بانک مقالات ضدشیطان پرستی ، ضد فراماسونری ،ضد اومانیسم وضد صهیونیسم anti666
اندكی صبر ظهور نزدیك است...

بزرگ مردتاریخ

جستجو
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

شنیده ها از ارسال دعوت نامه از سوی بعضی لژهای فرماسونری برای دوتن از عناصر اصلی و برجسته جریان فتنه خبر می دهد.
درجلسه اخیر ماسونها در فرانسه که چهره های سرشناسی در آن شرکت داشته اند وبا صحنه گردانی برنارد هنری یهودی (Bernard Henry Levi) برگزار گردید لژهای قومیتی ایران ، لژ پهلوی ( با نمایندگی علیرضا نوری زاد ) لژ ایرانیان (با نمایندگی محسن سازگارا) لژ سرای جاوید ، لژآرمان شهر و.... حضور پررنگی داشته اند و مباحث مختلفی از جمله تشکیل لژ سبز مطرح وبا ارسال دعوت نامه برای دو تن از چهره های اصلی جریان سبز و پذیرش عضویت افتخاری این دو در برنامه های ایجادی قرار گرفت.
گفتنی است که رابط این تشکیلات مخوف با جریان سبز اظهار داشته است ، ما از امکانات بسیار متنوع واثر گذاری در ایران ودر سطح جهانی برخوردار هستیم و نمونه ارزشمند آن کمکهای اختیاری بعضی از لژها به جنبش سبز در فضا بعد از انتخابات می باشد .
لازم به ذکر است تشکیلات مخوف فراماسونری زیر نظر وتحت سیطره لژهای پر قدرت اسرائیلی صحنه گردانی می شوند و با شعار جهان وطنی در حقیقت مطامع صهیونیسم را در کشور های مختلف جامع عمل می پوشانند . گفتنی است بسیاری از جریانات وسازمانهایی که بخصوص در خارج از کشور تسهیلات لازم را برای فتنه سبز و هیاهوها کاذب آنها فراهم آورده اند ، وابسته به مجموعه تارعنکبوتی ماسون ها بوده و مهمترین دلیل آن پیوستن تمام جریان های مختلف غیر همسو به یکدیگر و بوجود آوردن یک پیکره در برابرجمهوری اسلامی می باشد که شخصا بخشی از کمکهایی است که رابط ماسونها از آن خبر داده است


نوشته شده در دوشنبه 22 خرداد 1391 توسط شهرزاد
مقام معظم رهبری

موضوعات
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات