بانک مقالات ضدشیطان پرستی ، ضد فراماسونری ،ضد اومانیسم وضد صهیونیسم anti666
اندكی صبر ظهور نزدیك است...

بزرگ مردتاریخ

جستجو
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

بار ها دیده شده و شنیده شده که در برخی همایشها و به تبع آن در بسیاری از وبلاگها گفته و نوشته شده که "دی سی" انتهای نام شهر واشینگتن دی سی به معنای "دیمون کل" یعنی پایتخت شیطان است!

البته شنیده شده که در همین رابطه تاکید شده تا همین اواخر خود امریکاییها (دقیقاً چه کسانی؟) می گفته اند "DC" یعنی "دیوید کپیتال" به معنای پایتخت داوود (ع) . . .

حالا از این که این "خود آمریکایی ها" چه کسانی بوده اند و  و این فرمایشات را دقیقاً در کجا مطرح کرده اند  ، در این سخنرانی ها و همایشها نامی به میان نیامده! اما در برخی از این سخنرانی ها گفته میشده که "ضمناً گفته میشود این دو حرف مخفف دو کلمه ی منطقه ی کلمبیا نیز هستند که احمقانه و غیر منطقی است . . ."

در مورد نام شهر و ایالت واشنگتن که با کوچکترین اطلاع از تاریخ ایالات متحده میتوان حدس زد این نام به یاد جرج واشینگتن (رهبر استقلال طلبان و اولین رئیس جمهور ایالات متحده) بر آن گذاشته شده .

اما دو کلمه ی "D و C" واقعاً به چرا بکار میروند ؟

دی سی انتهای نام شهر واشینگتن دی سی برای این ‌که شهر واشینگتن با خود ایالت واشینگتن اشتباه نشود همواره در انتهای نام آن می آید . دی سی در واقع مخفف لقب این ایالت است و  واشنگتن دی سی یعنی "واشنگتن زیر مجموعه ی دی سی" که در اینجا منظور همان ایالت واشنگتن است .

برای روشن تر شدن موضوع ذکر این نکته ضروریست که حتی سایت رسمی این ایالت با آدرس www.dc.gov در دسترس است!

.

اما خود "دی سی" واقعاً مخفف چیست؟

دی سی به اختصار به  منطقه ی کلمبیا (District of Columbia) اشاره دارد . این منطقه از امریکا زیر نظر کنگره امریکا و خارج از حاکمیت تمامی ۵۰ ایالت این کشور قرار دارد.

اما چرا منطقه ی کلمبیا؟

 در این باره در مقاله ی واکاوی نمادگرایی در عمارت کنگره ایالات متحده از همین وبلاگ ، به تفصیل سخن رفته . بطور خلاصه در بالای کنگره ی ایالات متحده ی امریکا واقع در ناحیه ی کلمبیا مجسمه ای قرار داده شده به نام کلمبیا که به همین موضوع اشاره دارد :

این پیکره تمثالی از خدای آمریکا و نمونه ای از تندیس اسطوره آمریکائیست . نام او کلمبیا است . کلمبیا الهه ی جنگ است . به همین سادگی!

ضمناً تصویری از کلمبیا هم در زیر این گنبد (در داخل ساختمان) مو جود است که آنرا در ادامه میبینید:

کلمبیا در حال بیرون راندن فرمانروایان ستمگر.

در پایان هم باید تاکید کرد کلمبیا به صورت Columbia نوشته میشود و نه بصورت Colombia که نام کشوریست در آمریکای جنوبی . ضمناً نامهای مشابه دیگر مثل نام دانشگاه معروف کلمبیا هم اشاره به همین Columbia دارد .

.

واقعاْ سرزدن چنین اشتباهاتی از کسانی که کباده ی تخصص در این زمینه ها را میکشند و در دانشگاههای معتبر کشور سخنرانی میکنند بعید است .

.


برچسب ها: استادرائفی پور-واشنگتن دی سی-دیویدکاپیتال-پایتخت شیطان،

نوشته شده در شنبه 17 تیر 1391 توسط شهرزاد
مقام معظم رهبری

موضوعات
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات