بانک مقالات ضدشیطان پرستی ، ضد فراماسونری ،ضد اومانیسم وضد صهیونیسم anti666
اندكی صبر ظهور نزدیك است...

بزرگ مردتاریخ

جستجو
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

از فصول بسیار مهم در پروندۀ بهائیت، روابط صمیمانه و همکاری تنگاتنگ سران آن با صهیونیزم به طور عام و رژیم اسرائیل به طور خاص است. سالهاست که مرکزیت جهانی بهائیت( بیت العدل الاعظم*) در سرزمینی است که بیش از نیم قرن است صهیونیزم بر آن چنگ افکنده. ضمناً این...

روابط حسنه اختصاص به امروز و دیروز نداشته است بلکه اگر با تتبّع و عمق بیشتری به موضوع نگاه شود، می توان رد پای این روابط را با آژانس یهود و سران صهیونیزم جهانی در دهها سال پیش از تأسیس اسرائیل یافت. تشکیل دولت اسرائیل در سال 1948 در زمان حیات شوقی افندی اتفاق افتاد. در14 مه 1948 انگلستان به قیمومت فلسطین پایان داد و همان روز شورای ملّی یهود در تل آویو تشکیل شد و تأسیس دولت اسرائیل را اعلام کرد. پس از آن شوقی افندی در پیام نوروز سال 108 بدیع(1330 شمسی)نظر مثبت خود و قاطبة بهائیان را پیرامون تأسیس اسرائیل این چنین تصریح کرد: «...مصداق وعدة الهی به ابناء خلیل و وارث کلیم، ظاهر و باهر و دولت اسرائیل در ارض اقدس مستقر و به استقلال و اصالت آئین بهائی مقر و به ثبت عقدنامه بهائی و معافیت کافة موقوفات بهائی در عکا و جبل کرمل و لوازم ضروریة بنای مرقد باب از رسوم یعنی عوارض و مالیات دولت و اقرار به رسمیت ایام تعطیلی بهائیان موفق و مؤید شده است...».

*بیت العدل الاعظم هیئت رهبری بهائیت است که از 9 عضو با ملیتهای آمریکایی، انگلیسی و ایرانی تشکیل شده است. اعضای محافل محلی و ملّی بهائیان می توانند مذكر یا مؤنث باشند، اما در محفل بیت العدل فقط مردان می توانند حضور داشته باشند و این قانون كتاب اقدس است. حال معلوم نیست كه این قانون چگونه با اصل چهارم از اصول دوازدهگانۀ بهائیت مبنی بر تساوی حقوق مرد و زن قابل جمع است!

 ساختمان بیت العدل الاعظم در اسرائیل

در سی سال اخیر نیز بهائیان و رژیم اسرائیل روابط خود را ادامه داده و بدان عمق و گستردگی بیشتری بخشیده اند که بحث دربارۀ آن مجال دیگری می طلبد.

«بن روی (از فعالان صهیونیزم، و رئیس جمهور بعدی اسرائیل) خود به ملاقاتش(همراه همسرخویش) با عباس افندی تصریح دارد و تاریخ این دیدار را نیز در سالهای 10-1909 یعنی حدود40 سال قبل از تأسیس رژیم اسرائیل(1948)می داندکه نشانگر عمق روابط استراتژیک بین سران بهائیت و صهیونیستها است. شواهد تاریخی همچنین از ارتباط سران فرقه با اعضای خاندان روچیلد، گردانندگان و سرمایه گذاران اصلی در طرح استقرار یهودیان در فلسطین حکایت دارد».

«پس از مرگ بهاء در سال 1892، صهیونیزم گروههایی جهت خدمت و دعوت برای عباس افندی جانشین وی تشکیل داده و خزانۀ خود را برای پشتیبانی از این فرقه گشود و در مناطقی چون ترکستان روسیه به تبلیغ بهائیت پرداخت و برای تأسیس سازمان الاذکار بهایی، اعانه هایی جمع آوری نموده و نیز محافل ماسونی را به پذیرش این دیانت فراخواند».

«در بررسی تاریخ پیدایش و گسترش بابیگری در ایران، نمونه‌های فراوانی از گروش یهودیان جدیدالاسلام به این فرقه مشاهده می‌شود که به مروّجین اولیۀ بابیگری و عناصر مؤثر در رشد و گسترش آن بدل شدند. صرفنظر از این یهودیان مخفی(انوسی‌ها)، نقش یهودیانِ علنی در ترویج و گسترش کمی و کیفی بابیگری و بهائیگری نیز چشمگیر است. اسماعیل رائین در واپسین کتابش می‌نویسد: بیشتر بهائیان ایران، یهودیان و زرتشتیان هستند و مسلمانانی که به این فرقه گرویده‌اند در اقلیت می‌باشند. اکنون سالهاست که کمتر شده مسلمانی به آنها پیوسته باشد... بهائیان از بدو پیدایش تا به امروزه همواره از جهودان ممالک استفاده کرده و آنها را به مسلک بهائیت درآورده اند. می‌دانیم که ذات یهودی با پول و ازدیاد سرمایه عجین است. یهودیان ممالک مسلمان که عدۀ کثیری از آنها دشمن مسلمانان هستند خیلی زودتر از مسلمانان به بهائیت گرویده‌اند و از امتیازهای مالی بهره فراوان برده و می‌برند و مقداری نیز به مرکز بهائیت(عکا) می‌فرستند».

روحیه ماکسول، همسر آمریکاییِ شوقی افندی می گوید: «سرنوشت و آیندۀ اسرائیل و بهائیت چون حلقه های یک زنجیر به هم پیوسته است».


برچسب ها: بهائیت ورژیم غاصب اسرائیل-شوقی افندی-عباس افندی-محمدعلی باب-حسینعلی نوری-روحیه ماکسول-بیت العدل اعظم-همه چیز درباره بهائیت،

نوشته شده در جمعه 6 مرداد 1391 توسط شهرزاد
مقام معظم رهبری

موضوعات
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic