بانک مقالات ضدشیطان پرستی ، ضد فراماسونری ،ضد اومانیسم وضد صهیونیسم anti666
اندكی صبر ظهور نزدیك است...

بزرگ مردتاریخ

جستجو
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

موضوع: سازمانهای ماسونی -
بررسی موشكافانه روند مناسبات بین المللی، پرده از ماهیت «به ظاهر متفاوت » دولت های غربی برداشته و همه آنها را در یك «مسیر واحد» قرار می دهد. مسیری كه در آن، سیاست و اقتصاد و اصول ارزش های یك دولت و كشور خاص مطرح نیست و موجودیت نظام های سیاسی، فقط در قالب این «واحد» قابل تعریف است. اگر اروپا و آمریكا اختلافات جزیی با هم دارند، در سیاست شعارهایی چون دموكراسی، آزادی، حقوق بشر؛ و در اقتصاد نئولیبرالیسم، آنها را به هم پیوند زده است. اگرچه این پیوند در خدمت توهین به دموكراسی، سلب آزادی، نقض حقوق بشر و استثمار جهان سوم قرار گرفته، اما دولت های غربی با بهره گیری از بلندگوهای تبلیغاتی خود و سانسور واقعیت ها، در مقابل آگاهی افكار عمومی نیز ایستاده اند. این همسویی و وحدت رویه، حكایت از یك معمار پشت پرده دارد كه با «تعیین مسیر» و «تعریف اصول» می خواهد دنیا را بر محور خواسته هایش بچرخاند.

                             
  بقیه درادامه مطلب

به راستی، این معمار كیست؟ چه شخص یا گروهی دستور روز جهان را مشخص می كنند؟ آیا امكان دارد كه گروهی كوچك بر كل دنیا حكومت كند و تعیین سران كشورها در دست آن باشد؟ تعیین كننده قیمت نفت و طلا باشد؟
با در نظر گرفتن گروهی متشكل از بزرگترین سرمایه داران جهان، سران رسانه های پرمخاطب و تاثیرگذار دنیا، رهبران كشورهای صنعتی، افراد بانفوذ و تاثیرگذار در عرصه سیاست بین الملل و... تصور این «گروه معمار» چندان هم مشكل نیست.
چهارشنبه 9خرداد 86، خبری در مورد برگزاری یك اجلاس فوق سری در تركیه روی خروجی خبرگزاری ها قرار گرفت، اما فقط تاریخ و شهر برگزاری این اجلاس (اول تا سوم ژوئن، اسلامبول) به اضافه مطالبی درباره سری بودن آن بیان شد. هیچ گونه خبری از محورهای نشست «بیلدربرگ»، اسامی كامل و دقیق شركت كنندگان، یا حتی بعدها، تصمیمات اتخاذشده در آن منتشر نشد. آرشیو خبرگزاری ها نشان می داد كه در سال های گذشته نیز فقط خبر برگزاری اجلاس و مطالبی مشابه با آنچه ذكر شد، در اختیار رسانه ها قرار گرفته است. با مطالعه پرونده موجود در آرشیو كیهان با عنوان «بیلدربرگ، ماهیت و اهداف» كه در سال 36 به چاپ رسیده بود، نگارنده درصدد بررسی گسترده تر كاركردهای این نهاد مرموز برآمد.
آنچه پیش روی شماست بررسی پرونده بیلدربرگ است كه به اتفاق می خوانیم.
سرویس خارجی كیهان

*********

بیلدربرگ؛ دولت نامرئی جهان «بیلدربرگ» یك سازمان جهانی مرموز است كه محافل مختلف سیاسی به دیده مشكوك به آن نگریسته و بسیاری آن را «دولت پنهان جهان» می دانند.
صهیونیست ها در راستای اهداف خود برای تسخیر جهان و تشكیل یك «دولت واحد» تحت كنترل خود، پس از برنامه ریزی برای در دست گرفتن اهرم های سیاسی، اقتصادی و تبلیغاتی جهان، حال به این نتیجه رسیده بودند كه باید این اهرم ها را در یك نقطه جمع كرده و از یك منبع فكری و ایدئولوژیك تغذیه كنند. «بیلدربرگ» این منبع ایدئولوژیك است كه تقریبا هر سال یكبار رهبران سیاسی جهان، رئیسان شركت های بزرگ و محافل مالی عظیم كه بازوهای اقتصادی و بازرگانی دنیا را در انحصار دارند، و نیز صاحب نظران عرصه های سیاسی، اجتماعی و تبلیغاتی را در یك نقطه جمع كرده و پشت درهای بسته دستور كار سال آینده جهان را تعیین می كند.
این نهاد تحت كنترل صهیونیست ها همه ابزارهای لازم را برای تحقق اهداف خود در اختیار دارد. با بهره گیری از رسانه ها و منابع عظیم مالی، قدرت و حكومت در كشورها را به افراد موردنظر خود می سپارد؛ با استفاده از اهرم هایی چون بانك جهانی، صندوق بین المللی پول، سازمان تجارت جهانی و مانند آنها، قیمت نفت و طلای سال را تعیین می كند. به واسطه بازوهای اجتماعی و حقوقی خود قوانینی را برای كشورها وضع می كند كه جلو هرگونه تحرك علیه اهداف صهیونیسم را بگیرد.
براساس مدارك موجود، پیوند اروپا و آمریكا به وسیله ناتو، ایجاد بازار مشترك اروپا، روی كارآمدن كسانی چون كلینتون، بلر و بسیاری كه هنوز نامشان در خفا مانده، استعفای مارگارت تاچر، وقوع جنگ خلیج فارس، تحول نهضت اروپا، تخریب وجهه ژان ماری لوپن ناسیونالیست در فرانسه، تحریم آرژانتین در جریان جنگ «فالك لند»، تقسیم آلمان به دو قسمت شرقی و غربی، همه و همه در جلسات بیلدربرگ تصمیم گیری شده اند.
بیلدربرگ به دنبال ایجاد یك دولت جهانی است. دولتی كه اقتصاد و سیاست و حتی مذهب آن فقط یك بعد داشته باشد: صهیونیسم.
جلسات بیلدربرگ هر سال در یكی از هتل های پنج ستاره دنیا و تحت شدیدترین تدابیر امنیتی تشكیل می شود. از آنجایی كه صهیونیسم، رمز موفقیت خود را «پنهان كاری» می داند، هیچ رسانه ای حق ورود به جلسات آن را ندارد. هتل مورد نظر 48ساعت قبل از شروع اجلاس قرق می شود. ماموران سیا و كشور برگزاركننده، در جای جای هتل مستقر می شوند. به آنها دستور داده می شود كه هر جنبنده ای را در محدوده چند كیلومتری هتل تحت كنترل داشته و در صورت نیاز، افراد مشكوك را به قتل برسانند.
كشور برگزاركننده اجلاس، از سوی منابع مالی بیلدربرگ برای رزرو هتل تغذیه می شود. اسامی دعوت شدگان به اجلاس كاملا محرمانه می ماند و كشور میزبان برای دعوت شدگان ویزا هم صادر نمی كند تا نام آنها در جایی ثبت نشود. محتوای اجلاس كاملا محرمانه می ماند و هیچ یك از اعضا حق انتشار مطالب مطروحه در جریان نشست ها را ندارد.
تمامی ورود و خروج ها در جریان این نشست های چهار روزه تحت كنترل است. حتی میوه ها و مواد غذایی كه برای شركت كنندگان تهیه می شود، كاملا بازرسی می شوند. سؤال منتقدان این است كه «اگر هدف از برگزاری این اجلاس توطئه چینی علیه ملت ها و كشورها، استثمار جهان سوم، استحمار افكار عمومی، و پیشبرد اهداف شوم صهیونیسم نیست، چرا این اصل دموكراسی مبنی بر «بحث و تبادل نظر علنی در مورد مسائل» در بیلدربرگ رعایت نمی شود؟»
سال ها بود كه حتی مكان و زمان برگزاری اجلاس بیلدربرگ نیز فاش نمی شد اما خبرنگاران جسوری هستند كه سال ها به تعقیب «بیلدربرگی »ها پرداخته و به اسناد قابل توجهی در این مورد دست یافته اند. (در ادامه این نوشتار از این خبرنگاران و اسنادی كه آنها به دست آورده اند نیز سخن خواهیم گفت).
از آنجایی كه سران رسانه های بزرگ دنیا خود در خدمت بیلدربرگ هستند، این رسانه ها هیچ گاه اقدام به تشریح كاركرد این سازمان مخوف نكرده اند. «گوردن تتر» ستون نویس روزنامه انگلیسی «فایننشال تایمز» در سال 1947 طی مطلبی فقط چند سؤال در مورد جلسات بیلدربرگ مطرح كرد، اما بلافاصله توسط گردانندگان روزنامه مذكور، از كار بركنار شد.نوشته شده در شنبه 15 بهمن 1390 توسط شهرزاد
مقام معظم رهبری

موضوعات
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات