بانک مقالات ضدشیطان پرستی ، ضد فراماسونری ،ضد اومانیسم وضد صهیونیسم anti666
اندكی صبر ظهور نزدیك است...

بزرگ مردتاریخ

جستجو
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

به گزارش فرهنگ نیوز، مدتی است طرح توسعه حرم مطهر نبوی در حال پیگیری و اجراست. در این طرح ساختمانهای بسیاری از اطراف خانه کعبه در حال تخریب و نوسازی است. تصاویر ذیل سیر تاریخی ساخت و ساز خانه کعبه را نمایش می دهند.
قدیمی ترین تصاویر:بقیه در ادامه مطلباین پروژه شامل احداث ساختمان جدیدی در كنار مسجد فعلی است كه آن را احاطه کرده و از سمت شمال و شرق و غرب به هم متصل می‌شود.


به گزارش فرهنگ نیوز، مدتی است طرح توسعه حرم مطهر نبوی در حال پیگیری و اجراست. در این طرح ساختمانهای بسیاری از اطراف خانه کعبه در حال تخریب و نوسازی است. تصاویر ذیل سیر تاریخی ساخت و ساز خانه کعبه را نمایش می دهند.
قدیمی ترین تصاویر:


تصاویر مربوط به صد سال گذشته:

تصویری مربوط به تخریب های گسترده در قسمت شمال غربی مسجدالحرام جهت ساخت یک مجتمع مسکونی عظیم و همچنین گسترش مسجدالحرام
در این تصویر تکمیل پروژه "آل بیت" و منطقه عاری از ساختمان نشان داده می شود.منطقه ی سبز: تخریب محل تولد پیامبر اسلام جهت اجرای پروژه های رفاهی و هتل
نقطه ی سبزرنگ (قسمت زیرین منطقه قرمز): پروژه ی جبل عمر
منطقه ی صورتی : محل اجرای پروژه ی کاخ سلطنتی
منطقه ی قرمز: تخریب منطقه تاریخی آل خندامه که نسبت به تاریخ آن در زمان فتح مکه نقل قول های متعددی وجود دارد و اجرای پروژهی ساخت هتل ( تصویر بعدی ، نمای بهتری از این منطقه دارد.)
منطقه ی آبی: تخریب بخش عظیمی از ساختمانها و اجرای پروژه ای جهت اتصال به حرم و محل طواف
منطقه ی زرد: اجرای پروژه ای رفاهی و هتل

و شاید در آینده شاهد چنین نمایی از فضای حرم امن الهی باشیم:در این بین شرکت های مختلفی به ارائه پیشنهادات برای اجرای پروژه ها نموده اند اما تمامی پیشنهاد ها مورد قبول نبوده است  وبرخی از آنها توسط آل سعود پذیرفته شده اند که ساخت برج آل بیت و اجرای تغییرات در عمر جبل از این دست پروژه ها به شمار می رود.
تصویر قبلی به همراه چهار تصویر زیر در منطقه ی زرد رنگ اجرا خواهند شد.(منطقه شامیه)
این مدل نیز برای توسعه صحن اصلی طراحی شده است که در تصوبر توضیحی به رنگ آبی مشخص شده است.
پوشاندن منطقه مربوط به طواف با چها چتر مکانیزه و عظیم
و اجرای پروژه ی منا با ساخت برج های متعدد در کنار دامنه ی کوه به صورت طولی جهت جایگزینی با چادرها. همینطور لازم به ذکر است با اجرای پروژه های متعدد از جمله طرح های اجرای مونوریل و قطار در جده مدینه قطعا چهره کلی شهر را تغییر خواهند داد.
تصویری از پروژه ی طراحی شده قطار برقی که از  مسجدالحرام به منا و از منا به مزدلفه و از مزدلفه به عرفات طراحی و اجرا خواهد شد.پروژه ای عظیم در اطراف مسجدالحرام که مراحل اجرایی آن آغاز شده است و همچنین پروژه ی ساخت چهار برج بزرگ در چهار طرف مسجدالحرام که اولین برج آن با نام "آل بیت" به اتمام رسیده و ساعت بزرگی بر فراز آن نصب شده است.
منبع:www.montazeram.ir


برچسب ها: طرح توسعه خانه خدا، تعمیرات خانه خدا، وهابیت چرا دست به تعمیرخانه خدا زده، عکس های قدیمی خانه خدا،

نوشته شده در دوشنبه 21 مرداد 1392 توسط شهرزاد
مقام معظم رهبری

موضوعات
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic