تبلیغات
بانک مقالات ضدشیطان پرستی ، ضد فراماسونری ،ضد اومانیسم وضد صهیونیسم anti666 - واکنش علمای اهل سنت به طرح جدید اسکناس

بانک مقالات ضدشیطان پرستی ، ضد فراماسونری ،ضد اومانیسم وضد صهیونیسم anti666
اندكی صبر ظهور نزدیك است...

بزرگ مردتاریخ

جستجو
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

علما و سران اهل سنت در گفت و گویی با خبرنگار عصر هامون از حذف حدیث پیامبر و نماد انرژی هسته ای ابراز ناراحتی کرده و خواستار تجدید نظر و توقف چاپ این طرح توسط دولت شدند.
واکنش علمای اهل سنت به طرح جدید اسکناس

e8e448246d03b35eaa9e86611061c001.gif


به گزارش افکارنیوز، علما و سران اهل سنت در گفت و گویی از حذف حدیث پیامبر و نماد انرژی هسته ای ابراز ناراحتی کرده و خواستار تجدید نظر و توقف چاپ این طرح توسط دولت شدند.

نمادهای هراس دشمنان اسلام نباید از اسکناس ملی حذف شود


مولوی عبدالرحمن عارفی امام جمعه نگور با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران باید مروج اسلام در جهان باشد، گفت: اسکناس های کشور در سراسر جهان وجود دارد و تنها در کشور ایران نیست لذا چرا باید بیانات پیامبر گرامی اسلام و نماد انرژی هسته ای که جز عزت و شرف ملت ایران است از روی این اسکناس ها حذف شود.

وی بیان کرد: درج این دو پیام بر روی اسکناس ۵ هزار تومانی نه تنها یک پیام جهانی به دشمنان انقلاب است و اثری جهانی دارد بلکه نباید مواردی که دشمنان از آن در هراس اند را از روی اسکناس حذف کنیم.
مولوی عارفی اضافه کرد: نماد هسته ای جز عزت و شرف ملت ایران است و حدیث پیامبر باعث افتخار و راهنمای مسلمانان است لذا نباید از گفتن فرمایشات پیامبر گرامی خجالت بکشیم و از انتشار دین اسلام و راه پیامبر دست بکشیم و اقدام به حذف آن نماییم.

هیچ کسی حق حذف نماد های اسلامی را ندارد/ حذف نماد های اسلامی نشان از ضعف دولت در مقابل دشمنان است


مولوی قادر بخش مرادی نژاد امام جمعه موقت اهل سنت میرجاوه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی عصر هامون با بیان اینکه دولت باید چاپ طرح اسکناس جدید را که فاقد حدیث پیامبر و نماد انرژی هسته ای را متوقف نماید، اظهار داشت: این عمل برخلاف منویات رهبر معظم انقلاب است لذا هیچ کسی حق ندارد نماد اسلامی بودن جمهوری اسلامی ایران را جابه جا یا به آن تعرض کند.
وی با بیان اینکه دشمنان اسلام با اسلام و اسلامی بودن جمهوری اسلامی ایران مخالف هستند، ادامه داد: حذف این موارد و نماد ها از روی اسکناس نه تنها مشکلی را در برابر دشمنان حل نخواهد کرد بلکه ضعفی است که دولت دارد به دشمنان اسلام نشان می دهد.

دولت چاپ اسکناس های فاقد ارزش های اسلامی را متوقف نماید


مولوی زین الدین ریگی لادیز مدرس حوزه علمیه زاهدان در گفت و گو با خبرنگار سیاسی عصر هامون با بیان اینکه دولت باید چاپ این اسکناس را متوقف نماید، بیان کرد: این کار دولت کار اشتباهی بود و نباید ارزش های اسلامی از روی اسکناس حذف می شد.

حذف نماد های اسلامی از روی اسکناس ها نشان از عقب نشینی دولت مردان در مذاکرات دارد


مولوی عبدالرئوف براهویی یکی از علمای اهل سنت زاهدان در گفت و گو با خبرنگار سیاسی عصر هامون در این خصوص گفت: این عملکرد دولت یک نوع عقب نشینی و امتیاز دهی به دشمنان اسلام در جریان مذاکرات هسته ای دارد .
وی ادامه داد: ملت ایران به هیچ عنوان در جریان مذاکرات هسته ای کوتاهو عقب نشینی نمی کند و همچنان از حق خود دفاع می کند.
مولوی براهویی اضافه کرد: حذف حدیث پیامبر نیز نه تنها شعون ملت ایران را در جاهن افزایش می دهد بلکه ترویجی برای گسترش اسلام در جهان است.

نماد انرژی هسته ای و حدیث پیامبر نباید از روی اسکناس ها حذف شود/ به دشمن حتی اجازه فکر کردن به حذف انرژی هسته ای را هم نباید داد


محمد رضا شاهوزهی سرطایفه شاهوزهی با بیان اینکه نباید نماد های اسلامی و عزت مسلمین از روی اسکناس حذف شود، گفت: دشمنان به شدت از این نمادها وحشت دارد و همواره به دنبال حذف این نماد ها در کشور بوده اند.
وی تصریح کرد: با این کار دولت دشمنان تصور می کنند که ملت ایران به دنبال حذف انرژی هسته ای است لذا نباید حتی اجازه فکر کردن به این مسئله را به دشمنان اسلام بدهیم.

حذف نماد انرژی هسته ای از اسکناس ها به صلاح کشور نیست


مولوی شیردل حسین زهی با بیان اینکه حذف نماد انرژی هسته ای از اسکناس ها به صلاح کشور نیست، گفت: با توجه به اینکه در حال مذاکرات ۵+۱ هستیم نباید این نماد از روی اسکناس ها حذف شود.
وی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب بارها بر مسئله انرژی هسته ای تاکید کرده اند لذا نباید با حذف این پیام تمام سخنان رهبری را نشنیده بگیریم.

مولوی حسین زهی اضافه کرد: در سالی که از سوی دشمنان اسلام پیامبر گرامی اسلام مورد اهانت قرار گرفته است حذف ای نمادها از سوی دولت جای تامل دارد.

برچسب ها: نماد انرژی هسته‌ای از پشت اسکناس‌های 5 هزار تومانی برداشته شد، واکنش علمای اهل سنت به طرح جدید اسکناس، بانک مقالات ضدشیطان پرستی، ضدوهابی، ضداومانیسم، ضدفراماسونری،

نوشته شده در پنجشنبه 14 اسفند 1393 توسط شهرزاد
مقام معظم رهبری

موضوعات
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin