بانک مقالات ضدشیطان پرستی ، ضد فراماسونری ،ضد اومانیسم وضد صهیونیسم anti666
اندكی صبر ظهور نزدیك است...

بزرگ مردتاریخ

جستجو
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

موضوع: ایران هراسی -وهابیت -
خیلی دلم نمی خواد برای کسی آرزوی مرگ کنم یا الکی سینه چاک کنم که ای اهل عالم شیعیان رو کشتن. نه ابدا،اما وقتی این قصاب قسی القلب رو می بینم که بدون توجه به پیامدهای سرسپردگی اش به غرب و بدون توجه به دین و مذهب افراد  جواز حمایت ازتروریست های داعش و طالبان والقاعده را امضا می کند و بدون توجه به اینکه تمام جهان را نسبت به اسلامی که پیامبر مکرم اسلام خون دلها برای به ثمررساندنش خورد بدبین می کند آرزوی روزی هزاربار مرگ و عذابی درخور شانش در جهنم را برایش  آرزو کنم.
حتما اشک کودکان غزه را فراموش نکرده اید،جنایات طالبان در افغانستان و...وحشت حاصل از اقدامات القاعده را چطور؟
توهین وبدبینی و تحقیر مسلمانان در جای جای جهان خاطرتان هست؟
سرهای بریده ایزدی ها،برادران اهل سنت وشیعیان درعراق و سوریه را به خاطر دارید؟
این خیک باد، این سگ پست به زودی زود حیاتش به پایان خواهد رسید....
فعال سیاسی عربستانی که به واسطه به بیرون درز دادن اخبار بسیار محرمانه دربار پادشاهی عربستان سعودی با نام مستعار "المجتهد" شهرت یافته و کلیه اخبار او تاکنون به حقیقت پیوسته است، در آخرین پیام خود بر روی پایگاه اجتماعی توئیتر به وضعیت جسمانی پادشاه عربستان که با اصرار فراوان و علی رغم هشدارهای پزشکان به مغرب سفر کرده پرداخته و می‌نویسد که اخبار به بیرون درز یافته از هیئت همراه پادشاه عربستان در مغرب حاکی است، وضعیت سلامتی عبدالله بن عبدالعزیز آل‌سعود بحرانی بوده و فشار خون وی به شدت کاهش یافته است، پزشکان اعلام کرده‌اند که وضعیت او تحت کنترل است اما نشانه‌هایی از احتمال وخیم شدن وضعیت او مشاهده کرده‌اند.

مجتهد در ادامه می‌نویسد که بر اساس این اخبار، کلیه همراهان غیر از افراد بسیار نزدیک به پادشاه را از او دو ساخته‌اند و هیچ شخصی اجازه ملاقات با او را ندارد، اخبار تایید نشده‌ای نیز مبنی بر به کمارفتن عبدالله بن عبدالعزیز پادشاه عربستان وجود دارد (ممکن است وی را برای تنظیم تنفس به صورت مصنوعی بیهوش کرده باشند).

ازسوی دیگر یک تیم پزشکی متخصص از بیمارسان "رزبیترین" آمیرکا هم اکنون سوار بر یک هواپیمای خصوصی بوده و در مسیر خود برای معاینه وضعیت پادشاه عربستان در مغرب هستند.

مجتهد پیش از علنی شدن سفر پادشاه عربستان به مغرب در صفحه توئیتر خود نوشته بوده که خواهان سفر به مغرب شده و علی رغم هشدار های شدید پزشکان مبنی بر خطرناک بودن این سفر برای او، بر سفر خود به مغرب اصرار دارد، این امر عجیبی است.

عبدالله بن عبدالعزیز سال گذشته برای معالجه به مغرب سفر کرده بود اما رسانه‌های عربستانی سفر وی را تفریحی و جهت گذراندن تعطیلات در این کشور اعلام کرده بودند. هم اکنون درگیری‌های شدیدی میان جناح‌های مختلف و شاهزادگان عربستانی برای رسیدن به قدرت درجریان بوده و طی ماه‌های اخیر شدت بیشتری نیز یافته است به طوری که شاهد تغیررات در برخی از پست‌های کلیدی این کشور بودیم.

منبع: تسنیم
برچسب ها: پادشاه عربستان به زودی سقط می شود!-پادشاه عربستان به اغما رفت-ورود هیئت آمریکایی به ریاض-بحران جانشینی در عربستان، اوضاع جسمی پادشاه عربستان وخیم گزارش می شود-بانک مقالات ضد سیطان پرستی-همه چیز درباره وهابیت-همه چیز درباره بهائیت-خرافات درمیان ملل، جنبشمصاف-دانلود سخنرانی رائفی پور،

نوشته شده در دوشنبه 15 دی 1393 توسط شهرزاد
مقام معظم رهبری

موضوعات
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic