بانک مقالات ضدشیطان پرستی ، ضد فراماسونری ،ضد اومانیسم وضد صهیونیسم anti666
اندكی صبر ظهور نزدیك است...

بزرگ مردتاریخ

جستجو
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

موضوع: سازمانهای ماسونی -

نخبگان یا همان گروه محارم را تنها در بانک‌های جهانی، بنیادها و شورای روابط خارجی «ایالات متّحده» نمی‌توان شناسایی کرد و پرده از مقصود و نقش‌آفرینی‌های آنها در سیاست خارجی آمریکا، «اروپا» و حتّی «آسیا» و «آمریکای لاتین» برداشت. آنها طیّ سال‌های دراز آموخته‌اند که به صورت شبکه‌ای تو در تو، گسترده و در هم تنیده عمل کنند، رد گم کنند و خود را از تیررس اتّهام دور سازند.


با این نوشتار و نگارنده همراهی کنید تا دریابیم این همه در کجا و چرا به هم پیوند می‌خورند.
به جز CFR یا همان شورای روابط خارجی که سران بانک‌ها و بنیادها را در ایالات متّحده گرد هم آورده و با کنترل دو حزب پر قدرت جمهوری‌خواه و دمکرات، سیاست خارجی آمریکا را هدایت و کنترل می‌نماید، در سطح جهانی، سازمان دیگری نظیر CFR وجود دارد که کمتر کسی از آن اطّلاعاتی دارد و آن بیلدربرگ است.
The Bilderbergers نام عجیب این گروه از نام محلّ برگزاری نخستین اجلاس آن که در ماه مه 1954 م. در «هتل بیلدربرگ»، واقع در شهر «اوستربرکِ1 هلند» برگزار شد، گرفته شده است. بعدها نیز اجلاس‌های این گروه به مدّت 31 سال در همین محل برگزار گردید. والا‌حضرت پرنس برنارد، شوهر ملکه هلند، این گروه را پدید آورده است. شاهزاده برنارد در شرکت «رویال داچ پترولیوم»2 (شرکت نفتی شل) و در «سوسیته ژنرال دوبلژیک»3 که ملغمه عظیمی از کارتل‌های بزرگ با سهام متصرّفی در سراسر جهان است، یکی از مهره‌های مهم به شمار می‌رود.4
گروه بیلدربرگ سالی یک یا دو بار تشکیل جلسه می‌دهد. شرکت‌کنندگان در این جلسات شخصیّت‌های برجسته سیاسی و مالی از ایالات متّحده و اروپای غربی هستند. پرنس برنارد در مکتوم نگه داشتن این واقعیّت که هدف گروه بیلدربرگ تأسیس حکومت جهانی است، هیچ زحمتی به خود نمی‌دهد.
گروه بیلدربرگ در زمانی که نظم نوین جهانی در حال شکل گرفتن بود، تلاش‌های نخبگان دنیای قدرت در اروپا و آمریکا را در جهت آن هماهنگ می‌کرد.
همتای پرنس برنارد، در میان گروه بیلدربرگ، آقای دیوید راکفلر، رئیس هیئت مدیره شورای روابط خارجی است که «بانک چیس مانهاتان» و شرکت «استاندارد اویل» پایگاه‌های اقتصادی وی را تشکیل می‌دهند.
شاید بتوان گفت که بیلدربرگ یک منبع ایدئولوژیک است.
رسانه‌های پر قدرت، بانک‌های جهانی، صندوق بین‌المللی پول، سازمان تجارت جهانی و اهرم‌های پر قدرتی در اختیار بیلدربرگ نهاده شده است که می‌توانند همه ساله، قیمت‌های نفت و طلا را تعیین کنند و به واسطه بازوهای اجتماعی و حقوقی برای همه کشورها قانون وضع

بقیه در ادامه مطلب


نیل ویگلوس، نویسنده می‌گوید:
در واقع بیلدربرگ‌ها یک شورای روابط خارجی غیر رسمی هستند که ابعاد بین المللی پیدا کرده‌اند!
دکتر جان کلمن، نویسنده، مدّعی است که همایش بیلدربرگ‌ها، مخلوق MI6 [بریتانیا] به راهنمایی مؤسّسه سلطنتی امور بین المللی است.7
جیمز تاکر، گزارشگر تجسّسی که سال‌ها موضوع بیلدربرگ‌ها را پی گرفته است، می‌نویسد:
دستور کار بیلدربرگ، به برنامه همتایش، کمیسیون سه جانبه، شباهت دارد ... هر دو گروه از تشکیلات رهبری مشابهی برخوردارند و از جهان، پنداره‌ای واحد دارند. دیوید راکفلر کمیسیون سه جانبه را پایه‌ریزی کرد؛ امّا در قدرت بیلدربرگ با روتچیلدهای بریتانیایی و اروپایی هم سهم است.8
ارتباط مسلّمی میان شورای روابط خارجی، کمیسیون سه جانبه و بیلدربرگ‌ها و خانواده راکفلرها وجود دارد که در این میان، دیوید، جوان‌ترین پسر خانواده‌، نقش مهم‌تری بازی می‌کند.9
گروه بیلدربرگ‌ها، مانند تشکیلات ماسونی، فعّالیت‌های هم شکل و هم مرام با اهداف ماسونی دارند.
اعضای ثابت بیلدربرگ‌ها 200 نفر هستند که حسب ضرورت و برنامه‌های سالانه از اشخاص دیگری برای شرکت در گردهمایی سالانه، دعوت به عمل می‌آید. اسامی برخی از اشخاص و اعضای این گروه عبارتند از:
1. دیوید راکفلر، 2. نلسون راکفلر، 3. هنری کیسینجر،
4. ادوارد هیث، 5. هارولد ویلسون، 6. آلبرتو پیرللی،
7. هلموت اشمیت، 8. مارگارت تاچر، 9. اولاف پالمه.10
برخی از اعضا در سایر کشورهای غیر غربی به سر می‌برند. آنها صاحبان مناصب بلند اقتصادی، رؤسای لژهای ماسونی، اساتید صاحب نام دانشگاهی و مانند آنها هستند.
صاحبان رسانه‌های پر نفوذ، همچون رئیس «واشینگتن پست»، دونالد ای.گراهام سوگندی محرمانه خورده‌اند که هر ساله پوشش خبری نشست بیلدربرگ‌ها را از خروجی رسانه‌های خود حذف کنند.
اسناد فاش شده «بی.بی.سی» توسط یکی از اعضای سابق بیلدربرگ که به دهه پنجاه باز می‌گردد، این حقیقت را افشا می‌کند که ایجاد پول واحد رایج برای اروپا و تصویب آن در اتّحادیه اروپا، زاییده فکر یکی از نشست‌های بیلدربرگ‌ها بود که در «ترکیه» برگزار شد.
سخنان فاش شده جلسه سال 2005 م. گروه در شهر «مونیخ آلمان»، حکایت از این داشتند که بیلدربرگ انتظار دارد، قیمت نفت طیّ 12 ماه بعد افزایش قیمت یک باره داشته باشد که دقیقاً همین امر اتّفاق افتاد. بیلدربرگ در طول تاریخ، ثابت نموده که ظرفیّت انتخاب رؤسای جمهور و مردان سیاست را داراست.
بیل کلینتون و تونی بلر هر دو قبل از انتخاب شدن در جلسه شرکت داشتند. شایعات از حضور هیلاری کلینتون در کنفرانس سال 2006 م. در «اوتاوا» حکایت می‌کند.
بیلدربرگ به امضای توافق‌نامه‌ها، معاملات تجاری یا برکناری رؤسای جمهور خاص نمی‌پردازد. تنها کار آن، ایجاد اجماع نظر برای اعضاست تا آنها را دنبال کنند. این ادّعا، بیلدربرگ را از اتّهام سیاست‌گذاری‌های خاص مبرّا می‌کند؛ امّا فقط افراد ساده‌لوح هستند که چشمان خود را بر روی مسئله می‌بندند و باور می‌کنند که صدها نفر از با نفوذترین شخصیّت‌های جهان جمع شوند؛ ولی گفت‌وگوهایشان در آنچه بعداً مشاهده می‌کنیم، نقش نداشته باشد.
سال 2007 م. سخنگویان، نگرانی خود را درباره برنامه هسته‌ای «ایران» ابراز کردند. با آنکه زبان به کار رفته در لفافه واژگان سیاسی و ارتباطات بین المللی پیچیده شده است؛ امّا حکم‌ها صادر و اجرا می‌شوند.11
عموم تصمیماتی که در بیلدربرگ اخذ می‌شود، به دلیل نفوذ و قدرت تأثیرگذاری شرکت‌کنندگان، ضمانت اجرایی می‌یابد. از این رو، آن‌گونه که خبرگزاری بی.بی.سی اعتراف کرده است:
بیلدربرگ هدایتگر سیاست‌های بین المللی از پشت درهای بسته بوده و تمامی جلسات رسمی و علنی، از جمله اجلاس گروه هشت و تصمیماتی که در آنها اعلام می‌شود، فقط یک نمایش است.12
پی‌نوشت‌ها:
1. Oasterberk.
2. ‌Royal Dutch Petrolium.
3. Societe General De Begique.
4. هیچ کس جرئت نمی‌کند، ص 159.
5. خبرگزاری فارس، سیّد یاسر جبرائیلی.
6. هیچ کس جرئت نمی‌کند، صص 160 ـ 161.
7. توطئه جهانی، صص 55 ـ 58.
8. همان.
9. همان.
10. همان.
11. مبانی فراماسونری، گروه تحقیقات علمی ترکیه، جعفر سعیدی، مرکز اسناد انقلاب اسلامی، ص 247.
12. رسانه‌های ترسو و هم‌دست، بیلدربرگ را مخفی می‌کنند، سایت موعود، 30 خرداد 1386.
13. گزارش مستند کیهان از هویّت یک سازمان مرموز، سیّد یاسر جبرائیلی، 4 تیر 1386.
منبع:http://zamanezohur.blogfa.com/

برچسب ها: سازمان بیلدربرگ-سازمانهای ماسونی،

نوشته شده در شنبه 31 فروردین 1392 توسط شهرزاد
مقام معظم رهبری

موضوعات
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات