاد است که از فقط به چند مورد در تصاویر اشاره شده است. و تصاویر به حد کافی گویا هستند

منبع:http://mysavior.ir
برچسب ها: شیطان پرستی در ورزش- نسل كشی درغزه-آخرین اخبارازغزه-جنایات صهیونیست ها درفلسطین، اس ام عید فطر93جدید بانك مقالات ضدشیطان پرستی وضد اومانیسم وضدفراماسونری و ضد صهیونیسم-جنبش مصاف-آنتی666-عكسهایی ازتاریخ معاصر-مبارزه با وهابیت-تاریخچه وهابیت-بزرگان وهابیت-جنایات وهابیت-تحلیل روز-اس ام اس جدید-پیامك مناسبتی-پیام كوتاه سركاری-فساد اخلاقی-همجنس بازی-ترویج اباحه گرایی-امامت-مهدویت-ظهور-روانشناسی-فراماسونری-بنای آزاد-فراموشخانه-میرزاملكم خان-دانلودآهنگ جدید-هنرمندان-عاشورا-قرآن واهل بیت-تهمت به پیامبر-سنت شكنی به اسم پیامبر-تاربخ تشیع-صفویه-امت رسول الله-سنن نبوی0سقیفه بنی ساعده-اسلام ستیزی-ایران هراسی-مسلمان كشی درمیانمار-تروریسم-قربانیان تروریسم-بنیادهابیلیان-خانواده شهدای ترور-ولایت فقیه-جنبش سبز-اپویسیون-سكس-دوم خرداد-اصلاحات-خاتمی-كروبی-موسوی-حبس خانگی-مسلمان كشی درغزه-نسل كشی درفلسطین-حمله بودائیان به مسلملنان درمیانمار-تقدیم استوارنامه سفیرجدید میانمار-بیمارستان الشفا-منطقه شجاعیه-اسیراسرائلی حماس-محورمقاومت-حزب الله لبنان-بانك مقارلات ضدشیطان پرستی-همه چیز درباره اسرائیل-مدعیان دروغین-موعود-منجی-آخرالزمان-امیرتتلو-عادات وآداب ورسوم شیطان پرستان-عكس شیطان پرستی-همه چیزدرباره شیطان پرستی-همه چیزدرباره فمنیسم واومانیسم،

نوشته شده در یکشنبه 19 مرداد 1393 توسط شهرزاد
مقام معظم رهبری

موضوعات
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات