بانک مقالات ضدشیطان پرستی ، ضد فراماسونری ،ضد اومانیسم وضد صهیونیسم anti666
اندكی صبر ظهور نزدیك است...

بزرگ مردتاریخ

جستجو
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

در پی مرگ «سلطان بن عبدالعزیز» و «نایف بن عبدالعزیز»، دیوان پادشاهی سعودی امروز از مرگ «محمد بن سعود بن عبدالعزیز» در یکی از بیمارستان‏های خارج از عربستان خبر داد.

دیوان پادشاهی سعودی اعلام کرد: «امیر محمد بن سعود بن عبدالعزیز» که در یکی از بیمارستان‏های خارج از عربستان سعودی بستری بود در همان بیمارستان جان سپرد.

این دیوان در بیانیه ای که امروز صادر کرد با اعلام مرگ محمد بن سعود بن عبد العزیز، زمان تشییع و مکان نماز میت را فردا شب و مسجد جامع تركی بن عبدالله در ریاض اعلام کرد.

امیر محمد بن سعود بن عبد العزیز آل سعود فرزند سوم «سعود بن عبد العزیز آل سعود» پادشاه اسبق عربستان بود. وی متولد سال 1919 م. بوده و از نسل سوم خانواده آل سعود محسوب می‏شد.

وزارت دفاع و هواپیمایی، وزارت دارایی، ریاست گارد پادشاهی و امارت منطقه "الباحة" در جنوب غربی سعودی از مهم ترین مناصبی بوند که محمد بن سعود  از دهه 40 قرن گذشته تا سال 2010 بر عهده داشت.

شایان ذکر است که نسل دوم و سوم خاندان آل سعود بشدت فرسوده است و با مرگ پی در پی شخصیت‏های مهم این خاندان، تاریخ مصرف این سلسله پادشاهی رو به اتمام به نظر می‏رسد.


برچسب ها: مگر یک سعودی دیگر-انقراض آل سعود-مرگ عبدالله پادشاه عربستان-سلفی گری-وهابیت-محمدبن عبداوهاب-تخریب قبور-سجده برمردگان-کفار-شیعه-کشتار شیعیان-القاعده،

نوشته شده در چهارشنبه 21 تیر 1391 توسط شهرزاد
مقام معظم رهبری

موضوعات
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic