بانک مقالات ضدشیطان پرستی ، ضد فراماسونری ،ضد اومانیسم وضد صهیونیسم anti666
اندكی صبر ظهور نزدیك است...

بزرگ مردتاریخ

جستجو
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

موضوع: شیطان پرستی -
درپی درج نظرات توهین آمیز از طرف برخی هواداران امیرتتلو به نظرم رسید با انتشارمطلبی قدیمی باردیگرهویت افرادی چون امیرتتلو وشاهین نجفی فاسد را که با توهین به عقاید ومقدسات وخوش رقصی برای گروههای فاسد ومنحرف نظیرمنافقین و گروههای همجنسگرا سعی در جلب توجه و ادامه دادن به حیات ننگینشان دارند را برای شما افشا کنم،هرچند معتقدم اینها هویتی ندارند که نیاز به افشا داشته باشد.کاری ندارم که شما چه برداشتی از این نوشتار خواهید کرد امامعتقدم احترام به مقدسات یک کشور،یک ملت ویا یک شخص با هنرمند بودن منافاتی ندارد. لزومی ندارد یک هنرمند برای نشان دادن اعتراضش همه مقدسات  و اعتقادات دینی،ملی ومیهنی هموطنانش را به لجن بکشد. ضمنا کسی که از هردوخط شعرش یک خط به آلت تناسلی اشاره دارد و نزدیکی با ناموس وخواهر مادرش نظیر شاهین نجفی جزئی از هنرش است و لواط افتخارش است را لایق جواب دادن نمی دانم چرا که با جواب دادن به امیر تتلو وشاهین نجفی یا هر جرثومه فساد دیگری باعث رسمیت یافتن و جدی گرفتن این مرده ها می شود.فقط برای انها آرزوی بخشش از درگاه الهی دارم همین.
با سلام : 

امیر تتلو خواننده رپ ایران از نمادهایی استفاده کرده که شیطان پرستان و فراماسونها از اون استفاده میکنن، حالا بعضی از اون نمادها رو با هم بررسی میکنیم !

۱) نگینی که  روی ریش تتلوهست اکثرا شیطان پرستان استفاده میکنن!

 


به نگین های روی صورت این شیطان پرست دقت کنید:


حالا با نگین  روی ریش امیر تتلو مقایسه کنید:

۲) به صلیبی که گردن تتلوه توجه کنید، روش نماد ایکس رو می بینید. ایکس یا دو خط مقطع روی هم ،از نشانه های فراماسونری و شیطان پرستیه (که اخیرا به عنوان بوگیر در ماشین به کار میرفت که اطلاع رسانی شد و خوش بختانه جلوگیری شد از نصبش تو ماشین !)و نماد تعظیم در برابر شیطانه که اگه به فیلم یوسف پیامبر(ع) توجه کنید میبینید که مردم و کاهنان چطور جلوی بت ها به صورت دست به سینه به صورت ایکس تعظیم میکردن!

حالا به نماد ایکس روی صلیب گردن تتلو توجه کنید:

با کمی دقت میشه ایکس رو جور دیگه تعبیر کرد و اون اینکه صلیب نماد دین مسیحیته و ایکس روی اون یعنی نفی مسیحیت یا همون آنتی کرایست!

 

۳) شاهکار سوم که حجت رو تموم میکنه خالکوبی روی سینه تتلوه که نماد تک چشم و خورشیده ( نماد لوسیفر«شیطان»)!

اینم نماد تک چشم و خورشید« که همون نور اطراف چشمه»:

این هم نماد خالکوبی شده روی سینه ی امیر تتلو:

در قسمت نظرات منتظر قضاوت شما هستم!

منبع:http://anti-ebliss.mihanblog.com


برچسب ها: امیر تتلو-شاهین نجفی-دریافت کداهنگ شاهین نجفی برای وبلاگ-، اهنگ نقی شاهین نجفی-نازلی امیرتتلو0علیشمس-حسین مخته-همجنس بازی شاهین نجفی-امیرتتلو حس معمولی-امیرتتلو خونه خوبه-امیرتتلوسنه حیران-امیرتتلوجدید-امیرتتلوسالومه-امیرتتلو یه چیزی بگو-امیرتتلو لالایی- امیرتتلوزندگینامه-امیرتتلوعکس ها-امیرتتلوآهنگهای جدید-امیرتتلو وشیطان پرستی-حکم ارتدادشاهین نجفی-حکم اعدام شاهین نجفی،

نوشته شده در شنبه 9 شهریور 1392 توسط شهرزاد
نمایش نظرات 1 تا 30
مقام معظم رهبری

موضوعات
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات