بانک مقالات ضدشیطان پرستی ، ضد فراماسونری ،ضد اومانیسم وضد صهیونیسم anti666
اندكی صبر ظهور نزدیك است...

بزرگ مردتاریخ

جستجو
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

موضوع: شیطان پرستی -نقدوبررسی فیلم وسریال -
هنرمندان روسی تصمیم دارند تا تصویری سه بعدی را بر بالای یک برج به مناسبت اکران آخرین فیلم مجموعه فیلم هابیت «هابیت: جنگ پنج سپاه» به نمایش بگذارند.

گروه هنری روسی «Svecheni» قصد دارند تا کره‌ای 1 متری را به بالای یک ساختمان 21 طبقه نصب کنند و با نمایش نور سه بعدی، اکران فیلم جدید هابیت را جشن بگیرند. اما «چشم شیطانی» در کتاب‌های فانتزی تالکین خصوصیات پلید و تاریک دارد و توسط «سادورون» ارباب تاریکی کنترل می‌شود. او با این چشم می‌تواند هر کسی که «حلقه قدرت» او(که موضوع اصلی کتاب‌های ارباب حلقه‌هاست) را بر انگشت دارد ببیند.

به همین دلیل کلیسا نگران است که با نمایش چشم شیطانی، شیطان آن را «علامتی شوم و خوشامدگونه» به حساب خواهد آورد و بر سر شهر فرود خواهد آمد. سرپرست کلیسای ارتودوکس در مصاحبه‌ای با یک کانال رادیویی می‌گوید: "آیا قرار دادن نماد موفقیت شیطان بر بالای شهر و تبدیل کردن آن به بلندترین شیء موجود در شهر، کار درستی است؟ متأسفانه به نظر من این کار غلطی است، اگر بعد از انجام این کار بلایی بر سر شهر آمد، تعجب نکنید."

به گفته صاحبان برج مورد بحث اگر همه چیز طبق برنامه پیش رود، این چشم روز پنج‌شنبه روشن شده و برای 7 ساعت قابل مشاهده خواهد بود.

با این حال پولینا مورووا سنخگوی گروه هنری روسی می‌گوید که این چیدمان تبلیغی برای «فیلم جدید هابیت» ساخته پیتر جکسون نیست و ایده این کار توسط جمعی از هنرمندان که از قضا از طرفداران جی.آر.آر تالکین هم هستند پیشنهاد شده است.

مارتین فریمن، ریچارد آرمیتیج، یان مک‌کلن، اورلاندو بلوم، اونجلین لیلی و لی پِیس از ستارگان فیلم «هابیت: جنگ پنج سپاه» هستند و به گفته پیتر جکسون، این آخرین فیلمی است که او از دنیای فانتزی تالکین ساخته است.

برچسب ها: خشم کلیسای اُرتودوکس روسیه از نمایش «چشم شیطانی سائورون»، دجال-شیطان-ابلیس-، آخرالزمان-موعود-666-999-همه چیزدرباره شیطان پرستی،

نوشته شده در چهارشنبه 3 دی 1393 توسط شهرزاد
مقام معظم رهبری

موضوعات
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic