بانک مقالات ضدشیطان پرستی ، ضد فراماسونری ،ضد اومانیسم وضد صهیونیسم anti666
اندكی صبر ظهور نزدیك است...

بزرگ مردتاریخ

جستجو
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیثاین سناریو در حالی علیه دیپلمات‌های ایرانی دنبال شده که سناریوی «حمله تروریستی علیه سفارتخانه‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی» نیز چندی پیش طرح ریزی و اجرا شده بود ولی آنقدر مضحک و ساختگی بود که در جلب افکار عمومی ناکام ماند. به نظر می‌رسد سناریوی «آزار جنسی کودکان از سوی دیپلمات‌های ایرانی» و درگیر کردن عواطف عمومی علیه ملت ایران، بهترین جایگزین برای سناریوی حمله به سفارتخانه‌هاست.

گفتنی است این توطئه با هدف خدشه وارد کردن به وجهه جمهوری اسلامی ایران در بین ملت‌ها در حالی صورت می‌گیرد که حکایت رسوایی اخلاقی سیاستمداران غربی خود مثنوی هفتاد من کاغذ است.
شاید مروری گذرا بر چند نمونه از رسوایی‌های اخلاقی سیاستمداران غربی بتواند پرده از “مرگ اخلاق سیاسی در غرب” بگشاید:

برلوسکونیهمسر برلوسکونی، نخست وزیر سابق ایتالیا، بارها وی را به سبب استفاده از زنان بدنام در عرصه سیاست مورد نکوهش قرار داده است.

پس از انتشار اظهارات جنجالی هسر برلوسکونی، وی اعلام کرد که زندگی مشترک او و "ورونیکا لاریو" خاتمه یافته است. رسانه‌های ایتالیا به شکل گسترده‌ای خبر درخواست طلاق ورونیکا لاریو را پوشش دادند.

به نوشتهٔ مطبوعات ایتالیا، ورونیکا لاریو، همسر ۵۲ سالهٔ برلوسکونی در ایمیلی که برای خبرگزاری ایتالیایی “آنسا” فرستاده بود، اعتراض خود را نسبت به علاقهٔ همسرش به زنان جوان و زیبا اعلام کرده بود. محرک این اعتراض، لیست نامزدهای معرفی شده از سوی برلوسکونی برای انتخابات پارلمانی اتحادیهٔ اروپا بودند.

همسر برلوسکونی در ایمیل خود نوشته بود: «من و فرزندانم از این زد و بندهایی که تنها در خدمت سرگرم کردن فرمانروا هستند، حمایت نمی‌کنیم. ما تحمل می‌کنیم.»

او سپس افزوده بود که برلوسکونی از سندروم ناپلئونی رنج می‌برد.

در کنار جنجال بر سر لیست انتخاباتی برلوسکونی مسئله رابطه غیراخلاقی وی با یک دختر ۱۸ ساله نیز حاشیه‌های فراوانی به وجود آورد.

حضور برلوسکونی در جشن تولد ۱۸ سالگی “نومی لتیزیا ” که با هدیه دادن یک گردنبند الماس و ۶۰۰۰ یورو و طلا همراه بود، بسیار خبرساز شد.


نیکلا سارکوزینیکلا سارکوزی رئیس جمهور پیشین فرانسه نیز از اتهامات اخلاقی مبرا نیست. برای نخستین بار با دختر یک داروساز بنام ”ماری دومینیک کولیوی” ازدواج کرد که پس از مدتی و بعد از تولد فرزندش از او جدا شد چرا که می‌خواست با معشوقه جدیدش “سیسیلیا آلبنیز” که یک زن شوهردار بود ازدواج کند؛ روابط این دو به جایی رسید که سیسیلیا از همسرش جدا شد و با سارکوزی ازدواج کرد.

پس از ۱۱ سال زندگی مشترک، ” سیسیلیا ” وقتی شنید سارکوزی روابط نامناسبی با برخی زنان برقرار کرده است، به خاطر تلافی، با یک مرد مشهور آمریکایی مراوداتی برقرار نمود که به شدت موجب ناراحتی سارکوزی شد، به طوری که تکلیف سیسیلیا را یکسره کرد.
وی بعد از جدایی از سیسیلیا عاشق “کارلا برونی” مدل سابق و خواننده ۳۹ ساله‌ای که در ایتالیا با وی آشنا شده بود، شد و در حال حاضر بیشتر وقت خود را با او می‌گذراند.

اما چندی است که اخباری درباره رابطه نامشروع سارکوزی و همسرش با یک زن و مرد دیگر منتشر شده است. گفته می‌شود برونی، روابط عاشقانه‌ای با "بنیامین بیولی" موسیقی‌دان و برنده یک جایزه موسیقی در فرانسه برقرار کرده است.

در این بین برخی رسانه‌های فرانسوی نیز از رابطه نامشروع سارکوزی با یک زن دیگر خبر دادند، آن‌ها نوشتند: «رئیس‌جمهور هم با «چانتال جوانو» به آرامش می‌رسد.»
بنا بر این گزارش، یادداشت‌های محرمانه "ایو برتران" مأمور سابق اطلاعاتی فرانسه از ارتباط نامشروع سارکوزی در زمانی که عهده دار سمت وزیر کشور بود با همسر یکی از مسئولان کشوری خبر می‌دهد.

باراک اوباماباراک اوباما رئیس جمهور کنونی آمریکا نیز از رسوایی جنسی بی نصیب نمانده است. چندی پیش روزنامه آمریکایی “نشنال اینکوایرر” تاکید کرد که اوباما در سال ۲۰۰۴ با ویرا بیکر دستیار خود که در تبلیغات انتخاباتی وی برای ورود به مجلس سنا میلیون ها دلار کمک مالی جمع آوری کرده بود، ارتباط نامشروع داشته است.

البته این اولین بار نیست که موضوع رابطه اوباما با دستیار خود مطرح می شود زیرا پیش از این نیز در سال ۲۰۰۸ روزنامه انگلیسی “دیلی میل” این موضوع را افشا کرده بود.

استراوس کان


استراوس کان، رئیس پیشین صندوق بین المللی پول که همه انتظار داشتند به عنوان نامزد سوسیالیست در رقابت‌های انتخاباتی ریاست جمهوری ۲۰۱۲ فرانسه شرکت کند، توسط مأموران قضایی نیویورک و نیوجرسی در بخش مسافران درجه یک هواپیمای خطوط هوایی ایرفرانس به اتهام اقدام برای تجاوز به خدمتکار هتل محل اقامت دستگیر شد.

بیل کلینتون


مهمترین رسوایی کلینتون که جنجال زیادی به پا کرد، مربوط به رسوایی اخلاقی و روابط نامشروع وی با “مونیکا لوینسکی“ از کارآموزان کاخ سفید بود. در ژانویه ۱۹۹۸، کلینتون در دادگاه حاضر شد تا در مقابل اتهامات وارده در این خصوص که توسط “پاولاکوربین جونز” یک کارمند سابق ایالت آرکانزاس، مطرح شده بود، از خود دفاع کند.

در ۱۷ اوت ۱۹۹۸ پس از اخبار گسترده ای که مطبوعات آمریکا در خصوص اعتراف لوینسکی درباره رابطه جنسی اش با کلینتون منتشر کردند، وی در مقابل هیأت منصفه فدرال حاضر شد و به رابطه غیراخلاقی خود با لوینسکی اعتراف کرد.

هیلاری کلینتون
در جریان مبارزات انتخاباتی درون حزبی دموکرات ها،انتشار اخبار مربوط به رسوایی اخلاقی و همجنس گرایی هیلاری کلینتون تعجب برخی هواداران دوآتشه وی را برانگیخت.

پیش از انتشار اخبار مربوط به رسوایی اخلاقی هیلاری کلینتون با یکی از رؤسای دفترش، وی وعده داده بود که رسوایی جنسی همسرش بیل کلینتون را هیچ گاه در آینده تکرار نخواهد کرد. لازم به ذکر است که هیلاری کلینتون زمانی این جمله را بر زبان رانده است که بیش از ۶۰ سال از عمر وی می گذرد!

کاندولیزا رایسکاندولیزا رایس وزیر امور خارجه آمریکا در دولت بوش، در حاشیه سفرهای خود به خاورمیانه که به بهانه بررسی روند صلح منطقه انجام می گرفت با جوان عربی از نزدیکان یکی از سران عرب دیدار می کرد که اخباری مبنی بر ارتباط پنهانی میان آن ها در رسانه ها منتشر شد.

از آن سو، جوان عرب نیز با سفرهای خود به اروپا و آمریکا فرصت هایی برای دیدار با رایس به وجود می آورد. این جوان عرب می توانست در بخش های مختلف وزارت امور خارجه ایالات متحده آمریکا به راحتی تردد کند در حالی که این امر برای بسیاری ممنوع است.

زیپی لیونی و رایسپیروزی لیونی در انتخابات حزب کادیما در سال ۲۰۰۸ موجب شد برخی حرف‌ها در مورد او دوباره بر سر زبان‌ها بیفتد. از جمله این حرف‌ و حدیث‌ها می‌توان به آنچه "گلن کاسلر" روزنامه‌نگار آمریکایی در کتاب خود ذکر کرده است، اشاره کرد. وی در کتاب خود از "هم‌جنس‌باز" بودن لیونی پرده برداشته بود.

بنا بر این گزارش، خبرنگار مذکور آمریکایی در این کتاب می‌نویسد، زیپی لیونی با دوست‌دختر خود که "ریندی بین" نام داشت معاشرت جنسی داشته است.

همچنین از جمله این موارد می‌توان به تصریحات خانم "لیمور لیونات" وزیر پیشین آموزش اسرائیل اشاره کرد که وی نیز از وجود روابط ‌جنسی میان لیونی و خانم "کاندولیزا رایس" خبر داده بود.

"الیوت اسپیتزر" فرماندار نیویورکفساد جنسی "الیوت اسپیتزر" فرماندار نیویورک سال ۲۰۰۷ فاش شد. روزنامه انگلیسی دیلی تلگراف در آن زمان نوشت: فرماندار نیویورک که متأهل است و سه فرزند دختر نیز دارد، پس از آنکه روزنامه نیویورک تایمز رسوایی وی را به نقل از مأمورین FBI افشا نمود، مجبور شد در حالی که "سیلدا" همسرش نیز کنار وی ایستاده بود، عذرخواهی کند.

جرم وی هنگامی ثابت شد که یک گروه از مأمورین پلیس آمریکا صدای وی را در یک محفل فساد به نام "باشگاه امپراطوران" در واشنگتن ضبط نمودند. گفته می‌شود دفاتر این محفل فساد پس از مدت‌ها تحقیقات در لندن و پاریس تعطیل شد.

آندریاس پاپاندرئوآندریاس پاپاندرئو، نخست وزیر سابق یونان در طول یک پرواز کاری و برای حضور در یک کنفرانس با یک مهماندار ۳۴ ساله هواپیما رابطه نامشروع برقرار کرد که جریان این رابطه بعدها افشا شد و موجبات رسوایی اش را فراهم آورد.

رسوایی جنسی زن نخست وزیر ایرلند شمالی


خبر رسوایی جنسی همسر نخست وزیر ایرلند شمالی در سال ۲۰۱۰ فاش شد.

" ایریس رابینسون" ۶۰ ساله که در ظاهر مدافع ارزش های خانواده بود، نه تنها با یک پسر ۱۹ ساله ارتباط نامشروع داشته بلکه از بودجه دولت به وی کمک های مالی نیز کرده است.

به نوشته لس آنجلس تایمز، افشای رابطه این زن با جوانی که قریب به چهل سال از خودش کوچکتر بود، منجر به وقوع تنش شدید میان کاتولیک ها و پروتستان ها در ایرلند شمالی شد.

جالب توجه است که در ایرلند از این زن به عنوان یکی از فعالان مطرح در زمینه حقوق خانواده یاد می شود که به شدت مخالف ازدواج همجنس بازان هم بوده است.

رسوایی شهردار فرانسوی در تجاوز به نوه‌‌ خردسالش

"کریستین لاکونو" شهردار شهر ونس فرانسه در پی افشای رسوایی جنسی تجاوز به نوه خردسالش به ۹ سال حبس محکوم شد.شبکه تلویزیونی "فرانس ۲۴ " در سال ۲۰۰۹ اعلام کرد: کریستین لاکونو ۷۴ ساله که متهم به تجاوز به نوه‌اش طی سال‌های ۱۹۹۶ تا ۱۹۹۸ است، توسط دادگاه به ۹ سال زندان محکوم شد.
طبق اطلاعات به دست آمده، نخستین باری که لاکونو این حادثه تکان‌دهنده و این عمل وقیحانه را انجام داده، نوه‌اش تنها ۵ سال داشته و پدربزرگ تا سن ۸ سالگی همچنان این عمل زشت و شنیع را تکرار می‌کرده است.

رهبر مجلس اعیان انگلیس
در اوایل سال ۲۰۱۱ یک هفته‌نامه انگلیسی فاش کرد که رهبر مجلس اعیان انگلیس و دوست نزدیک نخست وزیر وقت این کشور، متهم به داشتن رابطه نامشروع با زنی است که از وی برای حضانت فرزندش کمک خواسته بود.

ساندی تلگراف نوشت: «"لرد استراثکلاید" ۵۰ ساله دوست نزدیک دیوید کامرون نخست وزیر (وقت) انگلیس است که ۲۰ سال از ازدواجش می‌گذرد و سه دختر دارد. آخرین رابطه
نامشروع این مقام بلندپایه با کانینگهام در ازای ۴۰ دلار صورت گرفت!»

جورج ترونجورج ترون‌، وزیر خدمات عمومی دولت نیکولا سارکوزی، رئیس جمهور پیشین فرانسه، سال گذشته از سوی دو زن به آزار جنسی متهم شد.

دو زن فرانسوی از کارمندان سابق شهرداری "دراوی" که جورج ترون شهردار آن است، به دادگاه و پزشکی قانونی فرانسه مراجعه کرده و او را به تجاوز جنسی متهم کردند.

پل ولفوویتز


"پل ولفوویتز" سیاستمدار محافظه کار آمریکایی و مشاور بوش در زمان ریاست جمهوری، پس از اینکه به ریاست بانک جهانی رسید ناگهان غافلگیر و با اتهام رسوایی اخلاقی روبه‌رو شد.

خانم "شاها رضا" معشوقه ولفوویتز دو بار ترفیع گرفت و حقوق سالیانه او به میزانی افزایش یافت که دربانک جهانی بی سابقه بود؛ یعنی ۱۹۳ هزار دلار در سال که گفته می‌شد حتی کاندولیزا رایس هم به این میزان حقوق نمی‌گرفت.

رچیدا دی تیدر این رسوایی "رچیدا دی تی" وزیر دادگستری فرانسه، دغدغه جدیدی را در رسانه های این جامعه ایجاد کرد و آن جستجو در پی مردی بود که پدر فرزند وی به شمار می رفت.

به عبارت دیگر، در این داستان فرانسوی، مشخص نیست که وزیر دادگستری از چه کسی باردار شده و چه بسا سبب این کنجکاوی رسانه ای، اشتهای توصیف ناپذیر سارکوزی به هوسرانی است و رسانه های فرانسه گمان می برند در جستجوی پدر این فرزند، راه به اخبار ناگفتنی ببرند.

جان ادواردزجان ادواردز، نامزد اسبق حزب دموکرات برای معاونت ریاست جمهوری آمریکا، با شرمندگی تمام اعتراف کرده است که که با یک فیلمساز زن که تبلیغات انتخاباتی ستادش را بر عهده داشته، روابط جنسی نامشروع برقرار کرده است.

نامزد اسبق معاونت ریاست جمهوری حزب دموکرات، با اعتراف به این رابطه، اظهار داشت که هیچ ارتباطی با بچه شش ماهه این زن ندارد و پدر بودن خود را در این مورد تکذیب کرد.
او در مصاحبه ای که شبکه “ای بی سی” با ادواردز داشت، ادعا کرد که به هیچ عنوان پدر دختربچه ۶ ماهه هانتر نیست!

دیوید بلانکیتدیوید بلانکیت، وزیر کشور سابق بریتانیا نیز به مدت سه سال با “کمبرلی کوین” رابطه پنهانی داشت. رسانه ای شدن رسوایی او، به استعفایش منجر شد.

جان میجر نخست وزیر پیشین بریتانیا


جان میجر، نخست وزیر پیشین بریتانیا به مدت چهار سال با “ادوینا کاری” وزیر بهداشت خود رابطه نامشروع و پنهانی داشت.

جان اف کندیجان اف کندی، رئیس جمهور پیشین آمریکا نیز پس از برقراری رابطه نامشروع با “مرلین مونرو” هنرپیشه مشهور هالیوودی، مدتی تیتر اخبار جنجالی رسانه های جهان بود.

جان اینساینجان اینساین، سناتور جمهوریخواه، نیز به دلیل رسوایی‌های ناشی از داشتن رابطه نامشروع با یکی از اعضای ستاد انتخاباتی خود مجبور به استعفا شد.

ولادیمیر پوتیندر کنفرانس خبری برلوسکونی و پوتین، یکی از خبرنگاران سؤال غیرمنتظره‌ای از وی پرسید که پرده از رابطه او با "النا کابائفا" ژیمناست مشهور این کشور برداشت.

این رسوایی توسط روزنامه “موسکوسکی کورسپندنت” به نقل از یکی از اعضای دوما منتشر شد. اما این مسأله هیچ تبعاتی برای پوتین به همراه نداشت، بلکه تاوان رسوایی را روزنامه مذکور پرداخت کرد و تعطیل شد.

فرانسوا میتراننتیجه روابط جنسی نامشروع فرانسوا میتران، رئیس جمهور پیشین فرانسه، با یکی از دوستانش در سال ۱۹۷۳ میلادی، دختری به نام "مازارین" بود.

دختر معاون مک کینسارا پالین، زن جمهوری خواه مشهور و معاون اول انتخابی مک کین، کاندیدای جمهوری خواهان در انتخابات قبلی ریاست جمهوری آمریکا، اعلام کرد که «بریستول» دختر هفده ساله اش، پیش از این که ازدواج کرده باشد، باردار شده است!

ناتان اشِل رئیس دفتر نخست وزیر رژیم صهیونیستیرسوایی جنسی رئیس دفتر نخست وزیر رژیم صهیونیستی، موجب هفته ها مشکلات برای دفتر نتانیاهو شد.

ناتان اشِل رئیس دفتر نخست وزیر اسرائیل به دنبال امضای موافقتنامه قضایی و پذیرش رفتارهای نامناسب و آزار و اذیت یکی از کارکنان زن این دفتر، سرانجام مجبور به استعفا شد.

موشه کاتساو رئیس جمهور پیشین اسرائیلموشه کاتساو رییس جمهور پیشین رژیم صهیونیستی چهارشنبه ۰۷/۱۲/۲۰۱۱ راهی زندانی شد.وی قرار است ۷ سال را به جرم تجاوز به عنف در زندان سپری کند. مسئولان زندان تمهیداتی اندیشیده اند تا به هر نحوی شده آقای رییس جمهور خود کشی نکند.

در تاریخ ۲۲ مارس ۲۰۱۱ میلادی، دادگاهی در اسرائیل، موشه کاتساو، رئیس‌ جمهوری سابق رژیم صهیونیستی را به جرم تجاوز به عنف و آزار جنسی به هفت سال زندان محکوم کرد. موشه کاتساو در شهر تل‌ آویو در ارتباط با اتهام تجاوز به یک کارمند زن در دهه ۱۹۹۰ میلادی مجرم شناخته شده ‌بود. او در آن سال ‌ها سمت وزیر گردشگری اسرائیل را به عهده ‌داشت.

رسوایی جنسی محافظان اوباما در کلمبیادر اواخر فروردین سال جاری خبر رسوایی جنسی محافظان اوباما در کلمبیا در صدر اخبار رسانه های جهان قرار گرفت.

سایت بی بی سی در این باره نوشت: «روز پنجشنبه(۳۱ فروردین) جزئیات تازه ای از رسوایی جنسی چند تن از محافظان باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا، که هفته پیش در کلمبیا روی داد، فاش شد. این رسوایی به اخراج چند نفر از مأموران مخفی تیم حفاظت آقای اوباما منجر شده است.

رسوایی جنسی در ارتش آمریکارسوایی جنسی در میان نظامیان آمریکایی به یک امر عادی تبدیل شده است که هر از چندی خبرهای آن به رسانه ها درز می کند.

آخرین نمونه از این دست تجاوزات چند روز پیش (۹ تیر ۱۳۹۱) توسط ارتش آمریکا فاش شد. فرمانده مراکز آموزشی نیروی هوایی آمریکا اعلام کرد که بیش از ۳۱ دانشجوی دختر دانشکده افسری نیروی هوایی این کشور از سوی مربیان خود مورد آزار جنسی قرار گرفته‌اند و ارتش تحقیقاتی را در این باره آغاز کرده است.

وایز در یک کنفرانس خبری در وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) تاکید کرد که هم‌اکنون تحقیقاتی دراین زمینه آغاز شده و ۱۲ تن از مربیان مرکز "لاکلند" در نزدیکی شهر سن آنتونیو در ایالت تگزاس که همگی آن ها مرد بودند، مورد بازجویی قرار گرفتند چرا که بیشترین سوءاستفاده جنسی از دختران دانشجوی افسری در این مرکز رخ داده است.

آنچه در بالا آمد گوشه ای از رسوایی های جنسی و اخلاقی سیاستمداران غربی است که امروز در یک توطئه حساب شده، شایعه پردازی با موضوع "آزار جنسی کودکان از سوی دیپلمات‌های ایرانی" را در دستور کار رسانه های تحت مدیریت خود قرار داده اند.
برچسب ها: فساداخلاقی در غرب-ازدواج همجنس گرایان-روابط نامشروع-فروپاشی بنیان های خانواده-کاندولیزا رایس-باراک اوباماو...،

نوشته شده در دوشنبه 23 مرداد 1391 توسط شهرزاد
مقام معظم رهبری

موضوعات
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic