بانک مقالات ضدشیطان پرستی ، ضد فراماسونری ،ضد اومانیسم وضد صهیونیسم anti666
اندكی صبر ظهور نزدیك است...

بزرگ مردتاریخ

جستجو
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

موضوع: اسلام ستیزی -منافقین وتروریسم -

گروه‌های تروریستی تلاش می‌کنند تا حضور پررنگی در شبکه‌های اجتماعی داشته باشند. هر روزه ویدئو، عکس و اخبار زیادی را در حساب‌های کاربری مختلف خود در یوتیوب و توییتر منتشر می‌کنند که گاهی این تصاویر و ویدئو‌ها نکاتی دارند که حسابی جنجالی می‌شوند.

به گزارش ظهور۱۲به نقل از ابنا،در یکی از آخرین نمونه‌های آن عکسی است که از «زهران الوش» یکی از اعضای معروف یک گروه تکفیری که در سوریه علیه نظام «بشار اسد» می‌جنگند منتشر شده است.

e8e448246d03b35eaa9e86611061c001.gif


وی و فیلمبرداران به نظر می‌رسد تلاش فراوانی کرده‌اند تا او بسیار قدرتمند به نظر برسد، اما نکته‌ای را شاید در نظر نگرفته‌اند، روی میز یک دفترچه «هلو کیتی» دیده می‌شود! دفترچه‌ای که در بین دختربچه‌های کم سن و سال محبوب است.

این تصویر از ویدئوی یکی از جلسات سخنرانی این فرمانده در منطقه‌ای در نزدیکی دمشق گرفته شده است. او در این ویدئو می‌گوید که گروه تحت فرمان او حمله‌ای علیه مواضع داعش، در عراق و سوریه به راه خواهد انداخت. گروه تکفیری “ارتش اسلام” که از ۵۰ گروه کوچک‌تر جهادگرا تشکیل شده است، یکی از منظم‌ترین گروه‌های جهادی حاضر در سوریه است که گفته می‌شود از سوی عربستان حمایت می‌شود. ارتش اسلام دارای تانک، خودروهای زرهی و تسلیحات ضدهوایی است.

سوتی عجیب دو سرکرده گروه تروریستی داعش + عکس

گروه تروریستی داعش نیز به تازگی ویدئویی منتشر کرده که در آن ادعا شده، خطبه‌های «ابوبکر البغدادی» رهبر این گروه است که خود را خلیفه مسلمین معرفی کرده است. هرچند بعد‌ها اخباری نیز منتشر شد مبنی بر اینکه وی در واقع «ابوبکر الخاتونی» والی خود خوانده داعش در موصل بوده است و ادعای اولیه داعش صحت نداشته است.

اما حالا نکته دیگری از تحلیل این ویدئو به دست آمده است و در سطح بین المللی سر و صدا راه انداخته است، قیمت ساعت مچی رهبر این گروه است که گفته می‌شود ارزش آن به بیش از۸۰۰۰ دلار می‌رسد.

بنا بر تجزیه تحلیل‌های ویدئو این ساعت مچی رولکس «می‌لگس زی بلو» است که قیمت آن ۸۲۰۰ دلار است.

سوتی عجیب دو سرکرده گروه تروریستی داعش + عکس


برچسب ها: سوتی عجیب دو سرکرده گروه تروریستی داعش + عکس، بانك مقالات شیطان پرستی-آنتی666-دجال-صهیونیسم-ماهواره-اسلام ستیزی-ایران هراسی-جنبش مصاف-استادرائفی پور-مبارزه با صهیونیسم بین الملل-بنای آزاد-شیطان پرستی در ورزش- نسل كشی مسلمانان-آخرین اخبارجهان اسلام-جنایات صهیونیست ها درفلسطین، اس ام عید فطرجدید- بانك مقالات ضدشیطان پرستی وضد اومانیسم وضدفراماسونری و ضد صهیونیسم-جنبش مصاف-آنتی666-عكسهایی ازتاریخ معاصر-مبارزه با وهابیت-تاریخچه وهابیت-بزرگان وهابیت-جنایات وهابیت-تحلیل روز-اس ام اس جدید-پیامك مناسبتی-پیام كوتاه سركاری-فساد اخلاقی-همجنس بازی-ترویج اباحه گرایی-امامت-مهدویت-ظهور-روانشناسی-فراماسونری-بنای آزاد-فراموشخانه-میرزاملكم خان-دانلودآهنگ جدید-هنرمندان-عاشورا-قرآن واهل بیت-تهمت به پیامبر-سنت شكنی به اسم پیامبر-تاریخ تشیع-صفویه-امت رسول الله-سنن نبوی-سقیفه بنی ساعده-اسلام ستیزی-ایران هراسی-مسلمان كشی -تروریسم-قربانیان تروریسم-بنیادهابیلیان-خانواده شهدای ترور-ولایت فقیه-جنبش سبز-اپوزوسیون-سكس-دوم خرداد-اصلاحات-خاتمی-كروبی-موسوی-حبس خانگی- نسل كشی درفلسطین-حمله بودائیان به مسلملنان درمیانمار -محورمقاومت-حزب الله لبنان-بانك مقالات ضدشیطان پرستی-همه چیز درباره اسرائیل-مدعیان دروغین-موعود-منجی-آخرالزمان-امیرتتلو-عادات وآداب ورسوم شیطان پرستان-عكس شیطان پرستی-همه چیزدرباره شیطان پرستی-همه چیزدرباره فمنیسم واومانیسم -سخنرانی های امام خامنه ایی خبرگان رهبری-دولت اسلامی-گروههای تكفیری-سخنرانی استاد رائفی پور،

نوشته شده در چهارشنبه 21 آبان 1393 توسط شهرزاد
مقام معظم رهبری

موضوعات
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات