بانک مقالات ضدشیطان پرستی ، ضد فراماسونری ،ضد اومانیسم وضد صهیونیسم anti666
اندكی صبر ظهور نزدیك است...

بزرگ مردتاریخ

جستجو
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث


استفان هاوکینگ فیزیکدان و تئوریسین فیزیک 72 ساله، می‌گوید که صدای او کاملا مناسب ایفای یک نقش منفی است. از صدای او قبلا در «سیمپسون‌ها»، «پیشتازان فضا» و اجراهای زنده «مانتی پایتون» استفاده شده است. او که در سن 21 سالگی مبتلا به بیماری از کارافتادگی عصب‌های حرکتی شد، اکنون کاملا فلج است و فقط می‌تواند با استفاده از کامپیوتری که با حالت‌های انقباض گونه‌اش کار می‌کند، صحبت کند.
او در مصاحبه‌ای با مجله «وایِرد» می‌گوید: "این‌که نقش منفی را در یک فیلم جیمز باند بازی کنم نقش ایده‌آلی برای من خواهد بود! من فکر می‌کنم که ویلچرم و صدای کامپیوتری کاملا برای ایفای چنین نقشی مناسب است."
هم اکنون فیلم «The Theory of Everything» که زندگی استفان هاوکینگ را بازگو می‌کند، در سینماها در حال اکران است و تحسین زیادی را بر انگیخته است. از هم اکنون پیش بینی می‌شود که این فیلم در بین نامزد‌های جوایز اسکار امسال باشد. «ادی رِدمِین» نقش استفان هاوکینگ را در این فیلم بازی می‌کند.
استفان هاوکینگ قبلا اشاره کرده بود که او از بازی ردمین بسیار تحت تأثیر قرار گرفته و حتی در چندین صحنه او را با خود اشتباه گرفته است: "من فکر می‌کنم که ادی نقش مرا عالی ایفا کرده است. گاهی اوقات حس می‌کردم که واقعا خودم را بر روی پرده سینما می‌بینم. من فکر می‎کنم که تعهد ادی در اجرای این نقش، اثر احساسی زیادی بر روی تماشاگران خواهد گذاشت."
فلیسیتی جونز در فیلم «The Theory of Everything» نقش همسر قبلی استفان هاوکینگ، «جین وایلد» را بازی می‌کند.

برچسب ها: استفان هاوکینگ: «می‌خواهم نقش منفی فیلم جیمز باند را بازی کنم»،

نوشته شده در چهارشنبه 3 دی 1393 توسط شهرزاد
مقام معظم رهبری

موضوعات
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات