بانک مقالات ضدشیطان پرستی ، ضد فراماسونری ،ضد اومانیسم وضد صهیونیسم anti666
اندكی صبر ظهور نزدیك است...

بزرگ مردتاریخ

جستجو
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

موضوع: شیطان پرستی -
پلکان لئوناردو داوینچی (مطلبی جدید از ذهن زیبا)
بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ
پلکان لئوناردو داوینچی (مطلبی جدید از ذهن زیبا):
این تصویر مراحل پیشرف فراماسونی را به نمایش می گذارد! همانطور که در تصویر مشاهده می کنید واژگانی بر روی هر پله درج شده است که بدان معناست با فتح کردن هرکدام از این پله ها به سمت فراماسونی حرکت می کنید.
به ترتیب از پایین به بالا پله ها بدین معنا هستند:

e8e448246d03b35eaa9e86611061c001.gif


زیبایی، قدرت، خرد، اهل توسکانی، دهاتی، یون ها، کرنتین، مرکب کردن، کتاب دستور، قدرت نطق و بیان، منطق، حسابگر، موسیقی، ستاره شناسی
در نگاه اول شاید این لغات بی معنی باشد! اما با اندکی تعقل متوجه می شوید که این داستان مربوط به بزرگ آنان، کسی که راه و روش اصلی فراماسونرها را به تکامل رسانده است! یعنی “لئوناردو داوینچی” است.
اگر شما به زندگی نامه این نقاش بزرگ دقت کنید لئوناردو داوینچی در ۱۵ آوریل سال ۱۴۵۲ در روستای توسکانی زاده شد {۱}. (که در لفات مندرج شده در پله لغات دهاتی و توسکانی را مشاهده می کنید). دوستان عزیز توجه داشته باشید این روستا ناحیه ای در ایتالیا با مرکزیت فلورانس می باشد؛ توسکانی بیشتر به عنوان ناحیه‌ای فرهنگی محسوب می‌شود و شش میراث جهانی یونسکو در آن وجود دارد:
مرکز تاریخی فلورانس(۱۹۸۲)، مرکز تاریخی سینا(۱۹۹۵)، میدان کلیسای جامع پیزا (۱۹۸۷)، مرکز تاریخی گیمینگنانو (۱۹۹۰)، مرکز تاریخی پینزا (۱۹۹۶) و وال دورچا (۲۰۰۴) و همچنین در فرهنگ ماسونها این منطقه بسیار مهم می باشد. {۲و۳}. او فرزند نامشروع یک ثروتمند، با نام پیرو فرانسیسو دی انتونیو داوینچی و یک زن دهقان به نام کاترین بود و در جوانی شخص زیبا (که دخترها و پسرها همیشه مجذوب آن بودند – قابل توجه ایشون هم با جنس مخالف و همجنس خود همبستر می شد – در تاریخ نیز ذکر شده است که داوینچی متحم به همبستر شدن با شخصی به نام “لورنتزوی مدیچی” شده است که در سریال “شیاطین داوینچی” نیز این داستان به نمایش گذاشته شده است. {۴})، تنومند ( بیشتر اوقات در گاردهای شهر درگیر می شد ) و باهوش بود!
او علاقه شدیدی به شیمی داشت طوری که مواد منفجره و سلاح های جنگی برای رئیس فلورانس می ساخت {۵و۶و۷و۸و۹} او یک معمار بسیار شایسته ای نیز بود که در اکثر ساختمان هایی که احداث کرده بود از کرنتین ( ستون هایی به سبک یونان باستان) استفاده می کرد. {۱۰}. او حسابگر، موسیقیدان، ستاره شناس، استدلالگر بود؛ او با ادغام کردن علوم متفاوت و قدرت بیان بالایی که داشت توانست یک اثر بزرگی برجای بگذارد طوری که آن اثر امروزه برای فراماسونرها مانند یک کتاب دستوری است! یکی از مهمترین اثر ایشون، اثر مرد ویتروویوسی (۱۴۸۵) است {۱۱و۱۲و۱۳} و منظور از کتاب دستوری کابالاست! حال ممکن است بپرسید چگونه؟؟ خب علم کابالا ترکیبی از علومی است که در بالا ذکر شد و برای اولین بار لئوناردو داوینچی به صورت خیلی حرفه ای توانست در آن وارد شود و آنرا برای سایرین به زبان نسبتا ساده بیان کند. همانطور که در سریال “شیاطین داوینچی” به نمایش گذاشته شد او از طریق خلسه با یک سیاه پوست حبشه ای در ارتباط بود و اورا در تکامل این امر راهنمایی می کرد. ( این سریال خود جای بحث فراوانی دارد که بماند).
قابل توجه دوستان عزیز لئوناردو داوینچی رازو رمزهای کابالا را در نقاشی های خود مخفی کرده است (که توسط اساتید بزرگ هنر رمزگشایی شده است) و هرکدام از آنان مسیری برای رشد آنان است. اما جالبترین نکته در این تصویر مرحله بندی آن است! که در ابتدا زیبایی و در آخر ستاره شناسی است. که این موضوع خود نیاز به بحث فراوان دارد که ان شاء الله در مطالب بعدی ارائه خواهد شد
منابع:
۱- His birth is recorded in the diary of his paternal grandfather Ser Antonio, as cited by Angela Ottino della Chiesa in Leonardo da Vinci, p. 83
۲- http://en.wikipedia.org/wiki/Tuscany
۳- http://www.bilderberg.org/masons.htm
۴- http://www.bnl.gov/bera/activities/globe/leonardo_da_vinci.htm
۵- Martindale, Andrew (1972). The Rise of the Artist.
۶- http://0.tqn.com/d/inventors/1/0/z/x/GiantCrossbow.jpg
۷- Domenico Laurenza, Mario Taddei, Edoardo Zanon (2006). Leonardo’s Machines. p.165
۸- http://www.leonardodavincisinventions.com/
۹- http://www.theobservationpost.com/blog/?m=201305
۱۰- http://cf.ydcdn.net/1.0.1.18/images/main/Corinthian%20order.jpg
۱۱- http://en.wikipedia.org/wiki/File:Da_Vinci_Vitruve_Luc_Viatour.jpg
۱۲- http://watch.pair.com/sefirot.jpg
۱۳- http://media-cache-ak0.pinimg.com/736x/50/d0/62/50d062c7c563ce7d54b725d79b9e6b3b.jpg
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ
منبع:http://razhayesheitanparastan.com

برچسب ها: پلکان لئوناردو داوینچی (مطلبی جدید از ذهن زیبا)، بانک مقالات ضد شیطان پرستی،

نوشته شده در سه شنبه 19 اسفند 1393 توسط شهرزاد
مقام معظم رهبری

موضوعات
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات