بانک مقالات ضدشیطان پرستی ، ضد فراماسونری ،ضد اومانیسم وضد صهیونیسم anti666
اندكی صبر ظهور نزدیك است...

بزرگ مردتاریخ

جستجو
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور) آیت الله محمد صدوقی، در هشتم صفر ۱۳۲۷ (ه.ق) در شهر یزد متولد شد. دروس ابتدایی را در مکتب خانه، به پایان رساند و در ۱۳ سالگی وارد مدرسه عبدالرحیم ‏خان یزد شد. پس از اتمام جامع المقدمات و قوانین راهی مدرسه چهارباغ اصفهان شد و یک سال بعد به یزد بازگشت. وی در ۲۲ سالگی (۱۳۴۹) به قم هجرت کرد و به دلیل فضایل اخلاقی و امانتداری به سرعت مورد توجه بسیاری قرار گرفت. در قم از محضر آیات عظام عبدالکریم حائری یزدی، سید صدرالدین صدر، محمد تقی خوانساری، محمد حجت کوه کمره ‏ای بهره برد . ایشان امر تحصیل و تدریس را در اولویت قرار داد و لذا به یکی از اساتید برجسته حوزه علمیه قم مبدل گردید. از جمله بزرگانی که از محضر او خوشه ‏چینی کردند می‏توان از آیات عظام و بزرگانی چون مرحوم فاضل لنکرانی، شهید قدوسی، شهید مطهری، مرحوم محمد تقی جعفری، احمد جنتی و سیدهاشم رسولی محلاتی یاد کرد.
بقیه در ادامه مطلب
شهید صدوقی مبارزه را از دوران رضاخان آغاز کرد; عصری که شاه عزم خود را برای نابودی حوزه علمیه قم جزم کرده بود. با ورود امام خمینی (ره) به صحنه، مبارزات شهید صدوقی هم شدت بیشتری یافت. او از فدائیان اسلام، مسلمانان لبنان و امام موسی صدر حمایت می‏کرد.

در بهمن ماه سال ۱۳۳۰ به یزد بازگشت و دامنه مبارزاتش را گسترش داد. این امر باعث ‏شد تا مردم یزد و شهرهای مجاور به صحنه مبارزه علیه حکومت پهلوی کشانده شوند و در وقایع پانزده خرداد و مبارزه با مظاهر فساد و تمدن منحط غربی، کشف حجاب، تبدیل تاریخ شمسی به شاهنشاهی، جشنهای هنر و ... حضوری موثر داشته باشند.

پس از پیروزی انقلاب توسط امام خمینی (ره) به امامت جمعه یزد منصوب گردید.در این مدت اقدامات فرهنگی و عمرانی فراوانی انجام داد که می‏توان به تعمیر ۱۸ مسجد، تاسیس و تعمیر ۱۹ مدرسه علوم دینی، تاسیس سازمانهای خیریه و بنیاد صدوق قم به مساحت ۲۲۰ هزار متر مربع و ... اشاره نمود.

وی به دلیل تاثیرگذاری فراوان در جریان انقلاب، به شدت مورد خشم دشمنان انقلاب قرار داشت و چند بار نیز مورد سوء قصد قرار گرفت. سرانجام در ماه مبارک رمضان  مصادف با یازدهم تیرماه سال ۱۳۶۰ (ه . ش) بعد از نماز پرشکوه جمعه، مورد حمله انتحاری مزدور منافقین «محمدرضا ابراهیم زاده» -اهل نائین- قرار گرفت و در سن ۷۵ سالگی شربت وصال محبوب را سرکشید و به حق «شیخ الشهدای محراب» لقب گرفت.

عملیات های تروریستی انتحاری، بخشی دیگر از کارنامه سیاه گروهک تروریستی منافقین است.در این عملیات تروریستی، در حالی که شهید صدوقی پس از ادای نمازجمعه جایگاه نماز را ترک می کرد، عامل تروریست منافقین که ملبس به لباس ارتشی و حامل دو قبضه نارنجک جنگی بود، خود را به ایشان نزدیک کرد و ایشان را به آغوش کشید و خود را منفجر کرد. در این حادثه علاوه بر شهید آیت الله صدوقی، تعدادی از پاسداران محافظ ایشان مجروح شده و سه نفر از نمازگزاران نیز مظلومانه به شهادت رسیدند.

 گروهک تروریستی منافقین با بازسازی صحنه ترور و بررسی نحوه عملیات انتحاری توسط یکی از اعضای این سازمان به نام «محمد رضا ابراهیم زاده» در تلویزیون خود، از این عملیات تروریستی به عنوان یک عملیات فدایی یاد میکند! و عملا مشی تروریستی خود را کاملا به تصویر می کشد. منافقین در شماره ۴۵ نشریه اتحادیه دانشجویان مسلمان خارج از کشور(صفحه ۲) با انتشار اطلاعیه ای به ترور آیت الله صدوقی اعتراف کرده و به این عمل ننگین و تروریستی خود افتخار می کنند. در این اطلاعیه به ترور آیت الله مدنی ، دستغیب و هاشمی نژاد نیز اشاره شده است.

 

 

اتحادیه انجمن دانشجویان که یکی از شاخه‌های گروهک تروریستی منافقین است همچنین با صدور اطلاعیه‌ دیگری در نشریه خود (شماره ۵۱ ، ۵/۶/۱۳۶۱ ،  صفحه ۱۵) این جنایت را بر عهده گرفت و عامل این جنایت را معرفی کرد:

« اطلاعیه سیاسی نظامی گروهان (خانواده مصباح ) در رابطه با ترور [آیت الله] صدوقی از طریق عملیات فدایی [انتحاری]  توسط مجاهد شهید «محمدرضا ابراهیم زاده»:

بار دیگر دست انتقام خداوند از آستین مجاهد قهرمانی از این میهن خون بار بیرون آمد و عنصر پلید و جنایکار [آیت الله] صدوقی خائن را به هلاک رسانید.

[آیت الله] صدوقی  به دلیل ارتکاب تمامی اعمالش در دادگاه خلق به اعدام انقلابی محکوم و واحد عملیاتی مجاهد «سیاوش ابراهیمی» عهده دار اجرای این حکم انقلابی گردید.»

 

همچنین در سند دیگری در نشریه مجاهد مورخ سه شنبه ۸ تیر ۱۳۷۸، منافقین به انجام این جنایت تروریستی اعتراف و از عامل تروریست این عملیات تجلیل می کنند.

تجلیل نشریه مجاهد از عامل انتحاری ترور شهید صدوقی

 

تجلیل چندین باره نشریه مجاهد از عامل انتحاری ترور شهید صدوقی

 

مهمترین ترورهای انتحاری که منافقین مسئولیت آن‌ها را به عهده گرفته‌اند عبارتنداز:

۱.  ترور آیت‌الله دستغیب امام جمعه شیراز به همراه ۱۲ تن از مردم در تاریخ ۳۰آذرماه۱۳۶۰ توسط منافق گوهر ادب‌آواز؛

۲.  ترور آیت‌الله سیداسدالله مدنی؛ امام جمعه تبریز به همراه ۱۷ تن از مردم در تاریخ ۲۰شهریور۱۳۶۰ توسط منافق مجید نیکو؛

۳.  ترور شهید کچویی، رییس زندان اوین در تاریخ ۸تیر ۱۳۶۰ توسط منافق کاظم افجه‌ای؛

۴.  ترور شهید آیت‌الله هاشمی‌نژاد در مشهد در تاریخ ۷مهر۱۳۶۰ توسط منافق هادی علویان؛

۵.  ترور مرحوم آیت‌الله احسان‌بخش امام جمعه رشت(ناموفق) در تاریخ ۲۶فروردین۱۳۶۱ توسط منافق علی پورابراهیمی؛

۶ . ترور شهید آیت‌الله صدوقی امام جمعه یزد در تاریخ ۱۱تیر۱۳۶۱ توسط منافق محمدرضا ابراهیم‌زاده؛

۷  . ترور شهید آیت‌الله اشرفی‌اصفهانی امام جمعه کرمانشاه در تاریخ ۲۳مهر۱۳۶۱ توسط منافق محمدحسین خداکرمی؛

۸. به شهادت رساندن مردم تهران در تاریخ ۴بهمن۱۳۸۰ توسط منافق آرام گفتاری؛

۹. درگیری با عشایر در منطقه تختگاه اسلام‌آباد در تاریخ ۲۴فروردین۱۳۸۰ توسط لادن بادیانی و فهمیه صادقی.

 گروهک منافقین در ضمیمه شماره ۲۶۱ نشریه مجاهد اقدام به انتشار اسامی بخشی از تروریست های معدوم خود که در عملیاتهای انتحاری طی سالهای ۱۳۶۰ تا ۱۳۶۴ به هلاکت رسیده اند نموده است که این سند را نیز در زیر مشاهده می کنید.


******

گزارش شهربانی استان یزد درباره عملیات ترور شهید صدوقی

******

کروکی محراب و محل ترور شهید صدوقی

منبع:سایت بنیاد هابیلیان


برچسب ها: بانک مقالات ضد فراماسونری وشیطان پرستی-همه چیز درباره شیطان پرستی-کنترل ذهفراماسونری-بنیاد هابیلیان-شهدای محراب-آیت الله صدوقی-آیت الله مدنی-منافقین-یزد-ترور-سازمان مجاهدین خلق-مسعود رجوی-صهیونیسم-همکاری منافقین با صدام،

نوشته شده در چهارشنبه 12 تیر 1392 توسط شهرزاد
مقام معظم رهبری

موضوعات
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات