بانک مقالات ضدشیطان پرستی ، ضد فراماسونری ،ضد اومانیسم وضد صهیونیسم anti666
اندكی صبر ظهور نزدیك است...

بزرگ مردتاریخ

جستجو
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

مهدی رحمتی، دروازه بان تیم استقلال جز نفراتی است که قرار شده، هر طوری هست،‌در این تیم بماند زیرا اعضای هیئت مدیره وی را جزء خریدهای برتر تیم در فصل جاری می دانند ، اما شرایط برای ماندن این دروازه بان در تیم برای فصل آینده باید مهیا باشد.

به گزارش  باشگاه خبرنگاران، دروازه بان استقلال که در ابتدای فصل با شرایط خاصی راهی استقلال شد، قرار بود با پرسپولیس قرار داد امضا کند اما کاشانی شرط و شروط وی را نپذیرفت و این اتفاق رخ نداد، علی فتح اله زاده مدیر عامل استقلال با حرف زدن و ایجاد شرایط ایده آل رحمتی را از چنگ رقیب خارج کرد و او را به استقلال آورد. این در حالی است که هوادران توقع دارند رحمتی در این تیم بماند.برای ماندن رحمتی صحبت های ابتدایی صورت پذیرفته است و مشکل این دورازه بان افزایش مبلغی به قرار داد فصل گذشته است.

این طور که شنیده می شود، رحمتی قرار است با افزایش ۲۰۰ میلیونی از قرار داد قبل خود وارد عمل شده و قرار دادش را با استقلال تمدید کند اما هنوز هیچ چیز مشخص نیست .

گفتنی است بحث حضور شهاب گردان و وحید طالب لو در استقلال در حالی مطرح شد که مسئولان تیم واکنش نشان داده و اعلام کردند اولویت آنها مهدی رحمتی است و اگر با وی توافق کردند تا بماند، مشکل خاصی درون دروازه برای فصل بعد ندارند.نوشته شده در پنجشنبه 14 اردیبهشت 1391 توسط شهرزاد
مقام معظم رهبری

موضوعات
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات