بانک مقالات ضدشیطان پرستی ، ضد فراماسونری ،ضد اومانیسم وضد صهیونیسم anti666
اندكی صبر ظهور نزدیك است...

بزرگ مردتاریخ

جستجو
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

موضوع: بهائیت -اسلام ستیزی -
به گزارش مشرق، کیهان نوشت: از چندی پیش جریان فرهنگی مشكوكی در دانشگاه تهران تحركات خود را آغاز كرده است كه به دنبال ترویج كارگزاران فرهنگی عصر پهلوی و نادیده گرفتن دانشمندان متعهد می باشد. یكی از نخستین اقدامات این عناصر، بازگرداندن مجسمه های نیم تنه برخی از كارگزاران عصر قاجار و پهلوی اول و دوم از چند سال قبل به سالن كتابخانه دانشگاه است.

ایرج افشار


سیاست ها و اقدامات این عناصر به جایی رسیده است كه برای مورخان وابسته و نزدیكان حسن تقی زاده، سالن یادبود بنا می كنند و اكنون قصد نامگذاری سالنی را به نام «ایرج افشار» دارند كه پس از انقلاب نیز با «بنیاد مطالعات ایران» (به ریاست اشرف پهلوی) همكاری نزدیك داشت.


به نظر می رسد روسا و مدیران دغدغه مند دانشگاه تهران باید نسبت به تحركات چنین عناصر نامطلوبی كه پست های مدیریتی كتابخانه دانشگاه را در اختیار دارند، واكنش جدی نشان دهند و مانع از ترویج آرا و نگرش چهره هایی شوند كه آثارشان هیچ سنخیتی با انقلاب اسلامی ندارد.


گفتنی است مرحوم «جلال آل احمد» طی یادداشت مهمی در آبان 1345 خطاب به «ایرج افشار» وی را از حامیان بهائیان معرفی می كند كه «زیر بار اباطیل آنان را» گرفته است. «ایرج افشار» در 15 آذر 1356 با حكم «فرح پهلوی» به عضویت هیات امنای «بنیاد فرهنگ ایران» جایگزین «منوچهر اقبال» شد و با دربار پهلوی و «احسان یارشاطر»، «تقی زاده» و ... رابطه بسیار نزدیكی داشت
برچسب ها: ایرج افشا-بهئیت-بیت العدل-صهیونیسم-بایت-مهناز رئوفی-تسجیل شدن-دانشگاه تهران-تحرکات بهائیت-شوقی افندی-عباس افندی-بهاءالله-فرقه های دست ساز،

نوشته شده در پنجشنبه 2 آذر 1391 توسط شهرزاد
مقام معظم رهبری

موضوعات
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic