بانک مقالات ضدشیطان پرستی ، ضد فراماسونری ،ضد اومانیسم وضد صهیونیسم anti666
اندكی صبر ظهور نزدیك است...

بزرگ مردتاریخ

جستجو
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

موضوع: فساداخلاقی -شیطان پرستی -
روابط نزدیک! این دو با هم در هاله ای از ابهام قرار دارد و موجب پدید آمدن سوالات و شایعاتی فراوان شده است، همچنین برخی سفر مدونا همراه با دوست پسرش را تبلیغ فرقه شیطانی کابالا قلمداد می کنند.
به گزارش سایت روسیا الیوم ؛"مدونا" خواننده مشهور آمریکایی به همراه دوست پسرش تور خود را تحت شدیدترین تدابیر امنیتی در سرزمین های اشغالی پهن کرد

به گزارش سایت روسیا الیوم ؛"مدونا" خواننده مشهور آمریکایی به همراه دوست پسرش تور خود را تحت شدیدترین تدابیر امنیتی در سرزمین های اشغالی پهن کرد.
در این سفر مدونا 54 ساله را دوست پسر رقاص و فرانسوی الجزائری الاصلش یعنی "ابراهیم زیبات " که 24 سال هم بیشتر ندارد همراهی می کند!
اجرای آخرین کنسرت مدونا در اسرائیل به سال 2009 بر می گردد که وی طی آن با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی و "تسیبی لیونی" رهبر اپوزیسیون دیدار کرد، البته بازدید وی از دیوار ندبه و قبور یهودیان را هم نباید فراموش کرد.
دیدارهای فوق با مقامات رسمی خشم رسانه های خبری عرب زبان و اسرائیلی را برانگیخت بویژه پس از اینکه مراتب خشنودی خود را از بازگشت به اسرائیل پس از غیبتی طولانی ابراز کرد و سپس پرچم اسرائیل را که یکی از شیفتگانش به او داده بود به دور گردن خود آویخت.
علاوه بر مدونا، ابراهیم زیبات نیز مورد توجه رسانه های خبری است چرا که ارتباط این دو با هم در هاله ای از ابهام قرار دارد و موجب پدید آمدن سوالات و شایعاتی از این دست شده است که آیا این دو با هم ازدواج خواهند کرد؟ و یا اینکه این دو از طریق ارتباط روحی با هم آشنا شده اند.
البته برخی در شرح ارتباط روحی مورد ادعای این دو می گویند: «پس از این اتفاق، "زیبات" به صف علاقمندان مطالعه در خصوص فرقه شیطانی " کابالا " پیوسته است و مدونا وی را در معابد یهودی با آن آشنا کرده است»
با این حال بسیاری از خاخام های یهودی به طور متعدد مراتب انزجار خود را نسبت به پیروی خواننده جلف و هرز آمریکایی از این فرقه شیطانی ابراز داشته اند.
برخی رسانه ها یکی از اهداف مدونا در سفر به سرزمین های اشغالی را تبلیغ این فرقه شیطانی بر شمرده اند. وی برای این کار از بسیاری افراد مشهور نیز دعوت به عمل آورده است.
گفته می شود بسیاری از افراد مشهور مانند لیندزی لوهان، دمی مور، میک جاگر، بریتنی اسپریتز و دیوید بکهام و پاریس هیلتون که در گذشته به فرقه شیطانی کابالا پیوسته بودند از گرایش به آن ابراز پشیمانی کرده و بازگشته اند.
424

 نوشته شده در دوشنبه 22 خرداد 1391 توسط شهرزاد
مقام معظم رهبری

موضوعات
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic