بانک مقالات ضدشیطان پرستی ، ضد فراماسونری ،ضد اومانیسم وضد صهیونیسم anti666
اندكی صبر ظهور نزدیك است...

بزرگ مردتاریخ

جستجو
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

موضوع: كنترل ذهن -
این تکنیک بهترین روش برای حکومت بر ذهن ماست.اما بعد از این مقدمات کوتاه میخواستم این نکته را عرض کنم خدمت شما که تکنیک مهندسی معکوس مهمترین روش فراماسونرها یا همان ایلومناتی یا همان شیطان پرست هاست.ابزار کاربردی این روش رسانه است! و مهمترین رسانه این ابزار هالیوود است .هالیوود به معنای چوب مقدس، چوب جادوگری همان چوبی که در فیلم هایی چن هری پاتر ، مرلین و… از آن استفاده میشود .اما...

بقیه در ادامه مطلب

شاید شما کلمه مهندسی معکوس را زیاد شنیده باشید به طول مثار روش تست زنی برای کنکور با استفاده از مهندسی معکوس!اما مهندسی معکوس محدوده معنایی بسیار گسترده ای داره و نافذ است.امروزه بهترین روش برای تسخیر ذهن و کنترل اذهان با روش مهندسی معکوس است.شما پیام بازرگانی میبینید که با خوردن یک دانه پفک چه احساس لذت بخشی به انسان دست میدهد! با تکرار ای پیام بازرگانی از مفهوم به طور مکرر به ذهن شما القا میشود و در ضمیر ناخودآگاه شما نقش میبندد و هرجا آن پفک را ببنید همان احساس زمان دیدن پیام بازرگانی در ذهن شما تداعی میشود این مثال بسیار ساده ای بود اما محدوده کلی این روش بسیار گسترده است و بنده به جرات عرض میکنم که تمام مراحل کنترل ذهن و تسخیر اذهان در دنیا با استفاده از روش مهندسی معکوس استفاده میشود یعنی به طور مستقیم شما را درگیر موضوعات نمیکنند بلکه با استفاده از این تکنیک ضمیر ناخودآگاه شما را تسخیر میکنند براحتی و بدون هیچ مقاومتی از طرف شما..!

 ما همیشه عادت داریم ظاهر را ببنیم و باطن را رها کنیم.درداخل این فیلم ها خیلی جالب است که انسان ها با استفاده قدرت خود بر دشمنان شیطانی پیروز میشوند و اگر کسی این قدرت را نداشته باشد به نابودی کشیده میشود این خود به خود یک موج حجیم و سهمگین ناامیدی در مورد شیاطین را در داخل ضمیر ناخودآگاه شما وارد میکند و شما در تنهایی ها فکر میکنید که اگر من اون نیرو را نداشتم چه میشود از بین میروم!همینجا عرض کنم به هیچ عنوان فیلم های هالیوودی را نگاه نکنید!چرا دیدن صحنه های لهو و لعب مسائل زناشویی نهی شده چون در ضمیر ناخودآگاه شما ثبت میشود و در دوران زندگی شما را راحت نخواهد گذاشت !حواستان باشد همین الان هم ممکن است بنده با استفاده مهندسی معکوس این مطالب را در ذهن شما ثبت کنم !!!اما یک نکته ای در ذهن بنده هست اینکه حتی قرآن کریم هم روش مهندسی معکوس دارد.چطور ببنید وقتی سرنوشت انبیاء علیهم السلام را در قرآن میخوانیم ناخودآگاه سرنوشت آن ها و اقوامشان در ذهن ما ثبت میشود و وقتی میخواهیم به طور مثال کم فروشی کنیم به طور ناخودآگاه به یاد داستان حضرت شعیب علیه السلام و قومش می افتیم!

وَالَّذِینَ إِذَا ذُکِّرُوا بِآیَاتِ رَبِّهِمْ لَمْ یَخِرُّوا عَلَیْهَا صُمًّا وَعُمْیَانًا

وآنان کسانی هستند که چون به آیات پروردگارشان تذکّر داده شوند، کر و کور (چشم وگوش بسته ) به سجده نمی افتند (بلکه عمل آنان آگاهانه است ).

آیه ۷۳ سوره مبارکه فرقان

 

توضیحات تکمیلی:

در ابتدا عرض کنم که تعاریفی که از مهندسی معکوس هست را بنده اینجا نیاوردم چون اصلا دامنه بحث مهندسی معکوس را منتهی به یک مبحث خاص و یا برد کم نمیدانم،مفاهیمی و تعاریف رایج از مهندسی معکوس این است که شما هدفی را که دارید به طور مستقیم ذکر نکرده و وبالعکس ضد آن را بیان کرده و همین امر باعث شده تا ذهن شما ناخودآگاه درگیر بشود و …البته دیدگاه های مختلفی اینجا برای بنده بیان شد که به حق هم درست است چون دامنه و گستره مهندسی معکوس در امور مختلف و نسبی هست اما بحثی که اینجا بنده آغاز کردم بحول قوه الهی این است:

کنترل اذهان بوسیله درگیر کردن ضمیر ناخودآگاه شخص مخاطب،که رفته رفته مطلبی که در ضمیر ناخودآگاه است به یقین تبدیل میشود و در مرحله بعدی شخص مذکور مبلغ مطلبی میشود که به یقین تبدیل شده است.

موثرترین راه برای ترویج عقایدی است که با نماد ها خودشان را نمایش میدهند! آن ها به وسیله نمایش مکرر و بادفعات بسیار کم در ذهن مخاطب وارد شده و در قلب او جایگاهی میابند. نمادها به عنوان یک سنبل مدرنیسم به تدریج شیوع پیدا می کند برای هدف بزرگتری که همان کنترل اذهان است .

خود مهندسی معکوس موثر ترین راه ها برای کنترل اذهان و موثرترین ابزار کنترل اذهان تبلیغات و مهترین ابزار تبلیغات رسانه های جمعی است!

همین الان اعلام خطر میکنبم مهمترین وسیله کنترل ذهن شما ماهواره و اینترنت است!

از جمله مهمترین روش مهندسی معکوس تبلیغات از طریق ابزار قدرتمند رسانه های جمعی است. . . این روش بسیار اساسی تفکر فراماسونری یا همان ایلومیناتی (روشنفکری)است. در ابتدا خاستگاه این تفکر بریتانیا و در ادامه با انتقال تفکر به ایالات متحده شکل یافته است.باید توجه داشته باشیم که این تفکر بسیار خطرناک تر از جنگ نظامی  و قتل و غارت هست.در یک جنگ تمام عیار نظامی  هرچه قدر هم که طرف قدرتمند باشد نمیتوان بر دل های طرف ضعیف تر غالب شود برای همین همیشه  طرف قدرتمند احساس خطر میکند ، اما در روش کنترل اذهان با استفاده از تبلیغات و جنگ روانی بر روی ذهن طرف مقابل تاثیرات به سزایی گذاشته بطوری که اطلاعات عرضه شده به مخاطب در حافظه بلند مدت وی ذخیره شده و کم کم برای او تبدیل به ایمان قلبی میشود.خطرناک ترین و ضربه زننده ترین وقت زمانی هست که مخاطب  تبدیل به یک مبلغ برای انتقال پیام میشود بهطوری که  حاضر میشود جان خویش را در این راه فدا کند. رمز موفقیت این روش یعنی تبلیغات در طول  ساختار مهندسی معکوس ،تکرار مداوم اطلاعات مد نظر است.یعنی اگر این اطلاعات مداوم تکرار نشود درصد موفقیت خیلی کمتر از حتی ۱۰ درصد هم ممکن است بشود.البته لازم نیست این اطلاعات همواره به همان نوع اولیه عرضه شود بلکه  با ظاهر متفاوت و پی در پی عرضه خواهد شد.این روش از روش نظامی بسیار آسان تر و بابازدهی بیشتری است چون نیروی اعزامی ندارد و همچنین هزینه پشتیبانی و مستقر کردن نیروها در منطقه  خواسته شده  و  مسئله دیگر  امکان  لشگر کشی  به هر منطقه جغرافیایی  وجود ندارد و مهمتر از همه  با این روش صاحب ذهن و اعتقاد مخاطب میشوند که از هر لشگر کشی بهتر و سودمند تر است. در قسمت های بعدی به بحث جنگ روانی  بوسیله رسانه های ارتباط جمعی و همچنین خط دهی و کنترل  اغتشاشات داخلی کشور ها  که جزو ساختار کنترل اذهان است می پردازیم .ان شالله. . . .
منبع:http://www.avaietariki.blogfa.com

برچسب ها: بانک مقالات ضد شیطان پرستی وضد فراماسونری-انتی666-آبلیسک-فراماسونری-شیطان پرستی-ترویج سکس با محارم-زمینه سازی حکومت جهای شیطان-موعود-ظهور-منجی-آخرالزمان-برای آخردنیا چه باید کرد؟-امام زمان کیست؟-قائم آل محمد-مهدویت-انجمن حجتیه-فساد-شبکه های ماهواره ایی-ولایت فقیه-انتخابات آزاد-انقلاب رنگی-محمد مرسی-نقشه راه-نظم نوین جهانی-یهودی سوزی-هولوکاست-شیعه کشی-بحرین-عراق-یمن-حکومت جهانی امام زمان-تروریسم،

نوشته شده در دوشنبه 17 تیر 1392 توسط شهرزاد
مقام معظم رهبری

موضوعات
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic