بانک مقالات ضدشیطان پرستی ، ضد فراماسونری ،ضد اومانیسم وضد صهیونیسم anti666
اندكی صبر ظهور نزدیك است...

بزرگ مردتاریخ

جستجو
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

  شبکه فاکس نیوز، 4فوریه (15 بهمن) با اشاره به سخنان امام خامنه ایی در نماز جمعه تهران گفته: «ایران اصلاً از برنامه هسته ای خود در قبال تهدیدات آمریکا و اسرائیل عقب نشینی نمی کند. این سخنان آیت الله علی خامنه ای بود. او مردی است که از رئیس جمهور ایران هم قدرتش بیشتر است. او گفت نه تحریم های نفتی و نه تهدیدات نظامی علیه ایران، برنامه های هسته ای این کشور را متوقف نخواهد کرد.»

 این سخنان آیت الله علی خامنه ای بود. او مردی است که از رئیس جمهور ایران هم قدرتش بیشتر است. او گفت نه تحریم های نفتی و نه تهدیدات نظامی علیه ایران، برنامه های هسته ای این کشور را متوقف نخواهد کرد.»

فاکس نیوز ادامه داد: «او همچنین از هر کشوری و گروهی که به اسرائیل حمله کند حمایت کرد و خواهان حمله به اسرائیل است. او اسرائیل را یک غده سرطانی خطاب کرد که باید قطع شود؛ سخنی که بارها تکرار کرده است.»
این شبکه آمریکایی افزود: «این در حالی است که لئون پانتا، در واشنگتن پست اعلام کرده است که احتمالاً در آوریل یا ماه می و یا ژوئن اسرائیل به ایران حمله خواهد کرد.»
گزارشگر فاکس نیوز در پنتاگون در مورد واکنش کاخ سفید به این سخنان پانتا گفت: «به طور رسمی حرفی زده نشده است ولی کاخ سفید هم از این حرف پانتا، غافلگیر و گیج شده است مخصوصاً این حرف او که گفت اسرائیل به زودی به ایران حمله خواهد کرد.»
گزارشگر فاکس نیوز ادامه داد: «یکی از مقامات سابق آمریکا گفت این حرف های پانتا، برنامه های اسرائیل را برهم می زند و این در حالی است که ایران ماهواره کوچک خود را آزمایش کرده است. این آزمایش درست یک روز بعد از این بود که اسرائیل ادعا کرده که ایران موشکی را تولید کرده است که قادر است حتی به آمریکا برسد.»
این گزارشگر در مورد احتمال بلوف بودن این ادعای اسرائیل گفت: «حرف های زیادی زده می شود. ایهود باراک نیز گفته است که اکنون زمان آن است که جلوی ایران گرفته بشود و نباید گذاشت دیر شود.»

 

اطلاع از آخرین اخبار سیاسی ماهواره فقط با یک کلیک در جام نیوز
106/5
 نوشته شده در جمعه 12 خرداد 1391 توسط شهرزاد
مقام معظم رهبری

موضوعات
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات