بانک مقالات ضدشیطان پرستی ، ضد فراماسونری ،ضد اومانیسم وضد صهیونیسم anti666
اندكی صبر ظهور نزدیك است...

بزرگ مردتاریخ

جستجو
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

موضوع: فساداخلاقی -اسلام ستیزی -
چندی پیش یک دختر وبلاگ‌نویس ۲۰ ساله مصری به گفته خودش در اعتراض به فشار‌های اسلام‌گرایان علیه زنان و سکولارها، تابوشکنی را به مرحله‌ای برد که از حد انتظار تندروهای مصری فراتر بود؛ جلوی دوربین‌اش لخت شد و عکس‌های‌اش را روی وبلاگ‌اش گذاشت. 

علیاء ماجدة المهدی، دانشجوی دانشگاه آمریکایی قاهره در وبلاگ خود تصاویر عریان خود را منتشر کرده و گفته بود که این اعتراض او برای فقدان آزادی بیان در مصر است. بعد از منتشر شدن این خبر در رسانه های جهان اغلب رسانه های ضدانقلاب و وابسته به جنبش سبز در حرکتی هماهنگ از اقدام تحریك شده یكی از عناصر لائیك در مصر كه تصاویر برهنه خود را برای دهن كجی به انقلاب ملت مسلمان مصر در سایت ها منتشر كرده بود، ابراز ذوق زدگی كرده ، آن را پاسخی به انقلاب میلیونی ملت مسلمان مصر معرفی کردند .


رسانه های وابسته به جنبش سبز در پست های خود گروهی از زنان وابسته به جنبش سبز را به نمایش گذاشند که همپای برخی از دختران صهیونیست در اسرائیل در  عکسی «تقریبا برهنه» به شکل گروهی بدن خود را به نمایش گذاشتند .
 
در پی این اقدام زننده چند ایرانی، از جمله یک نویسنده، یک هنرمند و یک بلاگر، عکس‌های برهنه خود را به بهانه حمایت از از علیاء ماجدة المهدی، دختر وبلاگ‌نویس مصری، منتشر کرده‌اند.
 
«زیبا ناوک» نویسنده ایرانی مقیم آلمان، عکس‌های برهنه خود را که سال ۲۰۰۷ گرفته شده، اکنون و در حمایت از علیاء ماجدة المهدی، دختر وبلاگ‌نویس مصری، منتشر کرده است.
 


زیبا ناوک این عکس‌ها را در وبلاگ خود در معرض دید عموم قرار داد تا به همگان بقبولاند تا چه اندازه حامی فرهنگ برهنگی در بین مردم جهان است .

ناوک کسی است که بیشترین مکتوبات را با موضوع سکس و آزادی در آلمان دارد.
 
«فیروزه بذرافکن»، یک ایرانی دیگر مقیم دانمارک است که در اقدامی مشابه عکسی برهنه خودش را منتشر کرده است. 


بذرافکن در این عکس، تصویر چهره علیا ماجده مهدی را کنار صورت خود قرار داده است. وی معتقد است که اقدام این دانشجوی دختر مصری، تلاشی است برای استفاده زنان شرقی از حق تصمیم‌گیری بر بدن خود. 

پیش‌تر نیز «دادا» یک بلاگر ایرانی مقیم کانادا، عکس لخت خود را در حمایت ار بلاگر مصری و همچنین «مبارزه با سانسور اسلامی» منتشر کرده بود.

حمایت فعالان رسانه ای جنبش سبز از حرکت ضد اسلامی دختر مصری آن هم به این وسعت نشان دهنده بنیه اسلام ستیز این جنبش در سطح جهانی و تفکر مصموم سکولار آنان دارد که برای نیل به آن از هیچ اقدامی حتی تن دادن به زننده ترین حرکات  فرو گذار نیستند .

اما با تمام این تلاش ها "سبزها " ضربه محلک را از نقطه ای می خورند که هیچگاه انتظار آن را نداشتند و آن این بود که علی رغم اینکه در افکار عمومی جهان انتظار می رفت از حرکت دختر مصری در داخل مصر استقبال گسترده ای صورت گیرد این اقدام از اقبال زیادی  نزد انقلابیون و تحول خواهان مصری برخوردار نشد و اکثر قریب به اتفاق این حرکت را که جنبه نفی دین از انقلاب مصر را داشت نفی و محکوم کردند .

بزرگان انقلاب مصر  مبنای چنین اعمالی را  زیر سؤال بردن ارزش‌های بنیادین اسلام و مسلمانان معرفی کردند و معتقد بودند، فرمول به‌کاررفته در این بی حرمتی ساخت تفکر سکولاریزم است که برای هجمه های خود همواره با دو اصل همراه است : یورش تمام‌عیار به قلب ارزش‌ها و حریم‌ها و خطوط قرمز حریف، درهم‌شکستن و تمسخر و هجو تمام نظام ارزشی او، شکستن و درنهایت فروریختن آن نظام ارزشی، ایجاد خلاء فکری و فرهنگی در ذهن حریف، نرم شدن و آمادگی برای پذیرش یک نظام فرهنگی جدید و درنهایت جایگزینی نظام ارزشی نوین به جای نظام ارزشی پیشین.

همین امر هم موجب آن گردید که اعتراضات به حرکت وبلاگ نویس مصری به اوج خود برسد  و زمانی که وی برای شرکت در تظاهرات مردم در میدان التحریر حاضر شده بود ،با شعار های تند انقلابیون علیه خود مواجه و مجبور به ترک التحریر شود . 

پاسخ تند انقلابیون مصر به حرکت ضد ارزشی وبلاگ نویس مصری در واقع پاسخ صریح و روشنی بود  نه تنها برای این وبلاگ نویس هتاک ، بلکه برای تمام فرصت طلبانی که در داخل و خارج از کشور های اسلامی  به دنبال سکولاریزه کردن انقلاب های در حال وقوع هستند .

ذوق زدگی ضد انقلاب ها و جریان برانداز جمهوری اسلامی که گهگاهی هم با نقاب اسلام وارد عرصه ضربه زدن به نظام می شوند از اینگونه حرکات ضد ارزش،  نشان دهنده آن است که استفاده از نام اسلام و عنوان های مقس برای جنبش سبز چیزی جز شعار هایی تبلیغاتی برای یک دوره خاص بیشتر نبوده و امروز با روشن شدن دست های سردمدارن این جریان اشاعه تفکرات اصلی آنها که بیشتر هم رنگ سکولاریزم دارد افزایش بیشتری یافته است .

پایگاه خبری - تحلیلی عصر امروز به دلیل انتشار این تصاویر از همه مخاطبان پوزش می طلبد؛

 نمی دانم با لخت شدن و رواج بی حیایی و خود فروشی و وطن فروشی می توان آزادی را از دست دشمن خرید؟
از امت حزب الله به دلیل انتشار این عکس ها عذرخواهی می کنم.
منبع:
http://asremrooz.ir/vdcjyaev.uqethzsffu.html

برچسب ها: علیا ماجده-انقلاب مصر-بیداری اسلامی-زیبا ناوک-منتشرکردن عکس برهنه-گلشیفته فراهانی-عکس لختی،

نوشته شده در سه شنبه 10 مرداد 1391 توسط شهرزاد
مقام معظم رهبری

موضوعات
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic