بانک مقالات ضدشیطان پرستی ، ضد فراماسونری ،ضد اومانیسم وضد صهیونیسم anti666
اندكی صبر ظهور نزدیك است...

بزرگ مردتاریخ

جستجو
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

از فرازهای مهم توقیعی از امام عصر (عج) ، خطاب به جناب علی بن محمد سیمری ، مساله ی خبردادن ازظهور مدعیان دروغین است.

دروغ پردازانی نابكار، كه با معرفی نمودن خویش ، به جای "رهبر حقیقی" ، اراده انحراف مسیر واقعی هدایت و گمراهی وظلالت انسانها را می نمایند. تا بدین ترتیب آنها را از شاهراه روشن هدایت به پس كوچه های تاریك ظلالت بكشانند.

چهره هایی چون « میرزا حسینعلی نوری» و فرزندش « عباس افندی» و نوه دختری عباس افندی ، با نام «شوقی افندی».

بقیه در ادامه مطلب


بی تردید آنگونه كه وجود هدایتگران راستین در زندگی انسان ، - انسانی كه در سپردن راه پر پیچ و خم زندگی ناتوان است و درمانده و سقوطش در پرتگاه های هلاكت و نابودی ، بدون وجود راهنما ضروری و حتمی است –بسیار لازم ومفید می باشد . نیز وجود فریب كارانی كه با قصد تخریب عقاید حقه ، خود را درلباس اصل جا می زنند، بسیار خطرناك و گمراه كننده است.

لذا ، امام عصر ( عج) بلافاصله پس از آنكه آگاهی های لازم را درزمینه پایان گرفتن دوران نیابت خاصه و شروع غیبت كبری به آخرین نایب خویش می دهند، سخن از مساله ی اخلال در رهبری به میان می آورند و مشت دروغ گویان افترا زنی را باز می كنند كه خود را به جای امام و نماینده او معرفی می نمایند:

"وسیاتی لشیعتی من یدعی المشاهده،الا فمن ادعی المشاهده قبل خروج السفیانی و الصیحه فهوكذاب مفتر"

"... و به زودی برای شیعیانم كسانی ظاهر خواهند شد كه ادعای مشاهده ی مرا خواهند نمود، آگاه باشید هركس قبل ازخروج سفیانی و صیحه ی آسمانی چنین ادعایی بنماید ، مسلما دروغگو و افترا زننده است."

وبدین ترتیب ،اهمیت ویژه رهبری و نقش مخرب دروغ گویان و فریب كاران ،در كلام امام جلوه نموده است .فریب كارانی همچون شلمغانی،شریعی،حسین بن منصورحلاج و...

تارخ غیبت كبری ، نمونه هائی از این افراد را به خود دیده است . كسانی كه به طمع مال و جاه و یا برخاسته با اشاره بیگانه و استعمارگران غرب ، ادعای دروغین "بابیت " و یا " مهدویت " خویش راعرضه كردند و گروهی را فریفته و به دور خویش جمع آوردند.

اما از آنجا كه حجت های رسای الهی پیوسته در كار است و هدایت و راه یابی مردمان پیوسته در كف اقتدار الهی است كه ،- " ان علینا للهدی " ، " هدایت مردمان بر ماستسوره لیل ، آیه 11-دست فریب ایشان را نمایانده تا انسان های حق جو راه باطل نپویند و باطل بر حق چیره نشود.

از اینان یكی «علی محمد» نام ، فرزند «میرزا رضای بزاز» در شیراز ، بیش از صد وشصت سال پیش ، ظاهر شد و به سن 25 سالگی ادعای بابیت امام عصر (عج) نمود و اینكه بنده ای از بندگان و نماینده ای از نمایندگان آن حضرت است و بدین گونه مصداق دیگری گشت بر گروه " دروغ گویان افترا زننده" ای كه امام عصر (عج) در توقیع خویش پیدایش آنان را آگاهی داده بودند.

بعد ها كه زمینه را مناسب یافت ، در گوشه و كنار آثارش ، ادعایی دیگر نمود و مقام خویش را به « مهدویت » ، « رسالت » و حتی سرانجام «الوهیت » بالا برد.

زمینه های گوناگون –بویژه دست های بیگانه و استعمار- سبب گشت كه این مرام ، همچون همتاهای دیگرش در فراموشخانه تاریخ ، راه نابودی سریع را نپیماید و بعد ها از حلقوم افرادی دیگر نغمه های جدیدتری را سازكند

منبع:http://www.gh1385.blogfa.com/


برچسب ها: مدعیان دروغین دیدار امام زمان-چه کسانی می توانند امام زمان راببینند؟-چه کسانی امام زمان را دیه اند؟-زندگینامه امام زمان-احادیث امام زمان-همه چیز درباره بهائیت-همه چیز درباره وهابیت-همه چیز درباره بابیت-شوقی افندی-حسنعلی نوری-بیت العدل-حیفا-محمدعلی باب-مهدویت-آسیب های مهدویت-موعود-ظهور-قیامت-یاران امام عصر-نواب اربعه-جعفرکذاب،

نوشته شده در چهارشنبه 9 مرداد 1392 توسط شهرزاد
مقام معظم رهبری

موضوعات
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات