بانک مقالات ضدشیطان پرستی ، ضد فراماسونری ،ضد اومانیسم وضد صهیونیسم anti666
اندكی صبر ظهور نزدیك است...

بزرگ مردتاریخ

جستجو
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

یکی از انحراف‌های جنسی، عمل شنیع همجنس‌بازی است. این پدیده غیرانسانی که حتی حیوانات نیز از انجام دادن آن امتناع می‌کنند، از سوی رسانه‌های صهیونیستی و وابسته به‌شدت تبلیغ می‌شود. رسانه‌های ضدانقلاب خارج از کشور ��یز در سال‌های اخیر به حامیان همجنس‌بازی پیوسته‌اند به‌طوری که برنامه‌های متعددی را برای شکستن قبح این گناه کبیره پخش می‌کنند، اما در جدیدترین اقدام از این نوع، «فائقه آتشین» یا همان گوگوش، ویدئوی ضد اخلاقی‌ای را منتشر کرده که در آن،  بی‌شرمانه از همجنس‌بازی حمایت می‌کند. این اولین‌بار در تاریخ ایران است که یک خواننده معروف به‌صورت علنی همجنس‌بازی را تبلیغ می‌کند.
بقیه در ادامه مطلب

ویدئوی جدید گوگوش که «بهشت» نام دارد، داستان دو همجنس‌باز است و سکانس اول این نماهنگ از تختخواب آن‌ها آغاز می‌‌شود و یکی از آن‌ها که صورت و بدنش مشخص نیست، انگشتر نامزدی را به دیگری می‌‌دهد. در ادامه، برخورد‌های خشونت‌آمیز نزدیکان و جامعه را با این زوج می‌‌بینیم. در حالی‌که هنوز صورت و بدن یکی از آن دو به شکل مرموزانه‌ای مشخص نیست، معشوق برای عاشق (شاید هم عاشق برای معشوق!) بلیت کنسرت گوگوش تهیه می‌کند. صحنه آخر در کنسرت گوگوش است. در حالی که گوگوش ترانه را با مصرع «منم می‌دونم این احساس نباید باشه اما هست» به پایان می‌‌رساند، زوج‌های حاضر در سالن برای تشویق از جای خود بلند می‌شوند؛ زوج همجنس‌باز نیز به همدیگر نگاه معنی‌داری می‌کنند؛ اما هنوز مخاطب متوجه علت نگاه این دو نمی‌شود تا اینکه در ثانیه‌های آخر کلیپ، زوج منحرف، دست‌های همدیگر می‌گیرند و مخاطب تازه می‌فهمد که ویدئو کلیپی که مشاهده کرده، درباره دو زن همجنس‌باز است.
   با اینکه در بیشتر ویدئو‌های لس‌آنجلسی، از زنانی که تنها هنرشان، رقص و تن‌نمایی است، استفاده می‌شود، اما کارگردان این نماهنگ برای تأثیرگذاری بیشتر بر مخاطب، از یک بازیگر زن استفاده کرده است. بازیگر نقش اصلی ویدئو، «پگاه فریدونی» است که سابقه بازی در فیلم ضدایرانی «زنان بدون مردان» را دارد. همچنین ترانه این آهنگ نیز سروده «روزبه بمانی» است. بمانی  شاعری است که سابقه همکاری با برخی از خوانندگان مطرح داخلی و لس‌آنجلسی را دارد. پس از انتشار این ویدئو در فضای مجازی و شبکه‌های ماهواره‌ای، رسانه‌های خارجی و ضد‌انقلاب حمایت گسترده‌ای از آن کردند. نشریات «گاردین»، «لس‌آنجلس تایمز»، «هآآرتص» و «هافینگتون پست» هرکدام گزارشی را در حمایت از این ویدئوی گوگوش منتشر کردند؛ برای نمونه، روزنامه آمریکایی «لس‌آنجلس تایمز» نوشت: «رسانه‌های محافظه‌کار ایران همه با بی‌توجهی از کنار این ویدئو گذشتند.» این روزنامه در ادعایی از قول زنی همجنس‌گرا در ایران نوشت: «جامعه‌ سنتی و محافظه‌کار ایران با همجنس‌گرایی مخالف است و آن را رد می‌کند.» در میان عناصر ضدانقلاب نیز «آرش سیگارچی» مجری و گزارشگر شبکه صدای آمریکا با درج پستی در صفحه فیس‌بوک خود، از این اقدام گوگوش حمایت کرد و نوشت: «این کلیپ گوگوش که با اسم بهشت و تحت شعار «Freedom to Love for All» بیرون آمده، مهم است و اولین کار جدی در احترام به همجنس‌گرایی ایرانی است.» پس از حمایت آرش سیگارچی از ترانه گوگوش، «فرناز قاضی‌زاده» مجری بهائی بی‌بی‌سی فارسی نیز به تبلیغ آن پرداخت به طوری که ترانه گوگوش را در فیس‌بوک خود بازنشر داد. با این حال،  این آهنگ، خشم بسیاری از مردم را برانگیخت به‌گونه‌ای که حتی طرفداران گوگوش نیز از این اقدام اوخشمگین شده و نظرات تندی را در صفحه فیس‌بوک او نوشتند تا جایی که «برخی کاربران از شدت عصبانیت به فحاشی به او روی آوردند.»
   با این اوصاف، سؤالی که مطرح است، این است که چه اتفاقی افتاده که بیگانگان و عناصر ضد‌انقلاب با علم به اینکه بیشتر مردم ایران مسلمان و مخالف سرسخت همجنس بازی هستند، در برنامه‌های مختلف به تبلیغ این گناه کبیره می‌پردازند و حتی از موسیقی کمک می‌گیرند و پای گوگوش، این پیرزن «68ساله» را به این موضوع باز می‌کنند. جدا از بحث عناد دشمنان نظام جمهوری اسلامی و استفاده آنان از هر اهرمی برای فشار بر ایران، به نظر می‌رسد یکی از علل اصلی تبلیغ  همجنس‌بازی، بالارفتن سن ازدواج جوانان است. با توجه به اینکه امکان ازدواج دائم برای جوانان با مشکلاتی همراه شده است و از طرفی دیگر، به‌دلیل نگاه منفی جامعه به ازدواج موقت، امکان ارضای میل جنسی از راه مشروع نیز فراهم نیست، از این رو عناصر ضد دین با سوءاستفاده از این شرایط، همجنس‌بازی را پیشنهاد می‌دهند و بر آن اصرار می‌کنند. با این اوصاف، اگر مسئولان برای حل مشکل ازدواج جوانان راه‌حلی عاجل نیندیشند، بعدها هزینه‌های زیادی خواهیم پرداخت، چرا که ضد انقلاب با تمام توان در حال تبلیغ فساد و فحشا در بین جوانان به‌ویژه همجنس‌بازی است
منبع:http://basirat.ir

برچسب ها: ثبت نام آکادمی گوگوش-همجنس بازی-سوالات جنسی-کلیپ سکسی-لواط-قوادی-زنا-جرایم جنسی-گناه کبیره-داستان سکسی-آهنگ جدید گوگوش-زندگینامه گوگوش-فساد اخلاقی-روابط نامشروع-انحرافات اخلاقی-امیرتتلو-اهنگ رپ-آهنگ جدید شاهین نجفی-روابط خارج از ازدواج،

نوشته شده در شنبه 24 اسفند 1392 توسط شهرزاد
مقام معظم رهبری

موضوعات
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات