بانک مقالات ضدشیطان پرستی ، ضد فراماسونری ،ضد اومانیسم وضد صهیونیسم anti666
اندكی صبر ظهور نزدیك است...

بزرگ مردتاریخ

جستجو
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

موضوع: شیطان پرستی -
در  بحث شناخت جامعه فراماسونری قصد معرفی دیگر خواننده حامی جامعه فراماسونری را داریم

این خواننده Lady GaGa نام دارد که امروزه همه انرا به چشم یک خواننده زن همجنسگرا میشناسند

این خواننده یکی از چند ستاره اصلی صهیونیست میباشد و متاسفانه تا بحال هواداران نسبتا زیادی را ببه خود جلب کرده.

این خواننده را میتوان یک استوره در همجنسگرایی دانست.

مانند خیلی از خواننده های همجنس باز(از جمله jastin bieber و Katy perry و rihanna و...)با تفاوتی که به طور رسمی این عمل ناپسند را انجام میدهد و بارها خودش این موضوع را اذعان داشته.

اگر به تصاویر زیر دقت کنید شخصیت محبوب لیدی گاگا علاقه خاصی به نشان دادن علامت تک چشم(علامت معروف فراماسونری و همینطور شیطان پرستی)دارد و بارها در موزیک ویدیو های خود این علامت را با دست خود نشان داده.

http://www.astroupload.com/uploads/1400252098991.png

e8e448246d03b35eaa9e86611061c001.gif


این رفتارهای عجیب و مشکوک لیدی گاگا در موزیک ویدیو خویش و همینطور حمایتش از جامعه همنجسگرایی بارها خشم مسلمانان و  مسیحی ها را بر انگیخته و تظاهرات متعددی بر علیه وی را در پی داشته و همانطور که در تصاویر زیر مشاهده میکنید در کشورهای مسمان نشین و اروپایی تظاهراتی به نشانه اعتراض به این شخص صورت گرفته است.

تظاهرات مسلمانان علیه Lady GaGa

http://www.astroupload.com/uploads/1400253599222.jpg

تظاهرات گروهی از مردم اروپا علیه Lady GaGa

http://www.astroupload.com/uploads/1400255258631.png

این قضایا حاکی از این است که نه تنها مسلمانان بلکه تفکرات و عقاید دیگر نیز اعمال غیر انسانی این شخصیت را مورد پسند نمیدانند...

حال قصد داریم به تشریح موزیک ویدیو جنجالی این خواننده بنام "Alejandro"بپردازیم.

در ابتدا اگر به تصویر این موزیک ویدیو دقت کنید همانطور که میبینید بر روی لباس لیدی گاگا عکس یک صلیب وارانه یا همان نماد محبوب شیطان پرستان بنام (Anti Christ) میباشد که به طور رسمی انرا جلوی دوربین نمایش داده.

http://www.astroupload.com/uploads/1400252099042.jpg

 موزیک ویدیو این آهنگ که توسط استیون کلین ساخته شد و در هشتم ژوئن ۲۰۱۰ منتشر گردید. شا لوده اصلی این ویدیو را علاقه وافر لیدی گاگا به طرفداران همجنسگرایش و تحسین عشق بین دو همجنس تشکیل می دهد. ویدیو، گاگا را همراه با گروهی از سربازان نشان می‌دهد که همراه با ترانه می‌رقصند. این ویدیو همراه با صحنه‌های از بلعیدن یک تسبیح توسط لیدی گاگا و مردان نیمه برهنه‌است.

این ویدیو نقدهای بسیاری را در پی داشت، در حالی که کلیسای کاتولیک گاگا را به خاطر استفاده از صلیب معکوس در این ویدو مورد انتقاد قرار داد.

در نگاه اول یه کلیپ مستهجن به نظر میاد مثل بیشتر کلیپ های گاگا ولی اگر دقت کنیم نشانه های ظریف و باریکی در آن نهفته است .

برای فهمیدن از اسم کلیپ شروع می کنم .

آلحاندرو یا به زبون ما آلخاندرو .

برای شناخت این فرد رجوع کنید به تاریخچه جنگ جهانی دوم . حتما چیز هایی دست گیرتون میشه.

از طرفی نشانه های بارزی مثل ستاره داوود , صلیب شکسته , تاریکی مطلق , سوز و سرما ,

افراد متحد الشکل بدون اراده , صدای پای پوتین ارتشیان در حال رژه , سرباز های با قیافه نازی , نظارت سرباز ها توسط گاگا از بالا به تقلید از دیکتاتور ها و…….

همه این ها یک چیز رو نشون میده : هولو کاست .

ولی اعتراضی هست نسبت به این موضوع چون هیچ نازی ستاره یهودی ها رو حمل نمی کنه !!!!!

در انتهای کلیپ گاگا صلیب رو میخوره! این همان جودیسمه که اومده مسیحیت رو بخوره و داره همین کار رو انجام میده و نمایندش گاگا است با لباس راهبه مسیحی . یعنی گرگ در پوست میش که آخر کلیپ تبدیل میشه به شیطانیهودی ها با استفاده از نازیسم . !!! و در یک کلام: قدرت گرفتن

اما این ویدئو معنای درونی تر و مخفی تری را نیز انتقال می دهد.

مفهوم کلی قالب بر این ویدئو رد و پس زدن (rejection) است.

“I know that we are young.

And I know you may love me.

But I just can’t be with you like this anymore,

Alejandro.”

ابتدا مراسم تدفینی را نشان می دهد در حالی که که گاگا در جلوی جمعیت با لباسی سیاه رنگ در حال حرکت است و قلب مقدس (Sacred Heart ) نماد عشق الهی مسیح به بشریت را در دست دارد. به نظر می رسد چیزی در درون گاگا شکسته است و آن عشق به آلهاندرو است.

گاگا

به نظر نمی رسد قلب به چیزی آغشته شده است؟

اما آلهاندرو چه کسی است؟ در طول ویدئو هیچ اشاره مستقیمی به آلهاندو وجود ندارد اما در قسمتی گاگا را در حالی می بینیم که درازکشیده و لباس راهبه برتن و تسبیحی بر دست دارد، در حالی که به آسمان نگاه می کند می گوید: “Stop, please, just let me go.” یعنی دیگه بسه فقط بگذار من برم. بعد درست در زمانی آلهاندرو می گه که نگاه و دست های او به سمت آسمان است، اشاره ای زیرکانه و غیر مستقیم به خدا.

لیدی گاگا

she hides true love, en su bolsillo

اون عشق حقیقی رو پنهان میکنه،….

she’s got a halo around her finger, around you

اون یه حلقه نور دور انگشتش داره،دور تو

حلقه نور دور انگشت به حلقه ازدواج اشار داره همچنین هاله ای دور آلهاندرو داره (آلهاندور مقدس است). حلقه نورانی یا حلقه ازدواج گاگا اشاره به پیوند و ارتباط روحانی و مقدس با خدا دارد، اما دیگر او از این رابطه شرمسار است و دست هایش را پنهان می کند

she’s got both hands, in her pocket

او هر دو دستاشو توی جیبش گذاشته

and she won’t look at

و اون به تو نگاه نخواهد کرد (تو = آلهانرو = خدا)

در ادامه اشارات او به فرناندو و روبرتو (Fernando and a Roberto) اشاره به تثلیث یا همان سه خدایی مقدس در مسیحیت دارد.

به نظر می رسد که خداوند آنطور که او انتظار داشته است نتوانسته نیازهای معنوی اورا پاسخ گوید. او به دنبال اولوهیتی جدید می گردد و لوسیفر یا همان شیطان را انتخاب می کند.

لیدی گاگا

گاگا در حالی که کشیشه لوسیفر یا شیطان شده لباسی از صلیب معکوس بر تن و یک چشم.

همانطور که می دانید صلیب نشان بارز حضرت عیسی و نماد مسیحیت است. اما صلیب معکوس (Inverted Cross) یا وارونه اشاره به انحراف اخلاقی و جنسی، فساد، بی هرمتی به مسیحیان و شیطان پرستی داره که دقیقا در تضاد با مفاهیم صلیب مسیحیان است.

لیدی گاگا

rosary

تسبیحی که در تصویر بالا می بینید در انگلیسی rosary نام دارد. از یکسری گوی های چسبیده به هم توسط طناب یا نخ تشکیل می شود و در مراسم ها ی مذهبی و عبادات مسیحیان به کار می رود (مختص مسلمانان نیست). گاگا یا لوسیفر جدید این تسبیح را میبلعد.

لیدی گاگا

در این تصویر دستان گاگا اشاره به حرکاتی است در پایان مراسم مذهبی که توسط کشیش ها صورت می گیرد (benediction)

تصویری از مسیح که با دست خود به بندیکشن و قلب مقدس اشاره دارد.

در پایان نور از درون گاگا ساطع می شه اشاره دگرگونی درونی داره . از ظاهر به باطن

پشت پرده فضایی سردو تاریک و نظامی را نشان می دهد. استفاده از فضاها و صحنه های سکسی و جنگ طلبانه در موسیقی پاپا امروز گسترش یافته است به منظور ایجاد یک و وابستگی. مردانی که رژه می روند، آتش پشت صحنه،

گاگا لباس مشکی بر تن و یک چشم بر تخت پادشاهی نشسته (اشاره به حکمفرمایی فراماسون ها)

نشان یک چشم

رقاص ها لباس نازی و سربازان هیتلر و موسولینی برتن دارند

برده های کنترل ذهن یا همان عروسک های خیمه شب بازی

(منابع متفرقه)

حال به کمک این مطالب توانستیم بفهمیم که لیدی گاگا نیز یکی از مهره های اصلی فراماسونری در جنگ نرم میباشد.

امروزه افراد زیادی هستند که هنوز آن روی سکه را ندیده و کورکورانه از این اشخاص حمایت میکنند.اگر تمایل دارید که دیگران را نیز از این موضوع ها مطلع سازید،بهتر است این وبسایت را به افراد مذکور معرفی کنید.

کاربرانی که سوال در بخش فراماسونری و یا شیطان پرستی دارند میتوانند در بخش نظر سنجی مطرح کنند.

___________________________________________________________________

امیدواریم مطالب مورد پسند شما واقع شده باشد

مولف و نویسنده:Anti Dajjal

به امید ظهورش...

اَللّهُمَ عَجِل لِوَلِیکَ الفَرَج...


برچسب ها: Lady GaGa و شیطان پرستی، بانك مقالات شیطان پرستی-آنتی666-دجال-صهیونیسم-ماهواره-اسلام ستیزی-ایران هراسی-جنبش مصاف-استادرائفی پور-مبارزه با صهیونیسم بین الملل-بنای آزاد-شیطان پرستی در ورزش- نسل كشی مسلمانان-آخرین اخبارجهان اسلام-جنایات صهیونیست ها درفلسطین، اس ام عید فطرجدید- بانك مقالات ضدشیطان پرستی وضد اومانیسم وضدفراماسونری و ضد صهیونیسم-جنبش مصاف-آنتی666-عكسهایی ازتاریخ معاصر-مبارزه با وهابیت-تاریخچه وهابیت-بزرگان وهابیت-جنایات وهابیت-تحلیل روز-اس ام اس جدید-پیامك مناسبتی-پیام كوتاه سركاری-فساد اخلاقی-همجنس بازی-ترویج اباحه گرایی-امامت-مهدویت-ظهور-روانشناسی-فراماسونری-بنای آزاد-فراموشخانه-میرزاملكم خان-دانلودآهنگ جدید-هنرمندان-عاشورا-قرآن واهل بیت-تهمت به پیامبر-سنت شكنی به اسم پیامبر-تاریخ تشیع-صفویه-امت رسول الله-سنن نبوی-سقیفه بنی ساعده-اسلام ستیزی-ایران هراسی-مسلمان كشی -تروریسم-قربانیان تروریسم-بنیادهابیلیان-خانواده شهدای ترور-ولایت فقیه-جنبش سبز-اپوزوسیون-سكس-دوم خرداد-اصلاحات-خاتمی-كروبی-موسوی-حبس خانگی- نسل كشی درفلسطین-حمله بودائیان به مسلملنان درمیانمار -محورمقاومت-حزب الله لبنان-بانك مقالات ضدشیطان پرستی-همه چیز درباره اسرائیل-مدعیان دروغین-موعود-منجی-آخرالزمان-امیرتتلو-عادات وآداب ورسوم شیطان پرستان-عكس شیطان پرستی-همه چیزدرباره شیطان پرستی-همه چیزدرباره فمنیسم واومانیسم -سخنرانی های امام خامنه ایی خبرگان رهبری-دولت اسلامی-گروههای تكفیری-سخنرانی استاد رائفی پور،

نوشته شده در یکشنبه 11 آبان 1393 توسط شهرزاد
مقام معظم رهبری

موضوعات
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic