بانک مقالات ضدشیطان پرستی ، ضد فراماسونری ،ضد اومانیسم وضد صهیونیسم anti666
اندكی صبر ظهور نزدیك است...

بزرگ مردتاریخ

جستجو
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

موضوع: بهائیت -
خیرا از سوی مدیر آژانس اینترنت بهائی (مت واینبرگ) و بنا به سفارش مرکز  جهانی بهائیت یعنی بیت العدل نامشروع بصورت کاملا عجولانه و دستپاچه از حضور بهائیان در سایت فیس بوک و در صفحه شخصی" مارتین لاوالی" که ظاهرا از بهائیان ارتدوکس(معترض به عدم حضور ولی امر در تشكیلات بهائیت ) می باشد شدیدا اظهار نگرانی کرده و حضور در این صفحه را تهدیدی بر علیه جوانان بهائی دانسته است . قبل از اینکه به جمع بندی این مطلب بپردازیم اصل این بیانیه را  بدون هیچ دخل و تصرفی  درذیل می آوریم تا اذهان عمومی رفتار بیت العدل را درایزوله کردن جامعه بهائی سراسر جهان از واقعیت های موجود و غیر قابل انکاری که در مورد مشروعیت و موجودیت بیت العدل وجود دارد، آگاه سازیم . این بیانیه بشرح زیر است:
بقیه در ادامه مطلب

کلّیه محافل روحانی ملّی ملاحظه فرمایند

یاران عزیز معنوی

مرکز جهانی مقرّر فرموده‌اند شما را از خطر فعّالیت‌های جاری ناقض میثاق،مارتین لاوالی در فیس بوک   آگاه کنیم.  این فرد "اداره کنندهء صفحهء بهائیان ارتدکس" در فیس بوک و خود او نیز دارای صفحهء شخصی در این سایت است.اخیراً مواردی مشاهده شده که جوانان بهائی که در فیس بوک حضور دارند، سهواً دعوت لاوالی را برای "دوستی" یا "عضویت" در صفحهء ناقض میثاق پذیرفته‌اند.  مضافاً، در نتیجهء طرح شبکهء فیس بوک، اگر فردی دعوت مستقیم لاوالی یا هر عضو دیگر گروه او را بپذیرد، فهرست اسامی "دوستان"با نشانی ایمیل آن فرد اعلام می‌شود.  به این طریق، کسانی که دارای نیات غیرمخلصانه هستند به طور بالقوّه در تماس مستقیم با تعداد فزاینده‌ای از بهائیان قرار می‌گیرند و این تعاملاتی است که می‌تواندتهدیدی را متوجّه سعادت روحانی جوانان و سایر احبّایی نماید که در امرعهد و میثاق از معلومات عمیق برخوردار نیستند.هر یک از محافل روحانیه باید در مورد ضرورت و روش صحیح آگاه کردن حکیمانهء احبّاء از این وضعیت را مدّ نظر قرار داده با مشورت و مساعدت مشاورین اقدام نمایند.  بدیهی است که در مبادرت به این عمل باید از ایجاد هر گونه اضطراب یا کنجکاوی در مورد ماهیت مطالب ناقض میثاق در اینترنت امتناع شود.قصد داریم هدایت کلّی بیشتری را در آیندهء نزدیک فراهم آوریم که احبّای الهی به چه نحو می‌توانند به نحوی سازنده و عاری از خطر از شبکه‌های اجتماعی آنلاین استفاده نمایند.

           
با تحیّات ابدع ابهی

               
مَت واینبرگ

مدیر برنامه آژانس اینترنت بهائی

رونوشت: اعضاء هیأت‌های مشاورین قارّه‌ای

 

همانگونه که مشاهده می گردد جامعه جهانی بهائیت به سرکردگی بیت العدل نامشروع هر جا که سخن واقع و حقی که درمورد رهبری بهائیت بعد از مرگ شوقی آفندی ؛ وجود دارد را برنمی تابد و در مقابله با آن  همه امکانات  خود را بکار میگیرد تا از توسعه و گسترش آن جلوگیری نماید . براستی ترس و نگرانی بیت العدل نامشروع از چیست؟

1-   بیت العدل میداند که با روشن شدن ماهیت غیر قانونی مرکز جهانی( بیت العدل) برای بهائیان طالب حقیقت ؛  رهبری فعلی بهائیان دستخوش بی اعتباری می گردد بگونه ای که با ایجاد تردید در بین بهائیان و تمایل بیشتر برای یافتن حقیقتعبدالبها و شوقی واقعی از سوی سایر مراجعی که با استناد به آثار رهبران بهائی یعنی عبدالبها و شوقی مشروعیت و اصالت بیت العدل فعلی آنهم از سوی جماعت خود خوانده بهائیان حقیقی( نه غیر بهائیان) زیر سوال رفته و نقش فعلی بیت العدل نامشروع سست تر و بی خاصیت تر گردد و گرایش بهائیان بسوی سایر انشعابات این فرقه  (بهائیان حقیقی )بیشتر گردد ونهایتاً مرگ تدریجی بیت العدل نامشروع را از حیث اعتبار رقم زند.

2-   بیانیه اخیر بار دیگر نشان داد که تحری حقیقت از نظر اعضای فعلی بیت العدل نامشروع  نه از جنبه ماهوی و نه از جنبه شکلی ارزش و اعتباری ندارد و تنها مستمسک  و یک خوراک داخلی است که بگویند ما به آگاهی و یافتن حقیقت تا جائی اهمیت میدهیم که برای ما خطری نداشته باشد. در غیر اینصورت هر انچه که زیر بنای رهبری بیت العدل نامشروع  را زیر سوال می برد حتی اگر حقیقت و واقعیت داشته باشد  مردود و نزدیک شدن به آن برای بهائیان از هر حرامی حرامتر و از هر زهری خطرناک تر است و اینجاست که مرز دروغ و پنهان کاری با واقعیت و حقیقت آشکار می شود امری که بیت العدل نامشروع با دغلکاری همه بهائیان را از وارد شدن به آن منع می نماید. پس تحری حقیقت برای بهائیان در چه جایگاهی و به کدامین معنا بایست تعریف گردد .براستی آقای   واینبرگ چکاره است که برای بهائیان مجوز حضور یا عدم جضور در یک سایت شخصی را صادر می نماید . آیا وی بهائیان را تا این حد ساده لوح میداند که هر چه او بگوید بدون چون وچرا بپذیرند. اگر بیت العدل بصورت اساسی در بحث رهبری مشکل ندارد پس چرا شنیدن سخنان بهائیانی از انشعابی دیگر تا بدین حد برای سایر بهائیان تهدید تلقی می شود.پس بقول معروف زیر این کاسه نیم کاسه ای قرار دارد که یافتن این حقیقت را بعهده بهائیان آزاد اندیش وا می گذاریم.   

3 – تشكیلات بهائیت همواره چنین القا میكرده كه بهائیت یك آیین واحد است و هرگز انشعاب و تفرقه در آن راه نداشته است . با مطرح شدن جدی بهائیان حقیقی ( مشهور به ارتدوكس بهائی  كه همان طرفداران میسون ریمی هستند) در جمع بهائیان دنیا بخصوص بهائیان ایرانی خطر روشن شدن ذهن جوانان بهائی در قبال مسئله مهم رهبری در بهائیت بر سر بیت العدل سایه افكن شده است . بیت العدل باید بداند كه دیگر زمان كور شو؛ دور شو گذشته است و بهائیان روشنفكر در سراسر جهان با حساسیت فراوان مسئله مشروعیت بیت العدل را دارند دنبال میكنند .

شاهد روشن این موضوع؛ ممنوع نمودن مشاهده و اظهار نظر در باره فیلم افشاگرانه " بهائیان در حیاط خلوت ما " است كه ماهیت واقعی تشكیلات بهائی را از زبان یك غیر بهائی مستقل و كنجكاو بررسی میكند ولی بیت العدل حتی گفتگو در مورد این فیلم و نقد و بررسی آن را از بهائیان سلب كرده است !!!.
نوشته شده در پنجشنبه 24 فروردین 1391 توسط شهرزاد
مقام معظم رهبری

موضوعات
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات