بانک مقالات ضدشیطان پرستی ، ضد فراماسونری ،ضد اومانیسم وضد صهیونیسم anti666
اندكی صبر ظهور نزدیك است...

بزرگ مردتاریخ

جستجو
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

موضوع: سازمانهای ماسونی -
اولین اجلاس بیلدربرگ از 29 تا 31 مه 1954 در هتل «بیلدربرگ» متعلق به پرنس «برنهارد» ولیعهد هلند برگزار شد. «جوزف ریتنگر» یهودی، مشاور سیاسی پرنس برنهارد كه در سال 1948 «نهضت اروپا» را بنیان گذاری كرد، چند سال بعد از آن نیز، در راستای اهداف صهیونیسم، پیشنهاد تشكیل این گروه را داد. وی پس از جلب موافقت برنهارد، با سفر به اروپا و آمریكا، با نخست وزیران، روسای جمهور، رهبران كارگری، مدیران صنایع و حكام غیركمونیست دیدار، و از آنها برای شركت در یك نشست غیررسمی در هلند دعوت كرد. این نشست كه برای نخستین بار در هتل بیلدربرگ برگزار شد، بعدها به همین نام به فعالیت خود ادامه داد.

            
بقیه درادامه مطلب

رتینگر توانسته بود با این ابتكار خود اروپا و آمریكا را به هم پیوند زند. به طوری كه «جرج مك گی» مقام برجسته وزارت خارجه آمریكا مدعی شد كه «سوءتفاهم های موجود میان اروپا و آمریكا در اولین اجلاس بیلدربرگ از بین رفت.»
موفقیت نخستین نشست باعث شد كه سازمان دهندگان آن در پی طرح ریزی برای برگزاری سالانه اجلاس «بیلدربرگ» باشند. یك كمیته سازماندهی دائمی تشكیل و رتینگر یهودی دبیركل دائمی آن شد. این كمیته علاوه بر سازماندهی جلسات و ارسال دعوتنامه به اشخاص مورد نظر، اسامی شركت كنندگان و اطلاعات دقیق آنها را جمع آوری می كرد. اینگونه بود كه یك شبكه غیررسمی نیز تشكیل شد تا اعضای بیلدربرگ بتوانند به طور محرمانه با یكدیگر در تماس باشند.
حال صهیونیسم توانسته بود پا را از تشكیل «نهضت اروپایی» فراتر گذاشته و آمریكا را نیز برای دستیابی به اهداف خود، در كنار اروپا، به خدمت گیرد. از سال 1954 به بعد، تقریبا هر سال یكبار، صهیونیسم سران قدرت و سرمایه را در یكی از هتل های اشرافی جهان جمع كرده تا به واسطه آنها- كه خود اغلب یهودی هستند- در مورد آینده جهان تصمیم گیری كند.
همان طوری كه پیشتر نیز اشاره رفت، هر تصمیمی كه در اجلاس بیلدربرگ گرفته می شود، به دلیل نفوذ و تأثیرگذاری بالای شركت كنندگان، خود به خود ضمانت اجرایی پیدا می كند. از این رو آنگونه كه خبرگزاری بی بی سی اعتراف كرده است، «بیلدربرگ هدایت گر سیاست های بین المللی از پشت درهای بسته» بوده و تمامی جلسات رسمی و علنی از جمله اجلاس گروه 8 و تصمیماتی كه در آنها «اعلام می شود»، فقط یك «نمایش» است (در سال 2003 مانند سال جاری، اجلاس گروه 8 دقیقا چند روز بعد از نشست بیلدربرگ برگزار شد.).
حال به راحتی می توان به علل اتحاد اروپا و آمریكا علیه روسیه، و نیز تنها مسئله حل نشده ای كه باعث تبدیل اجلاس گروه 8 سال جاری به صحنه مناقشه بوش و پوتین شد، یعنی استقرار سامانه موشكی آمریكا در خاك اروپا، پی برد. روسیه در سازمان بیلدربرگ جایی ندارد و سیاستی كه در قبال اسرائیل اتخاذ كرده، متفاوت با چیزی است كه آمریكا و اتحادیه اروپا در آن اتفاق نظر دارند. صندلی روسیه در اجلاس بیلدربرگ 2007 خالی بود و «مذاكره با مسكو» تنها گزینه باقی مانده برای بحث در اجلاس گروه 8 شد.

شركت كنندگان بیلدربرگ
رتینگر كه بیلدربرگ را بنیان نهاد و تا آخر عمرش (1960) دبیركل آن بود، اساسنامه ای برای بیلدربرگ تهیه كرد. او سیمای شركت كنندگان جلسات بیلدربرگ را اینگونه ترسیم می كند: «شهروند هر كشوری كه به دفاع از اصول اخلاقی و ارزش های فرهنگی غرب اعتقاد داشته و در ترویج آن شخصا سهیم باشد، شایسته دعوت به اجلاس بیلدربرگ است. اما از آنجایی كه موفقیت نشست ها به سطح شركت كنندگان وابسته است، دعوت نامه ها برای افراد مهم و عمدتا سرشناسی ارسال می شود كه از كانال تجارب، اطلاعات ویژه و نفوذشان در دوایر ملی و فوق ملی، می توانند اهداف مورد نظر بیلدربرگ را تحقق بخشند.»
شركت كنندگان عمدتا بانكداران بزرگ، متخصصان جنگی، سران رسانه های تأثیرگذار و پرمخاطب، وزیران كلیدی، سرمایه گذاران بین المللی و رهبران سیاسی اروپا و آمریكای شمالی هستند. براساس اسناد موجود از اعضای فعال بیلدربرگ می توان به سران رسانه هایی چون «لوفیگارو»، «اكونومیست»، «تایمز»، «هرالدتریبیون» و...، افرادی چون دونالد رامسفلد وزیر جنگ سابق آمریكا، «دیوید راكفلر» میلیاردر و غول نفتی جهان، «هنری كیسینجر» از وزیران اسبق خارجه آمریكا، «پل ولفو ویتز» رئیس مستعفی بانك جهانی، دیك چنی معاون بوش، رئیسان شركت های بزرگ بین المللی مانند نوكیا، كوكاكولا، مایكروسافت، پپسی و... اشاره كرد.

خبرنگاران جسور
در 53 سال گذشته هیچ گونه لیستی از اسامی شركت كنندگان و یا محتوای جلسات، از سوی گردانندگان بیلدربرگ منتشر نشده است. اما «جیم تاكر» و «الكس جانز» از جمله خبرنگارانی هستند كه موفق شده اند پس از سال ها تعقیب و گریز از پژوهش، اطلاعات ارزنده ای را در مورد اهالی بیلدربرگ به دست آورند. تاكر بیش از 35 سال از عمر خود را در تعقیب بیلدربرگ بوده است. او یك روزنامه نگار ورزشی در نشریه كم تیراژ Spotlight بود، اما پس از اینكه در دهه 70 به وجود بیلدربرگ پی برد، بازی موش و گربه را با اهالی بیلدربرگ آغاز كرد. تاكر هدف خود را افشای ماهیت شوم بیلدربرگ عنوان كرده و می گوید: «آنها از من متنفرند، چرا كه من اجازه نخواهم داد بیلدربرگ با خیال راحت بر دنیا حكومت كند.»
این خبرنگار جسور اولین كسی بود كه به جستجوی مكان برگزاری اجلاس بیلدربرگ پرداخت. شاید علت اینكه در سال های اخیر «كمیته سازماندهی» بیلدربرگ خود اقدام به اعلام شهر و تاریخ برگزاری اجلاس می كند، افشاگری های مستند تاكر باشد.
او می داند كه اجلاس بیلدربرگ همیشه در ماه مه یا ژوئن و در یكی از هتل های پنج ستاره برگزار می شود. گاه، رسانه های تحت كنترل بیلدربرگ به منظور انحراف افكار عمومی، نام هتل های دیگری را محل برگزاری اجلاس معرفی می كنند. اما تاكر به خوبی می داند كه چگونه از عهده این فریبكاری برآید. او به تمام هتل های پنج ستاره شهر اعلام شده مراجعه كرده و در تاریخ مورد نظر بیلدربرگ، درخواست اتاق می كند. وقتی مطمئن شد كه هتل خاصی در آن تاریخ معین سرویس نمی دهد، مرحله بعدی جستجوی خود را آغاز می كند.
در سال 1999 كه اجلاس بیلدربرگ در پرتغال برگزار می شد، تاكر به آنجا رفت و هتل مورد نظر بیلدربرگ یعنی هتل قیصر شهر «سینترا» را شناسایی كرد. او سپس با دفتر هتل تماس گرفت:
- «ببخشید، من به اجلاس بیلدربرگ دعوت شده ام، اما متأسفانه دعوت نامه ام گم شده است. درست تماس گرفته ام؟ مكان برگزاری نشست همانجاست؟
- بله، اینجا دقیقاً همان مكانی است كه شما باید حضور داشته باشید.»
در پرتغال، مأموران سیا به حضور تاكر پی برده و به تعقیبش پرداختند. او كه در اطراف هتل قیصر مشغول تهیه عكس بود، سریعاً خود را به اتومبیلش رساند و با «رانسون» همراه انگلیسی خود اقدام به فرار كرد. در حالی كه اتومبیل سیا به دنبال تاكر افتاده بود، «رانسون» با سفارت بریتانیا در پرتغال تماس گرفت و درخواست كمك كرد. اما پاسخ سفارت به او این بود: «بیلدربرگ بسیار بزرگتر از قد و اندازه ماست، ما خیلی كوچك هستیم، فقط یك سفارتخانه كوچك. تنها كمكی كه می توانیم به شما بكنیم این است كه بگوئیم، سریعاً به محل اقامت خود برگشته و از آنجا تكان نخورید.» تاكر و همراهش به سختی توانستند از دست سیا جان سالم به در برند.
شیوه تاكر این است كه در اطراف هتل استتار می كند و با دوربین خود از خودروهایی كه وارد محل می شوند، عكس می گیرد. او تمامی افراد را شناسایی می كند. این خبرنگار جسور همه این افراد را در حال ورود به هتل اجلاس بیلدربرگ دیده است: «دیوید راكفلر» رئیس بانك منهتن، «آمبرتو آگنلی» رئیس كارخانه فیات، «ورنون جردن» دوست صمیمی بیل كلینتون، «هنری كسینجر» كه هم اكنون از سران بیلدربرگ به شمار می رود، «ریچارد هولبروك» نماینده سابق آمریكا در سازمان ملل، «روبرت زولیك» معاون وزیر خارجه آمریكا و نامزد احراز پست ریاست بانك جهانی، «كانراد بلك» مدیرمسئول روزنامه «دیلی تلگراف» و صاحب بیش از 480 نشریه در سر تا سر جهان، و بسیاری دیگر از اشخاص قدرتمند و صاحب نفوذ در عرصه های مختلف.
تاكر هم اكنون به عنوان «پیشگام جبهه ضد بیلدربرگی» از تمامی ابعاد پیدا و پنهان این سازمان مرموز آگاه است. او می گوید كه بیلدربرگی ها از سال 1954 بر دنیا حكومت می كنند. به عقیده وی، بیلدربرگی ها تصمیم می گیرند كه جنگ ها چه زمانی آغاز شوند، چقدر طول بكشند، و كی پایان یابند.
پیام تاكر به جهانیان این است: «من از مردم می خواهم بفهمند كه این اجلاس، یك نشست عادی محرمانه نیست كه در آن نخبگان گردهم آیند و در مورد مسائل مختلف به تبادل نظر بپردازند. بیلدربرگی ها تقریباً تمامی امور جهان را در دست دارند... و اگر این حرف مرا باور كنید، لطف بزرگی در حق «خود» كرده اید.»
در كنار تاكر، می توان نام «الكس جانز»، از گردانندگان سایت
prisonplanet
را نیز به عنوان یكی از افشاگران ماهیت بیلدربرگ ذكر كرد. او موفق شد سال گذشته در سفری كه به «اوتاوا» در كانادا داشت، به لیست كامل اشخاص دعوت شده به اجلاس كانادا (11-8 ژوئن 2006) دست پیدا كند.

اجلاس 2007 اسلامبول
صهیونیسم در سال جاری نیز، بار دیگر سران اقتصادی و سیاسی، بانكداران بزرگ، اعضای كمیسیون اروپا و عوامل اجرایی غرب را گردهم آورد.
«آمریكن فری پرس»، دستور كار اجلاس 2007 بیلدربرگ را «ایجاد یك اتحادیه آمریكایی متشكل از كشورهای غربی با واحد پول مشترك موسوم به «آمرو» (تركیبی از دو كلمه
Europe و America)، تعیین رئیس جدید بانك جهانی، چگونگی برخورد با روسیه، تعیین رئیس جمهور آینده آمریكا، مسئله هسته ای ایران» و... عنوان كرد.
سایت جانز ریپورت نوشت، «یكی از محورهای اصلی نشست بیلدربرگ 2007 نگرانی آمریكا و اروپا از توان بالای روسیه در بخش انرژی است. به گفته یك آمریكایی عضو بیلدربرگ، روسیه بعد از سال ها ركود اقتصادی هم اكنون علیه ایدئولوژی «جهان تك قطبی» موضع گرفته و در جهت تضعیف ابزار اصلی تحقیق این ایدئولوژی یعنی «ناتو» تلاش می كند.»
جیم تاكر نیز اینگونه ابراز عقیده كرد كه «كشورهای اروپایی به دلیل سرمایه گذاری های میلیاردی خود در ایران، در مقابل هرگونه تئوری آمریكا مبنی بر مقابله نظامی با تهران، موضع خواهند گرفت.»
هفتم مه 2007 سفارت تركیه در آمریكا تائید كرد كه اجلاس بیلدربرگ اول تا سوم ژوئن در اسلامبول برگزار خواهدشد، اما به هیچ عنوان مكان دقیق آن را اعلام نكرد. در اسلامبول، شهری كه بیش از 100 هتل دارد، پیدا كردن مكان دقیق اجلاس كار ساده ای نبود.
بیلدربرگ- كه حال دیگر از آن حالت كاملا سری خارج شده و ده ها خبرنگار به دنبال افشای ماهیت آن هستند- سعی كرد با استفاده از رسانه های تحت كنترل خود در تركیه، تصویر مثبتی از این اجلاس در افكار عمومی ایجاد كرده و با اعلام یك مكان جعلی، خبرنگاران را نیز به 64 كیلومتر دورتر از هتل برگزاری اجلاس روانه كند. برخی روزنامه های تركیه نوشتند كه این اجلاس در هتل «كلاسیس» شهر «سیلیوری» در حومه اسلامبول برگزار خواهد شد. اما تاكر، 31 مه، یك روز قبل از آغاز اجلاس، فاش كرد 99درصد مطمئن است كه این اجلاس در هتل «ریتز كارلتون» اسلامبول برگزار می شود. او علت این اظهارنظرش را حضور فشرده پلیس در اطراف هتل یاد شده اعلام كرد.
سایت رسمی هتل «ریتز كارلتون» نیز نشان می داد كه اول تا سوم ژوئن هیچ سرویسی به مراجعه كنندگان داده نمی شود. به گفته خود تاكر، نیروهای امنیتی و پلیس مخفی او را به شدت تحت نظر داشتند. پلیس سرتاسر محدوده هتل را حصاركشی كرده بود و كل منطقه را كنترل می كرد.
هتل ریتز كارلتون 2403 مترمربع فضای برگزاری همایش و كنفرانس دارد. عكس های گرفته شده از هتل به وضوح نشان می دهند كه ریتز كارلتون برای برگزاری یك اجلاس فوق سری كاملا مناسب است. وجود جنگل و یك دریاچه بزرگ در اطراف هتل، آن را به یك جزیره تبدیل كرده است.
حدس اینكه شركت كنندگان بیلدربرگ 2007 چه كسانی هستند، دیگر كار مشكلی نبود. اخیراً «ولفوویتز» به یك خبرنگار ترك گفته بود كه در آینده نزدیك برای شركت در یك اجلاس محرمانه، به اسلامبول خواهد رفت. كسانی چون هنری كیسینجر یهودی، دیوید راكفلر، یا «اتین داویگنون» 73ساله كه خبرگزاری بی بی سی ریاست او را در سازمان بیلدربرگ تائید كرد، «بتریكس» دختر پرنس بر نهارد از بنیانگذاران بیلدربرگ، و ده هاتن دیگر نیز قبلا هویتشان افشا شده بود و پای ثابت اجلاس محسوب می شدند. با این حال، تاكر، جانز، دانیل استالین و دیگر «كاوشگران بیلدربرگ» توانستند چهره های جدیدی را در اجلاس 2007 شناسایی كنند.
سایت «جانزریپورت»، اول ژوئن به نقل از منابع خود در داخل بیلدربرگ نوشت، «روبرت زولیك» كاندیدای ریاست بانك جهانی به بیلدربرگ قول داده است كه در قدرت بخشیدن به این «دولت واحد جهانی» تمامی توان خود را به كار گیرد؛ بیلدربرگ تصمیم گرفته است كه زولیك رئیس بانك جهانی شود.» یك روز بعد، روزنامه «فانینشال تایمز»، از رسانه های تحت سلطه بیلدربرگ، این خبر را قطعی كرد: «روبرت زولیك رئیس جدید بانك جهانی است»! بانك جهانی در كنار صندوق بین المللی پول به عنوان ابزاری برای پیشبرد سیاست های نئولیبرالیستی بیلدربرگ، هم اكنون پس از كناررفتن ولفوویتز، در انتظار ریاست زولیك، معمار توافقنامه تجارت آزاد آمریكای شمالی (نفتا) است.
از چهره های جدید اجلاس 2007، «ریك پری» فرماندار تگزاس بود كه دفتر مطبوعاتی اش حضور وی را در نشست اسلامبول تائید كرد. به عقیده تاكر بیلدربرگ پری را رئیس جمهور بالقوه ای برای آمریكا می داند. تاكر می گوید، اگر پری سال آینده نیز در اجلاس بیلدربرگ حضور یابد، می توان او را یكی از مدعیان اصلی ورود به كاخ سفید قلمداد كرد.
¤ ¤ ¤
اجلاس بیلدربرگ 2007 پایان یافت و اهالی آن دستور كار سال آینده جهان را به كشورهایشان بردند تا سیاست تشكیل یك دولت واحد جهانی تحت كنترل صهیونیسم را پیش ببرند. اما آیا سران صهیونیست خواهند توانست این آرزوی خود را تحقق بخشند؟ آیا ابزاری برای جلوگیری از تحقق این امر وجود دارد؟!
بزرگی می گفت، یك شعبده باز تا زمانی می تواند در فریفتن مردم موفق باشد كه تماشاگران از «پشت پرده شعبده بازی» او بی خبرند. اگر كسی به پشت این پرده رفته و حقایق را برای مردم بازگو كند، سكه این شعبده باز از رونق خواهد افتاد.

منابع و مأخذ:
1- روزنامه گاردین چاپ
لندن 10/3/2001
2-
www.bilderberg.org
3-
www.newsconfidential.com
4-
www.prisonplanet.com
5-
www.infowars.net
6-
www.jonesreport.com
7-
www.americanfreepress.net


 نوشته شده در شنبه 15 بهمن 1390 توسط شهرزاد
مقام معظم رهبری

موضوعات
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic