بانک مقالات ضدشیطان پرستی ، ضد فراماسونری ،ضد اومانیسم وضد صهیونیسم anti666
اندكی صبر ظهور نزدیك است...

بزرگ مردتاریخ

جستجو
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث


برای فهمیدن این مطلب به ادامه مطلب بروید
به نقل از رجانیوز، تحلیل گران تاریخ سیاسی یک قرن اخیر جهان، پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) و تشکیل نظام جمهوری اسلامی در 12 فروردین 58 را یکی از شگفتی های قرن بیستم دانسته اند.
 
نظام جمهوری اسلامی که حاصل مبارزات ملت قهرمان ایران است اکنون وارد دهه چهارم خود شده است و در این مدت شگفتی های زیادی به منصه ظهور رسانده است که تحلیل ها ، تئوری ها و پیش بینی های صاحب نظران سیاسی غرب را بی اعتبار کرده است.
 
انقلاب اسلامی نظام دو قطبی جهان را بر هم زد و در پی آن نظام حمهوری اسلامی خود را به عنوان یک قدرت تعیین کننده در سطح منطقه و جهان مطرح کرد و چشم اندازی امید بخش را پس از پیروزی انقلاب ارائه داد که مسلمانان را امیدوار نموده است که با وحدت جهان اسلام و تشکیل جامعه جهانی مسلمانان،حرکتی به سوی بازیابی تمدن و فرهنگ بیش از یک و نیم ملیارد مسلمان جهان آغاز گردد.این حرکت امیدی تازه را فراروی مستضعفان جهان قرار داده است.
 
12 فروردین1392 یادآور حماسه ای است که ایرانیان در 12فروردین58 آفریدند و با رای بیش از نود و هشت درصدی خود راهی نو برای دست یابی مردمان جهان به آزادی را فرا روی ملت ها قرار دادند.
 
روز یوم الله 12 فروردین مردم شهید پرور و انقلابی شهرستان نی‌ریز با حضور خود حماسه ای را در سال 1358 آفردیند.."شهر نی ریز تنها شهری که به نظام جمهوری اسلامی رای صد در صد آری داد"..  مردم این شهر اینک نیز حماسه سیاسی خود را با حضور در پای صندوق های رای در 24خرداد92 تکمیل میکنند و حال انقلاب اسلامی را با تمام شکوه و پی آمد هایش در کنار رهبر خود و با ایمان به وعده های الهی به آینده ای پر آمید پیوند خواهند زد.

برچسب ها: شهری كه در انتخابات12فروردین58به جمهوری اسلامی 100در100گفت؟آری،

نوشته شده در یکشنبه 11 فروردین 1392 توسط شهرزاد
مقام معظم رهبری

موضوعات
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic