بانک مقالات ضدشیطان پرستی ، ضد فراماسونری ،ضد اومانیسم وضد صهیونیسم anti666
اندكی صبر ظهور نزدیك است...

بزرگ مردتاریخ

جستجو
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

شبکه العالم در پایگاه اینترنتی خود نوشت:
http://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1392/6/6/1476322_326.jpg
همه شواهد بیانگر این است که حمله قطعی به سوریه طرح کنونی آمریکا و هم پیمانان آن؛ نهمین مداخله نظامی مستقیم غرب ضد یک کشورعربی یا  مسلمان طی 15 سال است زیرا عملیات نظامی غرب در کشورهای سودان، افغانستان، عراق، لیبی و مالی و حملات خونین هواپیماهای بدون سرنشین به یمن، سومالی و پاکستان در زمره حمله به کشورهای اسلامی است.
این روزنامه افزود: انگلستان و فرانسه این دو قدرت استعمارگر گذشته که خاورمیانه را میان خود تقسیم کرده بودند، طبق عادت، خود را برای مشارکت در مداخله نظامی آماده می کنند.
گاردین خاطرنشان کرد: زمانی که نوبت عراق و سودان رسید، گزارشهای اطلاعاتی از وجود سلاح کشتار جمعی در قلب منطقه خبر داد که با حملات غربیها روبرو خواهد شد، آمریکا و دوستانش نیز پیش از اعلام نتیجه گزارشهای بازرسان سازمان ملل متحد درباره استفاده از سلاح های ممنوعه، خود نتیجه مورد نظر و مطلوبشان را اعلام می کنند و بار دیگر برای عبور از شورای امنیت برنامه ریزی و مداخله نظامی را کاملا اقدامی بشر دوستانه معرفی می کنند در حالی که در به دست آوردن تایید مردم خود ناکام می مانند.

گاردین اعلام کرد: بهانه جدید برای مداخله نظامی نیز استفاده از سلاح شیمیایی در منطقه غوطه در نزدیکی دمشق است، جنایت وحشتناکی که در پی آن صدها نفر که بیشتر آنان غیر نظامی بودند کشته و تعداد بیشتری نیز درپی آن مجروح شدند.

این روزنامه نوشت: تاکنون دلیل قاطعی مبنی براستفاده از سلاح شیمیایی و نوع آن وجود ندارد، چه رسد به اینکه طرف استفاده کننده مشخص باشد، اما قدرتهای غربی وهم پیمانان آنان از جمله مخالفان سوری اصرار دارند که ارتش نظامی سوریه از آن استفاده کرده اما دولت سوریه دردمشق و حامیان بین المللی آن مانند روسیه و ایران، مخالفان سوری را مسئول استفاده از سلاح شیمیایی می دانند.

گاردین افزود: علیرغم اقدامات وحشیانه رژیم سوریه و دارابودن انبار سلاح های شیمیایی، هیچ دلیل معقولی برای متهم کردن این کشور به استفاده از سلاح شیمیایی وجود ندارد به ویژه اینکه نیروهای آن اخیرا موفقیت های پی در پی داشته اند و بعید نیست مخالفان سوری متهم به استفاده از سلاح شیمیایی باشند.
منبع:سایت باشگاه خبرنگاران جوان

برچسب ها: آمریکا، مسلمان، حمله، بین الملل، جنگ، سوریه،

نوشته شده در پنجشنبه 7 شهریور 1392 توسط شهرزاد
مقام معظم رهبری

موضوعات
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic